Lyžařské rukavice nepromokavé a hřejivé 550 černé

1 099 Kč

8648936

Rukavice pro všechny, kteří se lyžování věnují pravidelně. Jsou hřejivé, nepromokavé a poddajné, aby byl úchop co nejpřesnější.

Kvalitní rukavice z prvotřídních materiálů (softshell / kůže) jsou poddajné, přesné a velmi odolné. Pružná manžeta bez nastavování pro rychlejší oblékání!

Barva:

Černá / Černá

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

HŘEJIVOST

Vatová výplň: hřbet ruky: 200 g/m². Dlaň: 100 g/m². Podšívka z česaného materiálu, umělá kožešina.

VODĚODOLNOST

Nepromokavá membrána 10 000 mm se svrchní vodoodpudivou úpravou.

ODOLNOST

Dlaň a prsty z pravé kůže, kožené výztuhy po stranách a konečcích prstů.

VOLNOST POHYBU

Poddajná kůže. Tvarovaný vnitřek. Pružný vnější materiál.

SNADNÉ OBLÉKÁNÍ/NAZOUVÁNÍ/UMÍSTĚNÍ

Díky pružným manžetám se rukavice snadno nasazují i zastrkují pod rukáv bundy.

SNADNÉ POUŽITÍ

Gumička kolem zápěstí, abyste rukavice neztratili. Přezka na sepnutí.

Zručnost

Snadné zacházení s předměty i v rukavicích.

Technické informace

Vodoodpudivost materiálu

Všechny rukavice Wedze jsou ošetřeny vodoodpudivou úpravou, kapky vody po látce stékají dolů a nevsakují se. Materiál díky tomu nenasákne vodou a zůstane lehký a hřejivý. Vodoodpudivost je speciální úprava na vnější straně materiálu. Tato úprava musí být po každém 2. až 3. praní obnovována speciálními přípravky dostupnými v našich prodejnách.

Nepromokavá membrána

Nepromokavá membrána je velmi tenká vrstva polymeru, která se nachází mezi podšívkou a svrchním materiálem. Tato membrána zabraňuje prosáknutí vody do oblečení a zajišťuje nepromokavost výrobku. Vnější materiály jsou navíc opatřeny vodoodpudivou úpravou, která zabraňuje vsakování kapek vody do materiálu. Zcela nepromokavé jsou pouze celogumové rukavice. Rukavice s membránou vlhkosti odolají dobře, pokud se však ocitnou v extrémně vlhkých podmínkách, časem pravděpodobně promoknou.

Větruodolnost

Všechny rukavice a palčáky Wedze jsou větruodolné. Věděli jste, že vítr snižuje tzv. pocitovou teplotu? Při venkovní teplotě 0 °C a současném větru o rychlosti 20 km/h pociťujeme teplotu -10 °C. Větruodolné materiály zabraňují profouknutí a snižují ochlazující účinky větru nebo rychlosti pohybu.

Snadné navlékání

Pro snadné navléknutí stačí zatáhnout za poutko na zápěstí.

Poutka proti ztrátě rukavice

Díky pružným poutkům na zápěstí si rukavice můžete na vleku či lanovce svléknout bez rizika, že je ztratíte.

Co myslíme tím, když u rukavic/palčáků mluvíme o obratnosti?

Jedná se o to, jak snadné je v rukavicích manipulovat s objekty. Všem našim rukavicím byla na základě testování v terénu udělena známka obratnosti na stupnici 1 až 5. Známka 5 znamená, že manipulace s objekty v těchto rukavicích je nerozeznatelná od manipulace s objekty holýma rukama.
Při hodnocení úrovně obratnosti v jednotlivých modelech rukavic jsme testovali zejména to, jak snadné je nasadit/sundat si lyžařské brýle, upravit přezky bot nebo rozepnout/zapnout bundu.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 100% Polyester Dlaň 100% Kozí kůže Vložka 100% Polyester Výplň 100% Polyester Manžeta ILS 100% Polyamid Všitý díl 98% Polyamid , 2% Elastan Brzda 100% Polyuretan

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Před uložením se ujistěte, že je výrobek zcela suchý.

TESTY

Rukavice a palčáky Wedze se testují v reálných podmínkách při aktivitě, pro kterou jsou určeny. Ve sněhu, v mrazu, zkrátka za všech podmínek, s nimiž se lze při lyžování nebo snowboardování setkat. O to, aby výrobky odpovídaly skutečným potřebám sportovců, se stará několik týmů vývojářů.

Pokyny k údržbě

Neperte

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi