Maltodextrin v prášku s dávkovačem citrónový 6 × 34 g

139 Kč
681,37 Kč/KG

8561795

Tento nápoj v prášku je výborný zdroj rychlé energie během závodů nebo tréninku triatlonu trvajícího déle než 3 hodiny.

Tento maltodextrinový prášek navržený triatlonisty je ideální pro vytvoření energetických zásob 3 dny před závodem (trvajícím déle než 3 hodiny).

Příchuť:

Citrón

Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

ENERGETICKÁ HODNOTA

1 dávka = 33 g sacharidů, tj. energie, kterou máte uloženou na den D!

SNÍŽENÍ ÚNAVY

Vitamíny B1, B3, B6 a C zmírňují únavu svalů.

ANTIOXIDAČNÍ VLASTNOSTI

Vitamín C je účinný proti oxidačnímu stresu.

Příchuť

Citronový nápoj, který není tak sladký: žádný strach z nevolnosti!

SNADNÉ POUŽITÍ

Před zakoupením 1kg balení doporučujeme zakoupit 1 dávku pro ochutnání.

SNADNÝ PŘENOS

Jednotlivé dávky zaberou v tašce minimum místa.

Technické informace

Pro které sportovce?

Maltodextrinový nápoj v prášku je určen pro všechny sportovce (triatlonisty, maratonce, běžce atd.), kteří plánují delší než 3h fyzické úsilí. Nezapomeňte: dávku 34 g maltodextrinu zředíte s 500 ml vody. Tři dny před závody konzumujte 2 sklenice maltodextrinu denně. S těmito šesti dávkami budete připraveni na závody. Je to na vás!

Maltodextrin: co to je a k čemu slouží?

Maltodextrin pochází z hydrolýzy (oddělení) pšeničného nebo kukuřičného škrobu. Díky tomu lze získat menší molekuly, které jsou snáze stravitelné.
Maltodextrin zvyšuje glykogenové zásoby ve svalech.
Během vytrvalostních závodů je zdrojem rychlé energie a díky tomu, že není tak sladký, vám po něm nebude zle.
Po vytrvalostní aktivitě umožňuje doplnit zásoby glukózy.

Dextrózový ekvivalent 12 je ideální na vytrvalostní sporty

Maltodextrin je určen pro sportovce, kteří se připravují na vytrvalostní závod trvající déle než 3 hodiny: triatlony, maratony, traily atd*. Díky svému obsahuje glukózy je ideální na vytvoření dostatečných zásob glykogenu.
*Pod 2 hodiny vytrvalostní aktivity jej nepotřebujete. Na to by měl obvykle stačit každodenní trénink, výživa a hydratace.

Nový přepracovaný recept

Tato nová verze maltodextrinu v prášku byla vyvinuta díky vám! Intenzitu příchuti exotického ovoce i oslazení nápoje jste hodnotili jako příliš výrazné. „Rozhodli jsme se tedy pro přirozenou citronovou příchuť a odstranili jsme sladidlo. S tímto přepracovaným receptem nejsou 2 sklenice denně žádný problém!“, vysvětluje expert na hydrataci při sportu.

2 velikosti balení

Jste začátečníkem? Chcete jen ochutnat nový citronový recept? Čeká vás závod daleko od domova a chcete cestovat nalehko? 6 dávek (dvě denně po dobu tří dnů) je vyrobeno právě pro vás!
Pro pravidelného sportovce je ideální 1kg balení, protože obsahuje množství potřebné k přípravě na 5 závodů (2 sklenice denně po dobu 3 dnů před závodem).

A během závodů?

Během závodů si opatřete nápoje ISO a ISO +, které rovněž obsahují maltodextrin:
• ISO nápoj je určený pro sportovní aktivity kratší než 3 hodiny. Doporučujeme proto rozpustit 30 g výrobku v 500 ml vody.
• ISO + je naopak určený pro sportovní aktivity rovné nebo delší než 3 hodiny. Doporučujeme konzumovat 60 g sacharidů za hodinu sportovní aktivity, tj. dávku 38 g nápoje ISO + rozpuštěnou v 500 ml vody. Nápoj lze doplnit energetickým gelem nebo tyčinkou.

Cestou ke sportovní výživě budoucnosti: Zodpovědnost, přírodní složení a vždy dobrá chuť!

Výživový specialista:
„Náš výběr přísad je přísnější než stanovují regulační požadavky. V našem procesu výběru přísad a ingrediencí zohledňujeme etické, environmentální a zdravotní hlediska. Proces postupně zjednodušujeme. V ideálním případě si přejeme vyrábět místní produkty z maximálně přírodních zdrojů. Budou mít přírodnější chuť, ale to je o zvyku!.“ Co vy na to?

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Prášek pro přípravu nápoje s obsahem sacharidů. Vysoký obsah vitamínu C. Zdroj vitamínů B1, B3, B6. Příchuť citrón, limetka. Bez lepku. Složení: maltodextrin (98,3 %), přírodní citrusové aroma, vitamíny B1, B3, B6 a C. Může obsahovat stopy: VAJEC, SIŘIČITANŮ, KORÝŠŮ, HOŘČICE, RYB, CELERU, SKOŘÁPKOVÝCH PLODŮ, SÓJI, MLÉKA.

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Výrobek uchovávejte na chladném a suchém místě. Bez konzervačních látek: po rozpuštění spotřebujte do 24 hodin.

TESTY

Tato řada potravinových doplňků byla vyvíjena v laboratořích značky Aptonia po dobu 18 měsíců.
Sto testujících uživatelů (včetně možná vás) bylo pozváno, aby ochutnali jeho citronovou příchuť a porovnali jej s konkurencí. Takže, pokud je tam maltodextrin, je to proto, že vám tam chutnal!

Schváleno

Náš maltodextrin v prášku Aptonia byl schválen dietologem i panelem 100 testerů. A vámi také, ne?

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi