Městské kolo na dlouhé jízdy 900 se sníženým rámem

19 999 Kč

Kolo určené na každodenní ježdění po městě a po silnicích.

Lehké, jednoduché a pohodlné městské kolo, ideální na jízdu na delší vzdálenosti, nebo pokud máte na své trase větší kopce.

Otázky a odpovědi
Barva: Vínová
Velikost: průvodce velikostí
Naše služby:
  • Výměna a vrácení do 90 dnů zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 2500 Kč (standardní zásilky)

Klíčové vlastnosti

Efektivní přenos energie

Hliníkový rám, lehké komponenty. Optimalizovaná geometrie pro maximální výkon.

Snadné použití

Kolo je plně vybavené na jízdu ve městě. Snadné řazení 1×11 rychlostí.

Pohodlí jízdního kola

Polosportovní posed. Odpružená vidlice pro pohodlnější jízdu.

Dobrá viditelnost

Výkonné světlo na dynamo zajišťuje viditelnost. Pláště s reflexními pruhy.

Brzdná síla

Hydraulické kotoučové brzdy zajišťují výkonné postupné brzdění.

Nízká hmotnost

14,3 kg ve velikosti M: jedno z nejlehčích kol ve své kategorii.

Technické informace

Slovo výrobce

Toto kolo jsme navrhli a vyvinuli v našem středisku Btwin Village ve francouzském Lille. Soustředili jsme se především na jeho výkonnost – chtěli jsme vám nabídnout kolo, které udělá vaše každodenní přesuny po městě co nejjednodušší a nejpříjemnější, ať už budete jezdit v rovinatém, nebo v kopcovitém terénu. Pro pohodlnější jízdu jsme je vybavili lehkou odpruženou vidlicí, pohodlným sedlem a gripy. Díky nejkvalitnějším komponentům je kolo odolné a spolehlivé.

Jak zvolit správnou velikost?

S: 155–164 cm,
M: 165–174 cm.
Pokud váháte mezi dvěma velikostmi, zvolte tu menší, pokud chcete snáze ovladatelné, a větší, pokud chcete stabilnější kolo.

Hmotnost a jízdní vlastnosti

Kolo váží jen 14,3 kg ve velikosti M a na kolo s odpruženou vidlicí nabízí vynikající výkonnost. Posed s úhlem trupu 60 ° je o něco vzpřímenější než u ostatních modelů, takže je trochu pohodlnější, ale stále umožňuje rychlou výkonnou jízdu. Exkluzivní design plášťů a jejich nízká hmotnost taktéž přispívají ke skvělým jízdním vlastnostem.

Rám

Lehký ztenčovaný rám z hliníku 6061. Lanka a bowdeny jsou vedené vnitřkem rámu. Patku rámu lze v případě jejího poškození vyměnit. Hmotnost rámu: 1800 g ve velikosti M.

Vidlice

Odpružená vidlice typu Headshock se zdvihem 30 mm. Tato technologie odpružení výrazně snižuje hmotnost vidlice oproti klasickým modelům s odpružením v ramenech a brání „houpání“ při jízdě. Zdvih je dostatečný na vyrovnání nerovností na silnici a přispívá tak k pohodlnější jízdě. Hmotnost vidlice je 1600 g.

Řídítka / představec / hlavové složení

Prohnutá oversize (31,8 mm) řídítka z odlehčené slitiny. Šířka řídítek 62 cm. Oversize (31,8 mm) představec z kovaného hliníku 1"1/8 s úhlem +8 °.
Polointegrované hlavové složení ahead set 1"1/8. Ergonomické gripy s korkovými částmi mají příjemnější povrch a lépe se drží. Délka představce:
S: 60 mm.
M: 80 mm. L/XL: 100 mm.

Převody

Sada SRAM NX 1×11 – jednopřevodník zajišťuje nižší hmotnost a snadné řazení jednou rukou. Odstupňování pastorků je stejné jako u horských kol a vychází z klasických systémů s trojpřevodníkem, abyste se i s jednopřevodníkem dostali, kamkoli chcete. - Páčka s očíslovanými rychlostmi SRAM NX.
- Kazeta 11 rychlostí SRAM NX 11–42.
- Jednopřevodník s 36 zuby a ochranou před padáním řetězu. - Řetěz SRAM NX s rychlospojkou. Měnič: SRAM NX.

Brzdy

Hydraulické kotoučové brzdy BTWIN by TEKTRO TKD32. Tyto brzdy najdete i na horských kolech. Zajišťují snadné, výkonné a postupné brzdění v suchém i mokrém terénu. Hliníkové brzdové páčky. Průměr kotoučů 160 mm.

Kola

Díky dvoustěnným hliníkovým ráfkům (28-622) jsou kola odolnější vůči zkřivení při nárazech a zajišťují výkonnou jízdu. Průměr kol – 28 palců, šířka ráfku je 19 mm.
Utěsněné náboje zajišťují efektivnější otáčení kol a delší životnost. Kola jsou k rámu upevněná šroubem, což snižuje riziko jejich odcizení. Přední i zadní kolo má 32 paprsků.

Pláště

Kolo je vybavené městskými plášti na dlouhé trasy, které mají speciální vzorek zajišťující rychlou jízdu a současně dobrou přilnavost na suché i mokré silnici. Skinwall pláště s měkkou patkou přispívají k nižší hmotnosti kola. Nylonová výztuha od patky k patce, kevlarová vložka a pruh gumy navíc účinně chrání celý plášť před propíchnutím a proražením. Rozměry pláště: 38-622 (700 × 38c). Hmotnost:
612 g.

Sedlo / sedlovka

Sedlo BTWIN SPORT 500 z paměťové pěny zajišťuje při jízdě pohodlné sezení. Hliníková sedlovka se stupni nastavení. Výška sedlovky je 350 mm,
průměr objímky je 32 mm.
Průměr sedlovky = 27,2 mm.
Upevnění sedlovky na šroub brání jejímu odcizení.

Převodník a pedály

Lehké a pevné městské pedály z hliníku. Široká nášlapná plocha se vzorkem zajišťuje pohodlnou oporu nohy a brání klouzání boty po pedálu.Hliníkové kliky SRAM ISIS dlouhé 170 mm. Středové složení se závity a externími ložisky BB GXP TM MTB68 ROAD WA73SP má šířku 68 mm.
Lehký, nenápadný a praktický kryt převodníku chrání před ušpiněním oblečení od řetězu.

Světlo.

Výkonné osvětlení poháněné dynamem v náboji zajišťuje viditelnost za každé situace. Dynamo v náboji SHIMANO NEXUS 6 V, 3 W.
Přední osvětlení 30 lx AXA BLUELINE s dosvitem 30 m zajišťuje viditelnost jezdce na 3000 m (interní test).
Zadní osvětlení AXA BLUELINE zajišťuje viditelnost jezdce na 600 m v úhlu 220 °.
Při přidání kondenzátoru zůstane přední a zadní osvětlení rozsvícené i 4 minuty po zastavení.

Nosič a blatníky

Abyste mohli pohodlně převážet vše potřebné a vaše oblečení zůstalo za všech okolností čisté a suché, je kolo vybavené nosičem a blatníky, které byly navržené pouze pro tuto řadu kol.
Nosič má nosnost 27 kg, takže na něj můžete namontovat i dětskou sedačku. Jeho trubky mají průměr 12 mm a je tak kompatibilní s kompletní řadou cyklistických brašen ELOPS prodávaných v Decathlonu. Blatníky mají dvě šroubované vzpěry pro maximální stabilitu a odolnost.

Stojánek

Hliníkový stojánek na zadním kole má nosnost 35 kg, takže udrží i plně naložené kolo s brašnami.
Při zastavení a parkování kola se stojánek nedotýká klik.

Kompatibilita s doplňky

Rám je vybavený navářkami na montáž řetězového zámku i zámku na rám typu RINGLOCK, který umožňuje zablokovat kolo. Nosič s nosností 27 kg umožňuje montáž dětské sedačky a je kompatibilní s kompletní řadou brašen ELOPS.

Maximální nosnost

Max. nosnost 125 kg (včetně jezdce, kola a vybavení).

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Rám 100% Hliník

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Kolo skladujte na suchém a větraném místě. Při používání ve slaném prostředí kolo pravidelně omývejte.
Myjte vodou. Nečistěte vysokotlakým proudem vody. Pravidelně promazávejte převody.

Schváleno

Kolo testovali naši spolupracovníci při každodenním ježdění po francouzských, belgických a německých městech po dobu několika měsíců.

Pokyny k údržbě

Vybavení kola (převody, brzdy...) se během prvních měsíců přizpůsobí. Kontaktujte servis vaší prodejny pro kompletní prohlídku seřízení vašeho kola..

Návod k použití

Více informací o tomto výrobku naleznete ZDE

VIDEO

Podobné produkty

Obrázky

Městské kolo na dlouhé jízdy 900 se sníženým rámem
Městské kolo na dlouhé jízdy 900 se sníženým rámem
Městské kolo na dlouhé jízdy 900 se sníženým rámem
Městské kolo na dlouhé jízdy 900 se sníženým rámem
Městské kolo na dlouhé jízdy 900 se sníženým rámem

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi