Lyžařský a snowboardový batoh FR500 Defense zelený

1 999 Kč

8588394

Batoh má integrovaný chránič páteře (lze vyndat), velký objem a byl navržen přímo pro freeride.

Batoh s vyjímatelným chráničem páteře a kapsou na lopatu a sondu se systémem rychlého rozepínání.

Barva:

Modrá

Velikost:

průvodce velikostí
JEDNOTNÁ VELIKOST
Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

STABILITA

Široký neoprenový bederní pás skvěle drží batoh na zádech v jakémkoliv terénu.

KOMBINOVATELNOST

27 litrů. Vyjímatel. chránič páteře.Zapínací kapsa na lopatu a sondu.

Kapsy a přihrádky

6 kapes: 1 hlavní, 1 zapínací, 1 na brýle, 1 síťovinová, 1 boční, 1 malá břišní.

KAPACITA

Přenos výbavy: snowboard na přední straně, pár lyží z boku. Helma.

POHODLÍ PŘI NOŠENÍ

Díky ergonomickým popruhům a tepelně tvarovaným zádům se dobře nosí i zatížen.

SNADNÉ OBLÉKÁNÍ/NAZOUVÁNÍ/UMÍSTĚNÍ

Široký suchý zip na břišním páse pro snadnější nasazování.

VODĚODOLNOST

Z nepromokavého materiálu.

Technické informace

Kapsa na lopatu a sondu

Speciální kapsa určená na lopatu a sondu. Má systém rychlého rozepínání, aby byl přístup k lavinovému vybavení v případě potřeby co nejsnazší. Sonda a lopata jsou součástí povinné lavinové výbavy, která je vyžadována na jízdu mimo sjezdovky, freeride a skialpinismus.

Přenos lyží / snowboardu / cepínu

Na přední části batohu můžete přenášet snowboard nebo po bocích připevnit lyže, případně dva páry dětských lyží. Díky němu můžete v pohodlí a s volnýma rukama dojít až k lanovce nebo na k výchozímu bodu freeride. Na batohu je možné nosit cepín. Možnost připevnění holí pro snowboardisty.

Návod k připevnění lyží

Pro přenos lyží po bocích batohu protáhněte lyže přes patku spodním popruhem, který se automaticky přizpůsobí jejich šířce. Lyže snadno zafixujete bočním nastavitelným popruhem. Lyže lze také ještě zafixovat popruhem nebo páskem na lyže, při přenosu budou stabilnější.

Návod k připevnění snowboardu

Špičku snowboardu upevněte do popruhu, který se nachází u spodního okraje batohu, rozepněte boční popruhy a spojte je, tím prkno na batohu zafixujete.

Přenos helmy

Na přední straně batohu je i kapsa za síťoviny, ve které můžete pohodlně přenášet helmu.

Odepínací chránič páteře

Batoh je vybaven odepínacím chráničem páteře. Pokud potřebujete batoh odlehčit, můžete jej snadno z batohu vyndat. Pozor, v tom případě už ale nemůžete počítat s přidanou ochranou páteře, kterou chránič poskytuje.

Popruhy

Vysoce pohodlné, tvarované a polstrované ramenní popruhy. Hrudní výškově nastavitelný popruh s píšťalkou zpevňuje batoh na zádech. Široký neoprenový pás na břiše zaručuje pohodlí a zároveň batoh fixuje tak, aby se při jízdě neposouval. Další široký pás pak odlehčí zátěži břišního pásu.

Kapsy

Velká hlavní kapsa, rozepínání z vrchu batohu nebo širokým vstupem pro rychlý přístup na zádech batohu, který je ideální pro balení věcí do batohu. Zapínací kapsa na zip s rychlým přístupem pro lopatku a sondu. Kapsa na brýle z měkkého materiálu. Kapsa ze síťoviny v přihrádce na brýle. Boční kapsa s přístupem zevnitř i zvenčí (na láhev). Malá kapsička na neoprenovém břišním pásu.

Rukojeť

Poutko pro snadné uchopení a přenos batohu.

Kapsa na brýle

Přední kapsa na brýle je ideální pro uložení náhradních brýlí, slunečních brýlí nebo mobilního telefonu. Hebký vnitřní materiál chrání skla a displeje před poškrábáním.

Systém RECCO®

Batoh je vybaven technologií RECCO®. S technologií RECCO® bude snadné vás lokalizovat v případě zavalení lavinou. Díky reflektorům RECCO® může být zavalený člověk rychle a přesně lokalizován záchranáři, kteří disponují detektorem RECCO®. Reflektory RECCO® ale nenahrazují lavinové vyhledávače A.R.V.A. Technologie RECCO® je pouze doplňková a zvyšuje šanci na nalezení zavaleného včas.

Soulad s normami

Batoh je vybaven pěnových chráničem páteře, který prošel normovanými testy (NF EN 1621-2) a splňuje evropské normy. Pěna chrání tělo při prudkých nárazech během pádů při freeride.
Chránič je vyjímatelný. Upozornění: pokud chránič vyjmete, batoh neposkytuje žádnou ochranu. NENÍ URČEN PRO JÍZDU NA MOTOCYKLU.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 100% Polyester Vložka 100% Polyester Brzda 100% Polyuretan

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Skladujte na suchém místě.

TESTY

Všechny výrobky Wedze jsou navrhovány a vyvíjeny v našem centru na úpatí hory Mont Blanc. Následně se testují v reálných podmínkách (ve sněhu, za nízkých teplot atd.). Týmy vývojářů, produktoví manažeři a návrháři se starají o to, aby výrobky odpovídaly skutečným potřebám sportovců.

Schváleno

Tým spolupracovníků Decathlonu, našich ambasadorů a nezávislých freeriderů, kteří batoh testovali přímo v terénu při použití, ke kterému je určen.

Pokyny k údržbě

Perte v ruce

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Obrázky

Lyžařský a snowboardový batoh FR500 Defense zelený
Lyžařský a snowboardový batoh FR500 Defense zelený
Lyžařský a snowboardový batoh FR500 Defense zelený
Lyžařský a snowboardový batoh FR500 Defense zelený

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi