ECODesign
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6
Media 7
Media 8

Masážní váleček 500 Modular

329 Kč
8544388

S tímto inovativním masážním válečkem se po tréninku nebo během přípravy na závody můžete sami namasírovat!

Trénink vám trošku namohl svaly? Šíji, záda, stehna, lýtka… Nepříjemné! Díky odnímatelným dílům je tento váleček vhodný na každou část těla, intenzitu masáže si přitom můžete přizpůsobit.

Otázky a odpovědi
Barva: Černá / Oranžová
Doručení domů
Dostupné
Bezplatné vyzvednutí za 1 hodinu na prodejně

Klíčové vlastnosti

UNIVERZÁLNÍ VYUŽITÍ

Vhodný na různé části těla (záda, šíji, nohy atd.).

KOMBINOVATELNOST

Inovace: díky odnímatelným částem můžete váleček přizpůsobit masírované oblasti.

SNADNÉ POUŽITÍ

Oranžová kolečka lze snadno nacvaknout i vycvaknout.

ANATOMICKÁ PŘIZPŮSOBIVOST

Intenzita masáže se odvíjí od vyvíjeného tlaku.

ECODESIGN

Odlehčený plastový materiál, -25 % CO₂ v porovnání s předchozím modelem.

Technické informace

Jak masážní váleček nastavit?

Tento masážní váleček, který se přizpůsobí vašim potřebám, jsme navrhli proto, abyste si mohli sami masírovat co největší počet svalových skupin za pomoci jediného výrobku. Oranžová kolečka lze sejmout, stačí na ně svrchu zatlačit, poté je můžete umístit kamkoli jinam na váleček. Můžete je dát plochou stranou k sobě, aby tvořila kouli, či je otočit, aby měla tvar přesýpacích hodin, anebo je od sebe oddělit pomocí černých dílů.

Jak masážní váleček používat?

Po námaze vám doporučujeme se masírovat večer anebo druhý den. Jakmile váleček upravíte dle masírované oblasti a požadované intenzity, chyťte ho za obě rukojeti a přejíždějte po svalu dopředu a dozadu, aby se uvolnil, či nahoru a dolů pro odbourání škodlivin. Tlak přizpůsobte dle potřeby a oblast masírujte po dobu 5 minut. Chcete vědět víc? Podívejte se na naše videa.

Proč se po sportu masírovat?

Masírování slouží k uvolnění svalů. Ty se tak mohou lépe zregenerovat. A vy můžete snáze střídat jeden trénink za druhým a rychleji se zlepšovat! S válečkem je začátek masáže snazší než s masážním válcem, díky jednotlivým dílům vám umožní promasírovat do hloubky všechny svalové skupiny a zaměřit se na spoušťové body.

Snadno a chytře, to byl záměr válečku Modular 500

Automasáž zad se nezdá jako úplná hračka. Jak si tedy namasírovat celé tělo? Právě tato otázka stála na počátku vývoje našeho válečku, který lze snadno a rychle upravit. Má 2 odnímatelná kolečka a 4 posuvné díly, aby nabízel co nejvíce možností a zároveň zůstal minimalistický. Po 18 měsících vývoje a testování ve spolupráci s triatlonisty jsme hrdí na to, že vám můžeme nabídnout praktický a univerzální automasážní váleček, který se snadno přizpůsobí vašim potřebám.

Naši triatlonisté o regeneraci

„Pokud jste se při tréninku trochu namohli, pomůže masáž.“ „Radu? V případě únavy může masáž počkat na druhý den. Po sportu jsou prioritou regenerační nápoj a kompresní podkolenky.“ „Já moc často neběhám, a tak vím, že mě díky masážnímu válečku následující dny nebude nic bolet.“ „Když se večer namasírujete, druhý den jste zase svěží. Díky tomu můžete trénovat častěji.“

Rozměry

Délka: 400 mm. Průměr: 75 mm.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Ložiska 100% Polypropylen Rukojeť 100% Polypropylen Tyč 70% Polyamid , 30% Skelné vlákno

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi