Lyžařské ponožky 900 černé

439 Kč −31%
299 Kč
*Od 2. 2. 2022 až do vyčerpání zásob

Tenké ponožky pro intenzivní lyžaře a snowboardisty s vysokými nároky.

Ponožky jsou z více než 65 % z vlny merino. Díky tomu jsou příjemné na dotek, hřejivé, pohodlné a hlavně tenké. Pro pocit maximální přesnosti v botách.

Otázky a odpovědi
Barva: Černá / Antracitově šedá / Zářivě oranžová
Velikost: průvodce velikostí
Naše služby:
  • Výměna a vrácení do 90 dnů zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 2500 Kč (standardní zásilky)

Klíčové vlastnosti

Hřejivost

Hlavní materiál na chodidle obsahuje 90 % vlny.

Přesnost

Tenké ponožky vhodné zejména do lyžařských bot s užším skeletem.

Odvod potu

Velmi tenký úplet z vlny skvěle odvádí vlhkost.

ANATOMICKÁ PŘIZPŮSOBIVOST

Pružné okolo kotníku, aby skvěle držely na chodidle.

Technické informace

Materiál

Díky podílu vlny ponožky chrání před chladem a dobře absorbují vlhkost.Díky příměsi elastanu ponožka dokonale obepne nohu a nebude se shrnovat.

Vlastnosti

Tenké teplé ponožky určené do středních až úzkých lyžařských bot. Rozlišení levé a pravé ponožky pro větší pohodlí. Lehké polstrování na holeni.

Ergonomické provedení

Ponožky jsou vyrobeny tak, aby s lyžařskými botami tvořily jeden celek a nikde netlačily. Všechny švy jsou umístěny tak, aby neprotínaly tlakové body.

Jakou zvolit velikost

Každá velikost ponožek je vhodná pro 3 až 4 klasické velikosti. Elastan používáme u všech našich modelů ponožek, díky němu totiž ponožky dokonale padnou a nebudou se shrnovat. Každý má chodidla jinak velká, vysoká, široká i objemná, proto je velmi důležité, abyste si ponožky před tím, než vyrazíte na lyže, důkladně vyzkoušeli. Pokud budete váhat mezi dvěma velikostmi, doporučujeme zvolit ponožky raději o něco těsnější, než příliš velké.

Velikosti

Rozmezí velikostí je u tohoto modelu menší. Jedna velikost pokrývá jen tři obyčejné namísto čtyř, jak tomu je obvykle. Tento model má asymetricky tvarované špičky, aby ponožky opravdu perfektně padly. Levá ponožka se tedy liší od té pravé.Pokud budete váhat mezi dvěma velikostmi, doporučujeme zvolit ponožky raději o něco těsnější, než příliš velké.

Prevence vzniku puchýřů

Puchýře se objeví většinou tehdy, když je mezi nohou a ponožkou, botou nebo nějakým cizím tělesem příliš velké tření. Důležitou roli také hraje vlhkost, která odolnost pokožky vůči tření snižuje. Ponožky, které na noze dobře drží, mohou toto nepříjemné tření výrazně eliminovat. Nicméně nemůžeme zaručit, že vás před vznikem puchýřů ochrání na 100 %.

Záruku

Na lyžařské ponožky se vztahuje dvouletá záruka. Co je naším cílem? Nabízet vám výrobky s dlouhou životností, které se stanou nedílnou součástí vašich zimních radovánek. Protože největší radost máme z toho, když se naše výrobky staly, nebo stanou, součástí některého z vašich nezapomenutelných zážitků.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Ponožky 67% VLNA, 30% POLYAMID, 3% ELASTAN

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Před uložením se ujistěte, že je výrobek zcela suchý.

TESTY

Všechny ponožky se testují v laboratoři i v terénu. Při testech se zkoumají: toxikologické vlastnosti a odolnost vůči UV záření, oděru, zrychlenému opotřebení a opakovanému praní. Ponožky Wedze se vymýšlejí a navrhují ve Francii na úpatí Mont Blancu.

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - běžný postup

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi