LYŽAŘSKÉ A SNOWBOARDOVÉ BRÝLE G-SWITCH 500 ČERNÉ

1 499 Kč

Snadné řešení, když nevíte, zdali potřebujete více brýle do hezkého, nebo do špatného počasí. Jednoduše vyměníte zorník a je to.

Když potřebujete vyměnit zorník, stačí ten nasazený jen vycvaknout. Brýle do slunečného, nebo do špatného počasí? Záleží jen na vás. Kompatibilní s dioptrickými brýlemi.

Barva: Černá / Zelená
Velikost: průvodce velikostí
Naše služby:
  • Výměna a vrácení do 90 dnů zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 2500 Kč (standardní zásilky)

Klíčové vlastnosti

Ochrana před sluncem

100% UV filtr. Vyměnitelné zorníky (hnědý, žlutý) do každých podmínek.

Ochrana proti zamlžování

Dvojitý zorník s úpravou proti zamlžování a odvětráváním.

Zorné pole

Cylindrický zorník. Široké horizontální zorné pole.

Pohodlí

Ergonomická pěna a pohodlná textilie.

Držení na těle

40mm pásek se dvěma protiskluzovými silikonovými proužky.

Možnost nastavení

2 přezky pro rychlé nastavení délky pásku.

Kompatibilita

Vhodné i pro nošení s dioptrickými brýlemi.

Technické informace

UV ochrana

UV záření je pro oči nebezpečné, a proto všechny naše lyžařské brýle poskytují 100% UV ochranu dle normy EN 174. Lyžařské brýle jsou nejlepší variantou pro ochranu očí na sněhu. Dokonale přilehnou na obličej a nepropustí žádné UV záření, ať už přímé nebo odražené.

Vyměnitelný zorník.

Lyžařské brýle s vyměnitelným zorníkem vhodné do každého počasí.
Zorníky kategorie S1 nejsou zabarvené nebo jsou zabarvené minimálně, aby nijak neomezovaly viditelnost terénu v případě špatného počasí. Zorníky kategorie S3 jsou tmavé a dobře chrání před intenzivním slunečním zářením při jasném počasí.

Protizamlžovací úprava

Úprava PERFORMANT spočívá ve dvojitém zorníku napojeném na odvětrávání v obrubě brýlí, které podporuje proudění vzduchu. Proto je třeba nechat tyto otvory volné a nezakrývat je např. nákrčníkem nebo šálou. Vnitřní stranu zorníku čistěte velice opatrně, prodloužíte tak životnost protizamlžovací úpravy.

Dvojitý zorník

Dvojitý zorník brání zamlžování brýlí. Vzduch mezi dvěma vrstvami zorníku slouží jako termoizolant. Díky tomu není rozdíl vnější teploty a teploty uvnitř brýlí tak velký, což efektivně zpomaluje zamlžování brýlí. Vnitřní zorník je rovněž ošetřen úpravou proti zamlžování.

Cylindrický zorník

Vnější zorník je vyroben ze vstřikovaného polykarbonátu vysoce odolného vůči nárazu. Vnitřní zorník je z acetátu.

Zorné pole

Brýle mají široké zorné pole PERFORMANT, které zaručuje dobrou viditelnost do stran.

Kompatibilita s dioptrickými brýlemi

Tyto lyžařské brýle velikosti L umožňují nošení dioptrických brýlí širokých až 145 mm. Pěnové polstrování a boční části lícnice jsou speciálně vykrojené pro stranice dioptrických brýlí.

Obal z mikrovlákna a pouzdro

Pokud brýle nepoužíváte, uchovávejte je v pouzdru z mikrovlákna, které je ochrání před poškrábáním. Obal slouží rovněž k čištění zorníku, je vyroben ze šetrného materiálu, který brýle nepoškrábe. Pouzdro je ideální na uskladnění brýlí a na jejich ochranu před poškozením např. uvnitř batohu.

Barevný zorník

Barevná vrstva na vnější straně zorníku (tzv. zrcadlová úprava) umožňuje snížit procento světla pronikajícího k oku. Výsledkem je menší riziko oslnění a vyšší kvalita vidění za jasného počasí.

Norma EN 174

Norma EN 174 stanovuje požadavky pro sjezdové brýle a další sjezdové aktivity, jako je snowboard.

Jak zabránit zamlžování brýlí?

Vlhkost podporuje tvorbu páry. Vyhněte se proto tomu, aby pěnové polstrování nasáklo vodou a nikdy si brýle nedávejte na mokrou přilbu. Brýle se mohou zamlžovat i po pádu obličejem do sněhu. Brýle proto vždy nechte přes noc uschnout, aby se vlhkost odpařila a vy jste měli na druhý den zcela suché vybavení.

2 velikosti

Velikost vybírejte podle obvodu hlavu. Pod 55 cm = velikost S. Od 56 cm = velikost L.

Koncepce a technologie výrobku

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Po použití uložte do pouzdra.

Pokyny k údržbě

Brýle čistěte pomocí vhodných doplňků: mikrovláknového hadříku nebo čisticího spreje (z nabídky značky ORAO).. Usušte po každém použití.

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání