FORCLAZ

Měkká filtrační láhev MT 500 1 l

649 Kč
Buďte první, kdo napíše hodnocení
Kód : 8575761

Láhev s filtrem, který dokáže povrchovou vodu zbavit bakterií a parazitických prvoků. Přefiltrovaná voda je tak pitná. Snadné a rychlé otevření jednou rukou. Odolná láhev z měkkého silikonu. 180 g.

Barva: Měsíční šedá

Online objednávka

Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 h

Získejte +64 bodů za nákup tohoto produktu  

  Naše služby:

  • Výměna a vrácení do 365 dní zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 1700 Kč
   (nevztahuje se na produkty marketplace a nadrozměrné zásilky)

  Klíčové vlastnosti

  FILTRACE

  Filtruje 99,9999 % bakterií a 99,9 % prvoků. Průtok: 0,94 l / min.

  VÝDRŽ

  Přefiltruje až 1 000 l vody, při dosažení limitu se filtr ucpe.

  SNADNÉ POUŽITÍ

  Otevírá se rychle jednou rukou. Snadné zavírání. Uzávěr chrání pítko.

  ODOLNOST

  Ze silikonu: lehký, velmi odolný a skladný materiál. Žádná pachuť.

  SNADNÉ POUŽITÍ

  Široké hrdlo pro snadné plnění. Poutko na přenos. Vyjímatelný filtr.

  Zachování teploty

  Výrobek není izotermický.

  KOMPATIBILITA

  Náhradní filtr MT 500, kód: 8553332.

  Technické informace

  První použití

  Láhev s vyjímatelným filtrem. Láhev lze používat i bez filtru. Před první použitím všechny části (láhev, špunt, filtr) důkladně propláchněte pitnou vodou (alespoň 1 minutu, opakujte třikrát). Během prvního použití nebo pokaždé, když je filtr suchý, láhev naplňte vodou, zašroubujte víčko a nechte chvíli odstát, aby se filtr namočil. Následně 5krát rychle nasajte vodu přes filtr.

  Rady k používání

  Nečistoty a prach z láhve (a filtru) odstraníte opláchnutím v pitné vodě. Naplňte sladkou vodou z nejlepšího zdroje vody v okolí (nenabírejte stojaté vody nebo znečištěnou vodu). Dbejte na to, abyste vodou nepotřísnili pítko a špunt. Čím čistší bude voda (čím méně znečistěná), tím déle vydrží čerstvá. Upozornění: nepijte vodu, která stéká po láhvi, když pijete. Před pitím se ujistěte, že je láhev hermeticky uzavřená.

  Pokyny k použití (pokračování)

  Vložte pítko do úst a tělo láhve mírně stlačte. Mírou stlačení regulujete množství i tlak vody, která vám půjde do úst.
  Po uvedeném datu spotřeby láhev vodu již nefiltruje. Pokud nelze vodu nasát, je nutné vyměnit filtr. Filtr po každém použití dobře vysušte.

  Filtrační systém

  Zvolili jsme mikrofiltraci s membránou, která eliminuje 99,9999 % bakterií (např.: escherichia coli, vibrio cholerae atd.) a 99,9 % zárodků parazitických prvoků (např. cryptosporidium parvum, giardia lamblia), kteří způsobují onemocnění z vody. Výrazně tak snižuje riziko nákazy chorobami jako je průjem, úplavice, giardióza.

  Rady k údržbě

  Po každém použití odšroubujte uzávěr a láhev, uzávěr i filtr propláchněte a nechte dokonale uschnout. Před vložením do myčky vždy vyjměte filtr. Filtr nesmí přijít do myčky na nádobí. Nesnažte se čistit vlákna v plastové kazetě. Pokud máte pochybnosti o účinnosti filtru, vyměňte jej.

  Pokyny ke skladování

  Výrobek skladujte na čistém a suchém místě.
  Pokud při dalším použití zjistíte, že voda již filtrem neprochází nebo jen s velkými obtížemi, postupujte následovně. Ponořte filtr do čisté vody na 15 min, aby se rozpustily všechny nečistoty, které mohly zůstat na povrchu filtrační membrány. Poté filtr opláchněte a nechte uschnout. Měl by fungovat jako předtím.

  Hmotnost a rozměry

  Objem: 1 l.
  Rozměry: Ø 8,5 × 27 cm. Celková hmotnost: 180 g. Hmotnost láhve: 140 g.Hmotnost filtru: 40 g. Rozměry filtru: Ø 6,5 × 8 cm. Dostupné objemy: 0,6 l a 1 l. Prodává se s filtrem i bez filtru. Filtr je možné zakoupit zvlášť.

  Varování

  Pitím neošetřené vody nebo nesprávným používáním můžete sami sebe vystavit nákaze škodlivými mikroorganismy a zvýšit riziko výskytu střevních potíží. Řiďte se proto bezpečnostními pokyny a návodem a informujte se o bezpečnosti vody v oblastech, kde se pohybujete. Nikdy nefiltrujte mořskou vodu a vodu s obsahem chemikálií. Filtr nedokáže odstranit viry. Chraňte láhev před pády.

  Materiál a předpisy

  Naše výrobky a materiály jsou v souladu s platnými normami pro kontakt s potravinami. V souladu s platnou právní úpravou neobsahují bisfenol A.

  Záruka

  Záruka 10 let. Filtr je potřeba měnit i v závislosti na míře využití a na kvalitě vody.

  Hmotnost

  0.18 kg

  Koncepce a technologie výrobku

  Složení

  Hlavní materiál: 3.0% Polypropylen , 86.0% Silikon , 11.0% Polyester Slámka: 18.92% Polyuretan , 72.97% Akrylonitril butadien styren , 8.11% Polysulfon Víko: 46.43% Polypropylen , 3.57% Silikon , 39.29% Polyester , 7.14% Akrylonitril butadien styren , 3.57% Termoplastický polyethylen

  Pokyny pro uživatele

  Neničí viry. Nepoužívejte na znečištěnou vodu.

  TESTY

  Mikrobiologický účinek a životnost láhve byly stanoveny v rámi standardizovaných laboratorních testů.

  Schváleno

  Tato měkká láhev byla testována a schválen v terénu za skutečných podmínek použití. Po dobu 5 týdnů jej testovalo několik osob. Skupina absolvovala dvoutýdenní trek na Kanárských ostrovech, na který navázal třítýdenní trek na trase GR10 v Pyrenejích. Jiná skupina tento výrobek testovala na čtyřtýdenním treku po Skotsku.

  Pokyny k údržbě

  Před prvním použitím vyperte.

  Obrázky

  Měkká filtrační láhev MT 500 1 l
  Měkká filtrační láhev MT 500 1 l

  Hodnocení zákazníků

  Otázky a odpovědi