ECODesign
Lyžařské rukavice 500 béžovo-bílé
Lyžařské rukavice 500 béžovo-bílé
Lyžařské rukavice 500 béžovo-bílé
Lyžařské rukavice 500 béžovo-bílé
Lyžařské rukavice 500 béžovo-bílé
Lyžařské rukavice 500 béžovo-bílé

Lyžařské rukavice 500 béžovo-bílé

649 Kč

8738595

Velmi hřejivé rukavice pro pravidelné lyžaře. Příjemný materiál, snadné natahování. Maximální pohodlí po celý den strávený na svahu.

Nepromokavé, hřejivé, měkké rukavice pro pohodlné lyžování po celý den. Vnitřní manžeta zabraňuje vniknutí sněhu do rukavice.

Barva:

Bílá káva / Bílá

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

HŘEJIVOST

Vata: hřbet ruky 200 g/m², dlaň 80 g/m². Podšívka: imitace kožešiny. Manžety.

VODĚODOLNOST

Nepromokavá membrána se svrchní vodoodpudivou úpravou.

ODOLNOST

Polyuretanové výztuhy na dlaních a na ukazováku.

MOŽNOST NASTAVENÍ

Utažení kolem zápěstí na gumičku.

SNADNÉ POUŽITÍ

Rukavice lze díky široké manžetě natáhnou i přes rukáv.

Zručnost

Snadné zacházení s předměty i v rukavicích.

ECODESIGN

O 20 % menší dopad na životní prostředí díky postupům ekologické výroby.

Technické informace

Vodoodpudivost materiálu

Všechny rukavice Wedze jsou ošetřeny vodoodpudivou úpravou, kapky vody po látce stékají dolů a nevsakují se. Materiál díky tomu nenasákne vodou a zůstane lehký a hřejivý. Vodoodpudivost je speciální úprava na vnější straně materiálu. Tato úprava musí být po každém 2. až 3. praní obnovována speciálními přípravky dostupnými v našich prodejnách.

Nepromokavá membrána

Nepromokavá membrána je velmi tenká vrstva polymeru, která se nachází mezi podšívkou a svrchním materiálem. Tato membrána zabraňuje prosáknutí vody do oblečení a zajišťuje nepromokavost výrobku. Vnější materiály jsou navíc opatřeny vodoodpudivou úpravou, která zabraňuje vsakování kapek vody do materiálu. Jediné rukavice, které opravdu nikdy nepromoknou, jsou ty gumové. Rukavice s membránou vlhkosti odolají dobře, pokud se však ocitnou v extrémně vlhkých podmínkách, časem pravděpodobně promoknou.

Větruodolnost

Všechny rukavice a palčáky Wedze jsou větruodolné. Věděli jste, že vítr snižuje tzv. pocitovou teplotu? Při venkovní teplotě 0 °C a současném větru o rychlosti 20 km/h pociťujeme teplotu -10 °C. Větruodolné materiály zabraňují profouknutí a snižují ochlazující účinky větru nebo rychlosti pohybu.

Utěsnění

Rukavice 500 mají speciální vnitřní manžetu. Je pohodlná, z příjemného materiálu a zaručuje, že do rukavice nepronikne při pádu nebo ve větrném počasí žádný sníh ani studený vzduch. Zároveň zlepšuje i hřejivost rukavic.

Snadné navlékání

Pro snadné navléknutí stačí zatáhnout za poutko na zápěstí.

Poutka proti ztrátě rukavice

Díky pružným poutkům na zápěstí si rukavice můžete na vleku či lanovce svléknout bez rizika, že je ztratíte.

Co myslíme tím, když u rukavic/palčáků mluvíme o obratnosti?

Jedná se o to, jak snadné je v rukavicích manipulovat s objekty. Všem našim rukavicím byla na základě testování v terénu udělena známka obratnosti na stupnici 1 až 5. Známka 5 znamená, že manipulace s objekty v těchto rukavicích je nerozeznatelná od manipulace s objekty holýma rukama.
Při hodnocení úrovně obratnosti v jednotlivých modelech rukavic jsme testovali zejména to, jak snadné je nasadit/sundat si lyžařské brýle, upravit přezky bot nebo rozepnout/zapnout bundu.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 100% Polyester Hlavní podšívka 100% Polyester Dlaň 100% Polyester Výplň 100% Polyester Manžeta 87% Polyester , 13% Elastan Všitý díl 83.4% Polyester , 14.1% Bavlna, 2.5% Viskóza Brzda 100% Polyuretan

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Před uložením se ujistěte, že je výrobek zcela suchý.

TESTY

Rukavice a palčáky Wedze se testují v reálných podmínkách při aktivitě, pro kterou jsou určeny. Ve sněhu, v mrazu, zkrátka za všech podmínek, s nimiž se lze při lyžování nebo snowboardování setkat. O to, aby výrobky odpovídaly skutečným potřebám sportovců, se stará několik týmů vývojářů.

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - běžný postup

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi