Lyžařské vlněné ponožky 900 černé

499 Kč
8733723

Vlněné ponožky pro intenzivní lyžaře a snowboardisty.

Ponožky jsou z více než 38 % z vlny merino. Díky tomu jsou příjemné na dotek, hřejivé a pohodlné.

Otázky a odpovědi

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

HŘEJIVOST

Hlavní materiál na chodidle obsahuje 38 % vlny.

PŘESNOST

Středně silné ponožky určené do středních až úzkých lyžařských bot. Lze použít i na skialpinismus.

ODVOD POTU

Velmi tenký úplet z vlny skvěle odvádí vlhkost.

ANATOMICKÁ PŘIZPŮSOBIVOST

Pružné okolo kotníku, aby skvěle držely na chodidle.

Technické informace

Materiál

Díky podílu vlny ponožky chrání před chladem a dobře absorbují vlhkost. Díky příměsi elastanu ponožka dokonale obepne nohu a nebude se shrnovat.

Vlastnosti

Středně silné ponožky určené do středních až úzkých lyžařských bot. Rozlišení levé a pravé ponožky pro větší pohodlí. Lehké polstrování na holeni.

Ergonomické provedení

Ponožky jsou vyrobeny tak, aby s lyžařskými botami tvořily jeden celek a nikde netlačily. Všechny švy jsou umístěny tak, aby neprotínaly tlakové body.

Jakou zvolit velikost

Každá velikost ponožek je vhodná pro až 3 klasické velikosti. Elastan používáme u všech našich modelů ponožek, díky němu totiž ponožky dokonale padnou a nebudou se shrnovat. Každý má chodidla jinak velká, vysoká, široká i objemná, proto je velmi důležité, abyste si ponožky před tím, než vyrazíte na lyže, důkladně vyzkoušeli. Pokud budete váhat mezi dvěma velikostmi, doporučujeme zvolit ponožky raději o něco těsnější, než příliš velké.

Velikosti

Rozmezí velikostí je u tohoto modelu menší. Jedna velikost pokrývá jen tři obyčejné namísto čtyř, jak tomu je obvykle. Tento model má asymetricky tvarované špičky, aby ponožky opravdu perfektně padly. Levá ponožka se tedy liší od té pravé.

Prevence vzniku puchýřů

Materiál ponožky obsahuje vlákna snižující tření.
Puchýře se objeví většinou tehdy, když je mezi nohou a ponožkou, botou nebo nějakým cizím tělesem příliš velké tření. Důležitou roli také hraje vlhkost, která odolnost pokožky vůči tření snižuje. Ponožky, které na noze dobře drží, mohou toto nepříjemné tření výrazně eliminovat. Některé modely obsahují vlákno omezující tření, aby se zabránilo vzniku puchýřů.
Nicméně nemůžeme zaručit, že vás před vznikem puchýřů ochrání na 100 %.

Záruku

Na lyžařské ponožky se vztahuje dvouletá záruka. Co je naším cílem? Nabízet vám výrobky s dlouhou životností, které se stanou nedílnou součástí vašich zimních radovánek. Protože největší radost máme z toho, když se naše výrobky staly, nebo stanou, součástí některého z vašich nezapomenutelných zážitků.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Ponožky 54% Polyamid , 38% Vlna , 5% Polypropylen , 3% Elastan

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Před uložením se ujistěte, že je výrobek zcela suchý.

TESTY

Všechny ponožky se testují v laboratoři i v terénu. Při testech se zkoumají: toxikologické vlastnosti a odolnost vůči UV záření, oděru, zrychlenému opotřebení a opakovanému praní. Ponožky Wedze se vymýšlejí a navrhují ve Francii na úpatí Mont Blancu.

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - běžný postup

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi