Lyžařské a snowboardové fotochromatické brýle G 900 do každého počasí bílé

1 999 Kč

8758747

Brýle s fotochromatickým sférickým zorníkem do každého počasí. Kompatibilní s dioptrickými brýlemi.

Sférický zorník G 900 PH je fotochromatický, to znamená, že se jeho zabarvení mění dle míry dopadajícího UV záření. Optimální zorné pole a protizamlžovací úprava.

Barva:

Bílá

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

OCHRANA PŘED SLUNCEM

100% UV ochrana, fotochromatický růžový až hnědý zorník vhodný do každého počasí

OCHRANA PROTI ZAMLŽOVÁNÍ

Protizamlžovací úprava Optimal, dvojitý zorník a odvětrávání v obrubě.

ZORNÉ POLE

Sférický zorník. Zorné pole Optimal.

POHODLÍ

Ergonomická pěna dvojí hustoty a pohodlná textilie.

DRŽENÍ NA OBLIČEJI

40mm pružný pásek se třemi protiskluzovými silikonovými proužky.

MOŽNOST NASTAVENÍ

2 přezky pro rychlé nastavení délky pásku.

KOMPATIBILITA

Pod model velikosti L se vejdou dioptrické brýle široké max. 145 mm.

Technické informace

100% UV ochrana

UV záření je pro oči škodlivé. Všechny naše lyžařské brýle jsou opatřeny filtrem pohlcujícím 100 % UV záření (v souladu s normou EN-174). Lyžařské brýle jsou pro oči tou nejvhodnější ochranou, dokonale kryjí oči a zabraňují pronikání UV paprsků, včetně paprsků odražených.

Fotochromatický zorník

Fotochromatické zorníky se zabarvují vlivem UV záření. Míra ztmavení zorníku se tedy během dne mění podle intenzity záření. Zorníky nejsou odolné vůči poškrábání.

Protizamlžovací systém Optimal

Technologie OPTIMAL spočívá ve dvojitém zorníku, na jehož vnitřní stranu je aplikována speciální úprava, a odvětrávání zabudovaném v obrubě brýlí, které podporuje proudění vzduchu. Proto je třeba nechat tyto otvory volné a nezakrývat je např. nákrčníkem nebo šálou. Vnitřní stranu zorníku čistěte velice opatrně, prodloužíte tak životnost protizamlžovací úpravy.

Odvětraný dvojitý zorník

Dvojitý zorník brání zamlžování brýlí. Vzduch mezi dvěma vrstvami zorníku slouží jako termoizolant. Díky tomu není rozdíl vnější teploty a teploty uvnitř brýlí tak velký, což efektivně zpomaluje zamlžování brýlí. Vnitřní zorník je také ošetřen úpravou proti zamlžování a vybaven odvětrávacími otvory podporujícími proudění vzduchu.

Sférický zorník

Díky sférickému tvaru zorníku nedochází ke zkreslení. Vnější zorník je vysoce odolný vůči nárazu. Vnitřní zorník je z acetátu.

Zorné pole Optimal

Existuje vertikální a horizontální zorné pole. Model G 900 má zorné pole OPTIMAL, nabízí nejlepší zorné pole.

Kompatibilita s lyžařskými přilbami

Všechny lyžařské brýle Wedze jsou plně kompatibilní s lyžařskými přilbami Wedze.

Kompatibilita s dioptrickými brýlemi

Tyto lyžařské brýle vel. L umožňují nošení dioptrických brýlí širokých až 145 mm. Pěnové polstrování a boční části lícnice jsou speciálně vykrojené pro stranice dioptrických brýlí.

Pásek

40 mm široký pásek z polyamidu, polyesteru a gumy. 3 protiskluzové silikonové proužky.

Obal a pouzdro

Lyžařské brýle, zejména jejich zorníky, nezapomeňte chránit před poškrábáním, před i po použití. Obal z mikrovlákna také slouží k bezpečnému čištění brýlí. Manipulace s ním je snadná, ideální na použití i během pauz na sjezdovce.Pevný obal chrání brýle před zmáčknutím a jiným poškozením při transportu nebo při skladování.

Barevný odraz vnějšího zorníku

Barevná vrstva na vnější straně zorníku (tzv. zrcadlová úprava) umožňuje snížit procento světla pronikajícího k oku. Výsledkem je menší riziko oslnění a vyšší kvalita vidění za jasného počasí. Zorníky nejsou odolné vůči poškrábání.

CE – normy EN -174 a ANSI

Evropská CE norma EN -174 stanovuje požadavky pro sjezdové brýle a další sjezdové aktivity, jako je snowboard. Norma ANSI je americká norma, má vyšší nároky na odolnost vůči nárazům než příslušná evropská norma. Tyto brýle splňují obě výše zmíněné normy.

Brání zamlžování

Vlhkost podporuje tvorbu páry. Proto je třeba zabránit tomu, aby pěnové polstrování nasáklo vodou. Brýle si např. nedávejte na mokrou přilbu. Brýle se mohou zamlžovat i po pádu obličejem do sněhu. Brýle proto vždy nechte přes noc uschnout, aby se veškerá zbývající vlhkost odpařila a vy se mohli druhý den obléci do suchého vybavení.

2 velikosti

Velikost lyžařských brýlí vybírejte dle obvodu hlavy. Velikost S: obvod hlavy do 55 cm. Velikost L: obvod hlavy je více než 55 cm.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Rám 100% Termoplastický polyuretan Elastický pás 36% Syntetický kaučuk , 33% Polyamid , 31% Polyester Obrazovka 60% Polykarbonát , 40% Acetát Pěna 100% Polyuretan

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Doporučeníbrýle po použití uložte do pouzdra Wedze.

TESTY

Všechny výrobky Wedze se testují v reálných podmínkách při aktivitě, pro kterou jsou určeny. Ve sněhu, v mrazu, zkrátka za všech podmínek, s nimiž se lze při lyžování setkat. Týmy vývojářů, produktoví manažeři a návrháři se starají o to, aby výrobky odpovídaly skutečným potřebám sportovců.

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi