ECODesign
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4

Meditační polštář Zafu na jógu béžový

599 Kč
8554823

Meditační polštář vhodný pro pozice vsedě na začátku nebo na konci cvičení a během meditace. Polštář zafu je vyroben z biobavlny.

Polštář zafu umožňuje nadzvednout pánev, aby se při sezení kolena dotýkala země, bez únavy či bolesti zad.Základní vybavení na jógu a meditaci.

Otázky a odpovědi
Barva: Smetanově žlutá
Doručení domů
Dostupné
Bezplatné vyzvednutí za 1 hodinu na prodejně

Klíčové vlastnosti

SNADNÝ PŘENOS

Popruh pro zavěšení nebo přenos.

Snadná údržba

Bavlněný snímatelný potah, lze prát na 40°. Sušte vodorovně rozložený.

ECODESIGN

Obal ze 100% biobavlny. Výplň ze 100% recyklovaného textilu.

Technické informace

Proč používat polštář Zafu?

Polštář zafu vám pomůže zaujmout správné držení těla během cvičení jógy nebo během meditace a vyhnout se případné bolesti. Byl navržen tak, aby kopíroval zakřivení bederní páteře a usnadnil tak vaše dýchání.
V pozici se zkříženýma nohama se díky našemu meditačnímu polštáři můžete koleny dotýkat země, což napomáhá spontánnímu zakřivení páteře. V poloze se zkříženýma nohama nebo v pozici lotusu vám polštář zafu umožní lépe udržet pozici a soustředit se na cvičení.

Rozměry a hmotnost

Průměr polštáře je 35 cm a výška 18 cm. Hmotnost 1,5 kg.

Proč biobavlna?

Biobavlna je pěstována bez použití chemických prostředků. Způsoby jejího ekologického pěstování byly vyvinuty speciálně za účelem snížení dopadu na životní prostředí. Pomáhají tak zachovávat biologickou diverzitu, úrodnost půdy a snižují riziko znečištění podzemních vod.Vnitřní potah je ze 100 % vyplněn kousky recyklovaného textilu.

Jak navrhujeme naše výrobky?

Ať začátečník nebo profesionální lektor jógy, všichni sdílíme společné hodnoty. Společně hledáme rovnováhu ve všech druzích jógy, od relaxační až po dynamickou. Ve spolupráci s naší sítí ambasadorů-jogínů navrhujeme ekologické výrobky, které budou souznít s vaší duší a splní vaše očekávání. Snažíme se docílit toho, aby bylo cvičení jógy pro všechny pozitivním zážitkem, to vše s ohledem na šetrnost k životnímu prostředí.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Výplň 100% Polyester Hlavní materiál 100% Bavlna

TESTY

Výrobek prošel testem stálosti tvaru a barev. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, zda jsou naše nároky na kvalitu splněny.

Pokyny k údržbě

Perte v ruce

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Žehlete při maximální teplotě 110 °C - nenapařujte

Nečistěte chemicky

Obrázky

Meditační polštář Zafu na jógu béžový
Meditační polštář Zafu na jógu béžový

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi