Lyžařské a snowboardové brýle G 500 S3 růžové

749 Kč −20%
599 Kč
*Od 16. 9. 2023 až do vyčerpání zásob

8758639

Lyžařské brýle s širokým zorným polem a účinnou protizamlžovací úpravou. Pro pohodlné lyžování za slunečného počasí. Kompatibilní s dioptrickými brýlemi.

Brýle G 500 S3 pro pohodlné lyžování, ať je slunečno nebo zataženo. Mají dvojitý cylindrický zorník s protizamlžovací úpravou, která zabraňuje tvorbě mlhy.

Barva:

Zářivě růžová

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

OCHRANA PŘED SLUNCEM

100% UV ochrana. Hnědé zbarvení pro dobrou viditelnost za slunečna i zatažena.

OCHRANA PROTI ZAMLŽOVÁNÍ

Dvojitý zorník s úpravou proti zamlžování Performant a odvětráváním.

ZORNÉ POLE

Cylindrický zorník. Zorné pole Performant.

POHODLÍ

Pěna dvojí hustoty a pohodlná textilie.

DRŽENÍ NA OBLIČEJI

40 mm široký pásek se dvěma protiskluzovými silikonovými proužky.

MOŽNOST NASTAVENÍ

2 přezky pro rychlé nastavení délky pásku.

KOMPATIBILITA

OTG: vhodné pro nositele dioptrických brýlí do max. šířky 145 cm.

Technické informace

100% UV ochrana

UV záření je pro oči nebezpečné, a proto všechny naše lyžařské brýle poskytují 100% UV ochranu dle normy EN 174. Lyžařské brýle jsou nejlepší variantou pro ochranu očí na sněhu. Dokonale přilehnou na obličej a nepropustí žádné UV záření, ať už přímé nebo odražené.

Zorník S3 SUN

Zorníky kategorie S3 SUN jsou tmavé a dobře chrání před intenzivním slunečním zářením při jasném počasí. Zvolili jsme hnědý odstín, skrz který je dobře vidět i pokud zrovna projíždíte stínem nebo když lyžujete až do večera, kdy už je sluneční záření slabší. Zorníky nejsou odolné vůči poškrábání.

Úprava proti zamlžování

Úprava PERFORMANT spočívá ve dvojitém zorníku napojeném na odvětrávání v obrubě brýlí, které podporuje proudění vzduchu. Proto je třeba nechat tyto otvory volné a nezakrývat je např. nákrčníkem nebo šálou. Vnitřní stranu zorníku čistěte velice opatrně, prodloužíte tak životnost protizamlžovací úpravy.

Dvojitý zorník

Dvojitý zorník brání zamlžování brýlí. Vzduch mezi dvěma vrstvami zorníku slouží jako termoizolant. Díky tomu není rozdíl vnější teploty a teploty uvnitř brýlí tak velký, což efektivně zpomaluje zamlžování brýlí. Vnitřní zorník je rovněž ošetřen úpravou proti zamlžování.

Cylindrický zorník

Dvojitý cylindrický zorník. Vnější zorník je vyroben ze vstřikovaného polykarbonátu vysoce odolného vůči nárazu. Vnitřní zorník je z acetátu.

Zorné pole Performant

Brýle G 500 mají široké zorné pole PERFORMANT, a tedy poskytují dobrou viditelnost do stran.

Kompatibilita s lyžařskými přilbami

Všechny lyžařské brýle Wedze jsou plně kompatibilní s lyžařskými přilbami Wedze.

Kompatibilita s dioptrickými brýlemi

Tyto lyžařské brýle vel. L umožňují nošení dioptrických brýlí širokých až 145 mm. Pěnové polstrování a boční části lícnice jsou speciálně vykrojené pro stranice dioptrických brýlí.

Pásek

40 mm široký pásek z polyamidu, polyesteru a gumy. Dva protiskluzové silikonové proužky.

Barevná „zrcadlová“ skla

Barevná vrstva na vnější straně zorníku (tzv. zrcadlová úprava) umožňuje snížit procento světla pronikajícího k oku. Výsledkem je menší riziko oslnění a vyšší kvalita vidění za jasného počasí. Zorníky nejsou odolné vůči poškrábání.

CE – normy EN 174 a ANSI

Evropská CE norma EN 174 stanovuje požadavky pro sjezdové brýle a další sjezdové aktivity, jako je snowboard. Norma ANSI je americká norma, má vyšší nároky na odolnost vůči nárazům než příslušná evropská norma. Tyto brýle splňují obě výše zmíněné normy.

Brání zamlžování

Vlhkost podporuje tvorbu páry. Vyhněte se proto tomu, aby pěnové polstrování nasáklo vodou a nikdy si brýle nedávejte na mokrou přilbu. Brýle se mohou zamlžovat i po pádu obličejem do sněhu. Brýle proto vždy nechte přes noc uschnout, aby se vlhkost odpařila a vy jste měli na druhý den zcela suché vybavení.

2 velikosti

Velikost lyžařských brýlí vybírejte dle obvodu hlavy. Pod 55 cm = velikost S. Od 56 cm = velikost L.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Rám 100% Termoplastický polyuretan Elastický pás 36% Syntetický kaučuk , 33% Polyamid , 31% Polyester Obrazovka 60% Polykarbonát , 40% Acetát Pěna 100% Polyuretan

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Po použití uložte do pouzdra Wedze.

TESTY

Všechny výrobky Wedze se testují v reálných podmínkách při aktivitě, pro kterou jsou určeny. Ve sněhu, v mrazu, zkrátka za všech podmínek, s nimiž se lze při lyžování setkat. Týmy vývojářů, produktoví manažeři a návrháři se starají o to, aby výrobky odpovídaly skutečným potřebám sportovců.

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi