Lyžařské a snowboardové brýle G 900 I modré

1 499 Kč

Lyžařské brýle do každého počasí, nejlepší z řady s vyměnitelnými zorníky. Zorné pole a protizamlžovací úprava Optimal. Kompatibilní s dioptrickými brýlemi.

Brýle G 900 I jsou díky vyměnitelným sférickým zorníkům a nejlepšímu zornému poli i protizamlžovacímu systému vhodné do jakéhokoliv počasí.

Otázky a odpovědi
Barva: Elektrická modrá
Velikost: průvodce velikostí
Naše služby:
  • Výměna a vrácení do 90 dnů zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 2500 Kč (standardní zásilky)

Klíčové vlastnosti

OCHRANA PŘED SLUNCEM

100% UV ochrana. Vyměnitelné zorníky do každých podmínek. S1 a S3.

OCHRANA PROTI ZAMLŽOVÁNÍ

Protizamlžovací úprava Optimal, dvojitý zorník a odvětrávání v obrubě.

ZORNÉ POLE

Sférický zorník. Horizontální i vertikální zorné pole Optimal.

POHODLÍ

Ergonomická pěna dvojí hustoty a pohodlná textilie.

DRŽENÍ NA OBLIČEJI

40 mm široký pásek se dvěma protiskluzovými silikonovými proužky.

MOŽNOST NASTAVENÍ

2 přezky pro rychlé nastavení délky pásku.

KOMPATIBILITA

Pod model velikosti L se vejdou dioptrické brýle široké max. 145 mm.

Technické informace

UV ochrana

UV záření je pro oči nebezpečné, proto všechny naše lyžařské brýle poskytují 100% UV ochranu dle normy EN-174. Lyžařské brýle jsou nejlepší variantou pro ochranu očí na sněhu. Dokonale přilehnou na obličej a nepropustí žádné UV záření, ať už přímé nebo odražené.

Vyměnitelné zorníky S1 FOG a S3 SUN

Lyžařské brýle s vyměnitelným zorníkem vhodné do každého počasí.
Zorníky kategorie S1 FOG nejsou zabarvené nebo jsou zabarvené minimálně, aby nijak neomezovaly viditelnost terénu v případě špatného počasí. Zorníky kategorie S3 SUN jsou tmavé a dobře chrání před intenzivním slunečním zářením při jasném počasí. Zorníky nejsou odolné vůči poškrábání.

Protizamlžovací systém Optimal

Technologie OPTIMAL spočívá ve dvojitém zorníku, na jehož vnitřní stranu je aplikována speciální úprava, a odvětrávání zabudovaném v obrubě brýlí, které podporuje proudění vzduchu. Proto je třeba nechat tyto otvory volné a nezakrývat je např. nákrčníkem nebo šálou. Vnitřní stranu zorníku čistěte velice opatrně, prodloužíte tak životnost protizamlžovací úpravy.

Odvětraný dvojitý zorník

Dvojitý zorník brání zamlžování brýlí. Vzduch mezi dvěma vrstvami zorníku slouží jako termoizolant. Díky tomu není rozdíl vnější teploty a teploty uvnitř brýlí tak velký, což efektivně zpomaluje zamlžování brýlí. Vnitřní zorník je rovněž ošetřen úpravou proti zamlžování.

Sférický zorník

Díky sférickému tvaru zorníku nedochází ke zkreslení. Tyto brýle mají trojitý sférický zorník. Prostřední zorník je vyroben ze vstřikovaného polykarbonátu vysoce odolného vůči nárazu. Vnitřní zorník je z acetátu. Vnější vyměnitelný zorník je také ze vstřikovaného polykarbonátu velmi odolného vůči nárazům. Brýle G 900 I s trojitým zorníkem jsou nejodolnější lyžařské brýle od značky Wedze.

Zorné pole Optimal

Existuje vertikální a horizontální zorné pole. Model G 900 má zorné pole OPTIMAL, nabízí nejlepší zorné pole.

Kompatibilita s přilbami

Všechny lyžařské brýle Wedze jsou plně kompatibilní s lyžařskými přilbami Wedze.

Kompatibilita s dioptrickými brýlemi

Model brýlí G 900 I ve velikosti L umožňuje nosit dioptrické brýle široké max. 145 mm. Pěnové polstrování a boční části lícnice jsou speciálně vykrojené pro stranice dioptrických brýlí.

Pásek

40 mm široký pásek z polyamidu, polyesteru a gumy. 3 protiskluzové silikonové proužky.

Pevné pouzdro a obal z mikrovlákna

Lyžařské brýle, zejména jejich zorníky, nezapomeňte chránit před poškrábáním, před i po použití.
Pevné pouzdro a obal z mikrovlákna chrání brýle před poškozením či rozmáčknutím v batohu nebo při vyměnitelného zorníku do kapsy bundy během lyžování.

Barevný odraz vnějšího zorníku

Barevná vrstva na vnější straně zorníku (tzv. zrcadlová úprava) umožňuje snížit procento světla pronikajícího k oku. Výsledkem je menší riziko oslnění a vyšší kvalita vidění za jasného počasí. Zorníky nejsou odolné vůči poškrábání.

CE – normy EN 174 a ANSI

Evropská CE norma EN -174 stanovuje požadavky pro sjezdové brýle a další sjezdové aktivity, jako je snowboard. Norma ANSI je americká norma, má vyšší nároky na odolnost vůči nárazům než příslušná evropská norma. Tyto brýle splňují obě výše zmíněné normy.

Jak zabránit zamlžování brýlí

Vlhkost podporuje tvorbu páry. Vyhněte se proto tomu, aby pěnové polstrování nasáklo vodou a nikdy si brýle nedávejte na mokrou přilbu. Brýle se mohou zamlžovat i po pádu obličejem do sněhu. Brýle proto vždy nechte přes noc uschnout, aby se vlhkost odpařila a vy jste měli na druhý den zcela suché vybavení.

2 velikosti

Velikost vybírejte podle obvodu hlavu. Pod 55 cm = velikost S. Od 56 cm = velikost L.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Gumička 36% SYNTETICKÝ KAUČUK, 33% POLYAMID, 31% POLYESTER Rám 100% TERMOPLASTICKÝ POLYURETAN Maska 60% POLYKARBONÁT, 40% Acetát celulózy Pěna 100% POLYURETAN

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Po použití uložte do pouzdra Wedze.

TESTY

Všechny výrobky Wedze se testují v reálných podmínkách při aktivitě, pro kterou jsou určeny. Ve sněhu, v mrazu, zkrátka za všech podmínek, s nimiž se lze při lyžování setkat. Týmy vývojářů, produktoví manažeři a návrháři se starají o to, aby výrobky odpovídaly skutečným potřebám sportovců.

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi