Lyžařský a snowboardový batoh FR100 Defense vínový

1 299 Kč

8587035

Batoh má integrovaný chránič páteře (lze vyndat), velký objem a byl navržen přímo pro freeride.

Batoh s vyjímatelným chráničem páteře a kapsou na lopatu a sondu se systémem rychlého rozepínání.

Barva:

Vínová

Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

OCHRANA PROTI NÁRAZŮM

Vyjímatelný chránič páteře (NF EN 1621-2)

KAPACITA

Přenos vybavení: snowboard na přední straně, pár lyží z boku.

Kapsy a přihrádky

4 kapsy: 1 hlavní, 1 zapínací (na lopatu nebo sondu), 1 na brýle, 1 na peněženku.

KOMBINOVATELNOST

23 litrů. Zapínací kapsa na lopatu a sondu.

STABILITA

Široký bederní pás skvěle drží batoh na zádech v jakémkoliv terénu.

POHODLÍ PŘI NOŠENÍ

Ergonomické popruhy. Pěnové polstrování zad pro pohodlné nošení plného batohu.

SNADNÉ OBLÉKÁNÍ/NAZOUVÁNÍ/UMÍSTĚNÍ

Široký suchý zip na břišním páse pro snadnější nasazování.

Technické informace

Kapsa na lopatu a sondu

Speciální kapsa určená na lopatu a sondu. Má systém rychlého rozepínání, aby byl přístup k lavinovému vybavení v případě potřeby co nejsnazší. Sonda a lopata jsou součástí povinné lavinové výbavy, která je vyžadována na jízdu mimo sjezdovky, freeride a skialpinismus.

Přenos lyží / snowboardu / cepínu

Na přední části batohu můžete přenášet snowboard. Po stranách batohu lze připevnit lyže, případně dva páry dětských lyží. Díky tomuto systému můžete pohodlně a s volnýma rukama dojít až k lyžařským vlekům či k výchozímu bodu své freeridové trasy.  Na batohu je možné nosit cepín.

Návod k připevnění lyží

Pro přenos lyží po stranách batohu protáhněte lyže přes patku spodním popruhem, který se automaticky přizpůsobí jejich šířce. Lyže snadno zajistíte pomocí bočního nastavitelného popruhu. Pro lepší stabilitu během přenosu můžete zajistit lyže páskem na lyže.

Návod k připevnění snowboardu

Špičku snowboardu upevněte do popruhu, který se nachází u spodního okraje batohu, rozepněte boční popruhy a spojte je, tím prkno na batohu zafixujete.

Odepínací chránič páteře

Batoh je vybaven odepínacím chráničem páteře. Pokud potřebujete batoh odlehčit, můžete jej snadno z batohu vyndat. Pozor, tomto případě již vaše páteř není chráněná. 

Popruhy

Vysoce pohodlné, tvarované a polstrované ramenní popruhy. Výškově nastavitelný hrudní popruh s píšťalkou pomáhá batoh držet pevně na zádech. Široký neoprenový pás na břiše zaručuje pohodlí a zároveň batoh fixuje tak, aby se při jízdě neposouval. Podšité širokým pásem pro zjemnění utažení.

Kapsy

Hlavní kapsa s velkým objemem. Rychlý přístup pomocí širokého zipu na zádech. Zapínací kapsa na zip s rychlým přístupem pro lopatku a sondu. Kapsa na brýle. Jedna menší kapsička v hlavní kapse.

Rukojeť

Poutko pro snadné uchopení a přenos batohu.

Systém RECCO®

Batoh je vybaven technologií RECCO®. S technologií RECCO® bude snadné vás lokalizovat v případě zavalení lavinou. Díky reflektorům RECCO® může být zavalený člověk rychle a přesně lokalizován záchranáři, kteří disponují detektorem RECCO®. Reflektory RECCO® nenahrazují lavinové vyhledávače A.R.V.A. Technologie RECCO® je pouze doplňková a zvyšuje šanci na nalezení zavaleného včas.

Soulad s normami

Batoh je vybaven pěnovým chráničem páteře, který prošel normovanými testy (NF EN 1621-2) a splňuje evropské normy. Pěna chrání tělo při prudkých nárazech během pádů při freeride.
Chránič je vyjímatelný. Upozornění: pokud chránič vyjmete, batoh neposkytuje žádnou ochranu. NENÍ URČEN PRO JÍZDU NA MOTOCYKLU.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 100% Polyester Vložka 100% Polyester Brzda 100% Polyuretan

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Skladujte na suchém místě.

TESTY

Všechny výrobky Wedze jsou navrhovány a vyvíjeny v našem centru na úpatí hory Mont Blanc. Následně se testují v reálných podmínkách (ve sněhu, za nízkých teplot atd.). Týmy vývojářů, produktoví manažeři a návrháři se starají o to, aby výrobky odpovídaly skutečným potřebám sportovců.

Schváleno

Tým spolupracovníků Decathlonu, našich ambasadorů a nezávislých freeriderů, kteří batoh testovali přímo v terénu při použití, ke kterému je určen.

Pokyny k údržbě

Perte v ruce

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Obrázky

Lyžařský a snowboardový batoh FR100 Defense vínový
Lyžařský a snowboardový batoh FR100 Defense vínový

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi