Lyžařské ponožky 500 modro-červené

299 Kč

Máte rádi rychlou a aktivní jízdu na lyžích? Pružné a prodyšné lyžařské ponožky vám zaručí pohodlí, ať už najezdíte jakýkoliv objem výškových metrů.

Ponožky perfektně obepínají nohu, jsou tenké a prodyšné a zajišťují perfektní kontakt s botičkou.

Otázky a odpovědi
Barva: Tmavě modrá / Tmavě šedá / Zářivě červená
Velikost: průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

Hřejivost

Hřejivost

Hlavní materiál na chodidle obsahuje 80 % vlny.

Odvod potu

Odvod potu

Syntetický materiál odvádí vlhkost na vnější stranu látky.

Přesnost

Přesnost

Tenké ponožky vhodné zejména do lyžařských bot s užším skeletem.

Anatomická přizpůsobivost

Anatomická přizpůsobivost

Anatomický tvar (P/L) a pružný úplet zajišťují optimální zpevnění.

Technické informace

Materiál

Směsový materiál s funkčními a hřejivými vlastnostmi: Vlna na chodidle je velmi odolná, dobře izoluje a skvěle vstřebává vlhkost. Polyamid je odolný vůči oděru a snadno se udržuje. Použitý polyester je hydrofobní a podporuje termoregulaci a také velkou odolnost vůči tření.
Díky elastanu budou ponožky na noze pevně držet a nebudou se shrnovat.

Vlastnosti

Tenké teplé ponožky určené do středních až úzkých lyžařských bot. Rozlišení levé a pravé ponožky pro větší pohodlí. Froté materiál na patě a špičce. Froté polstrování na holeni chrání při kontaktu nohy s botou.

Ergonomie

Rozlišení levé a pravé ponožky pro větší pohodlí. Pružné ponožky skvěle drží na chodidle.

Jakou zvolit velikost

Každá velikost ponožek je vhodná pro 3 až 4 klasické velikosti. Elastan používáme u všech našich modelů ponožek, díky němu totiž ponožky dokonale padnou a nebudou se shrnovat. Každý má chodidla jinak velká, vysoká, široká i objemná, proto je velmi důležité, abyste si ponožky před tím, než vyrazíte na lyže, důkladně vyzkoušeli. Pokud budete váhat mezi dvěma velikostmi, doporučujeme zvolit ponožky raději o něco těsnější, než příliš velké.

Velikosti

Rozmezí velikostí je u tohoto modelu menší. Jedna velikost pokrývá jen tři obyčejné namísto čtyř, jak tomu je obvykle. Tento model má asymetricky tvarované špičky, aby ponožky opravdu perfektně padly. Levá ponožka se tedy liší od té pravé.Pokud budete váhat mezi dvěma velikostmi, doporučujeme zvolit ponožky raději o něco těsnější, než příliš velké.

Prevence vzniku puchýřů

Puchýře se objeví většinou tehdy, když je mezi nohou a ponožkou, botou nebo nějakým cizím tělesem příliš velké tření. Důležitou roli také hraje vlhkost, která odolnost pokožky vůči tření snižuje. Ponožky, které na noze dobře drží, mohou toto nepříjemné tření výrazně eliminovat. Nicméně nemůžeme zaručit, že vás před vznikem puchýřů ochrání na 100 %.

Záruku

Na lyžařské ponožky se vztahuje dvouletá záruka. Co je naším cílem? Nabízet vám výrobky s dlouhou životností, které se stanou nedílnou součástí vašich zimních radovánek. Protože největší radost máme z toho, když se naše výrobky staly, nebo stanou, součástí některého z vašich nezapomenutelných zážitků.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Ponožky 49% Polyamid, 33% Polyester, 15% Vlna, 3% Elastan

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Před uložením se ujistěte, že je výrobek zcela suchý.

TESTY

Všechny ponožky se testují v laboratoři i v terénu. Při testech se zkoumají: toxikologické vlastnosti a odolnost vůči UV záření, oděru, zrychlenému opotřebení a opakovanému praní. Ponožky Wedze se vymýšlejí a navrhují ve Francii na úpatí Mont Blancu.

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - běžný postup

Perte v pračce - max. 30 °C - běžný postup

Nebělte bělicími prostředky

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Nečistěte chemicky

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi

Podobné produkty