Lyžařské a SNB ponožky druhá jakost

189 Kč

8733737

Ponožky, které těsně obepínají nohu, pro zkušené lyžaře a snowboardisty. Vzhledem k vadě vzhledu vzniklé při výrobě tyto ponožky nabízíme za sníženou cenu.

Vzhledem k vadě vzhledu vzniklé při výrobě tyto ponožky nabízíme za sníženou cenu.

Barva:

Elektrická modrá

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

PŘESNOST

Tenké ponožky vhodné zejména do lyžařských bot s užším skeletem.

ODVOD POTU

Velmi tenký úplet z vlny skvěle odvádí vlhkost.

HŘEJIVOST

Velmi tenké ponožky, které nehřejí, ale jsou velmi prodyšné.

ANATOMICKÁ PŘIZPŮSOBIVOST

Anatomický tvar (P/L) a pružný úplet zajišťují se dokonale přizpůsobí tvaru chodidla.

Technické informace

Materiál

Směsový materiál s funkčními a hřejivými vlastnostmi: Dokonalé zpevnění a ochrana proti tření, která zamezuje podráždění pokožky. Díky příměsi elastanu ponožka dokonale obepne nohu a nebude se shrnovat.Mírné kompresní vlastnosti ponožky usnadňují svalovou regeneraci.

Vlastnosti

Tenké ponožky určené do středních až úzkých lyžařských bot. Rozlišení levé a pravé ponožky pro větší pohodlí. Lehké polstrování na holeni a kotníku.

Ergonomické provedení

Ponožky jsou vyrobeny tak, aby s lyžařskými botami tvořily jeden celek a nikde netlačily. Všechny švy jsou umístěny tak, aby neprotínaly tlakové body.

Jakou zvolit velikost

Každá velikost ponožek je vhodná pro 3 až 4 klasické velikosti. Elastan používáme u všech našich modelů ponožek, díky němu totiž ponožky dokonale padnou a nebudou se shrnovat. Každý má chodidla jinak velká, vysoká, široká i objemná, proto je velmi důležité, abyste si ponožky před tím, než vyrazíte na lyže, důkladně vyzkoušeli. Pokud budete váhat mezi dvěma velikostmi, doporučujeme zvolit ponožky raději o něco těsnější, než příliš velké.

Velikosti

Rozmezí velikostí je u tohoto modelu menší. Jedna velikost pokrývá jen dvě obyčejné namísto tří až čtyř, jak tomu je obvykle. Tento model má asymetricky tvarované špičky, aby ponožky opravdu perfektně padly. Levá ponožka se tedy liší od té pravé.

Prevence vzniku puchýřů

Puchýře se objeví většinou tehdy, když je mezi nohou a ponožkou, botou nebo nějakým cizím tělesem příliš velké tření. Důležitou roli také hraje vlhkost, která odolnost pokožky vůči tření snižuje. Ponožky, které na noze dobře drží, mohou toto nepříjemné tření výrazně eliminovat. Některé modely obsahují vlákno omezující tření, aby se zabránilo vzniku puchýřů.
Nicméně nemůžeme zaručit, že vás před vznikem puchýřů ochrání na 100 %.

Záruku

Na lyžařské ponožky se vztahuje dvouletá záruka. Co je naším cílem? Nabízet vám výrobky s dlouhou životností, které se stanou nedílnou součástí vašich zimních radovánek.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Ponožky 44% Polyamid , 37% Polyester , 14% Polypropylen , 5% Elastan

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Před uložením se ujistěte, že je výrobek zcela suchý.

TESTY

Všechny ponožky se testují v laboratoři i v terénu. Při testech se zkoumají: toxikologické vlastnosti a odolnost vůči UV záření, oděru, zrychlenému opotřebení a opakovanému praní. Ponožky Wedze se vymýšlejí a navrhují ve Francii na úpatí Mont Blancu.

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 40 °C - běžný postup

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi