Lyžařská pláštěnka 980 černá

2 899 Kč
8549246

Pláštěnka pro závodní lyžaře. Je vysoce nepromokavá, a tak vás spolehlivě ochrání před nepřízní počasí při čekání mezi každým sjezdem.

Lyžařská pláštěnka, která udrží dítě v suchu po celý den. Lze nastavit na dvě délky. Co se týče šířky, plně se přizpůsobí jak oblečení, tak tělesným proporcím závodníka. Pod stahovací kapuci se vejde helma.

Otázky a odpovědi
Barva: Černá
Velikost: průvodce velikostí
Naše služby:
  • Výměna a vrácení do 90 dnů zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 2500 Kč (standardní zásilky)

Klíčové vlastnosti

VODĚODOLNOST

Vynikající: Membrána 12000 mm. Nepropustné švy i zipy.

Vodoodpudivost

Vnější materiál je vodoodpudivý – voda steče a nevsákne se.

MOŽNOST NASTAVENÍ

Nastavitelná kapuce, délka i šířka.

PRODYŠNOST

Mechanické odvětrávání na zádech.

Kapsy

2 kapsy na ruce (na zip).

VOLNOST POHYBU

Nastavitelná kapuce kopíruje pohyby hlavy.

Technické informace

Co je to membrána a k čemu slouží?

Membrána je velmi tenká vrstva na vnitřní straně svrchního materiálu. Je hydrofobní, nepropouští vodu směrem dovnitř, zároveň však umožňuje odpařování tělesné vlhkosti. Membrána je nezbytná pro to, aby tělo zůstalo v teple a v suchu.

Jak se měří nepromokavost oblečení?

K měření nepromokavosti se používá metoda, která udává výšku vodního sloupce (podle normy ISO 811). Čím je hodnota vyšší, tím je materiál vůči vodě odolnější. Materiál s hodnotou nepromokavosti 2000 mm tedy odolá tlaku 2000 mm vysokého vodního sloupce (což odpovídá zhruba dvěma hodinám deště).

Jak pláštěnka ochrání před nepříznivým počasím?

Materiál a švy pláštěnky zabraňují prosakování vody dovnitř a chrání před větrem a nepříznivým počasím. Nepromokavost oděvu byla testována v dešťové komoře simulující reálné podmínky na svahu. Nepromokavost byla ověřena za nejrůznějších podmínek také přímo na sjezdovce.

Co je to vodoodpudivost?

Vodoodpudivost materiálu znamená, že voda po látce stéká a nevsakuje se. Tato pláštěnka je vyrobena z vodoodpudivých materiálů, které zlepšují její nepromokavost. Vodoodpudivost je speciální úprava na vnější straně materiálu. Během používání může materiál své vodoodpudivé vlastnosti částečně ztratit.

Jak obnovit vodoodpudivost?

Je třeba vědět, že vodoodpudivost je možné snadno obnovit. Pláštěnku lze například vložit do sušičky a pustit program na syntetiku na asi 10–15 minut. Nebo můžete použít impregnační sprej (k dostání v našich prodejnách).

Jaký má výrobek střih?

Široký střih. Výrobek se nosí přes kompletní lyžařské oblečení. Kapuce byla speciálně navržena tak, aby se dala přetáhnout i přes helmu.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 100% POLYESTER Vložka 76% POLYAMID, 24% ELASTAN Membrána 100% POLYURETAN

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Skladujte pověšené. Neskládejte, mohlo by dojít k poškození materiálu. Před uložením se ujistěte, že je výrobek zcela suchý.

TESTY

Všechny výrobky Wedze jsou navrhovány a vyvíjeny v našem centru na úpatí hory Mont Blanc. Následně se testují v reálných podmínkách, se kterými se na svahu můžete setkat i vy (ve sněhu, za nízkých teplot atd.). Týmy vývojářů testováním ověřují, zda výrobky odpovídají požadavkům aktivity, pro kterou jsou určeny.

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - velmi šetrný postup

Nebělte bělicími prostředky

Sušte v bubnové sušičce při nižší teplotě

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi