Lovecké nízké boty Crosshunt 100 hnědé

649 Kč
8573515

Boty s nízkým svrškem na lov a myslivost i venkovní aktivity. Na příležitostný pohyb v lehce zvlněném terénu s mírně trnitou vegetací.

V pohodlných botách, jejichž svršek je částečně z broušené kůže, stélka z EVA pěny a noha dobře zpevněná, se v suchém počasí můžete vydat na lov, pracovat nebo se jen tak toulat lesem.

Otázky a odpovědi

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

ODOLNOST

Broušená kůže a obsádka chrání v trnitém porostu.

TLUMENÍ DOŠLAPU

Podešev a stélka z EVA pěny je při chůzi pohodlná.

NÍZKÁ HMOTNOST

Odlehčené materiály zlehčí váš krok: 830 g/pár ve vel. 43.

PŘILNAVOST

Široký vzorek se dobře zbavuje bláta a zdolá každý povrch.

Prodyšnost

Nejsou nepromokavé, broušená kůže zaručuje prodyšnost

Technické informace

Odolnost

Svršek z broušené kůže a polyuretanová obsádka vypůjčená z horolezeckých bot, speciálně konstruovaná podešev s přímým vstřikováním na svršek a všechny prvky pospojované způsobem, které z bot dělají pevný a trvanlivý výrobek určený k lovu v lehce zvlněném mírně trnitém terénu i ke každodenním činnostem nebo procházkám po lese.

Pohodlí a přilnavost

Vnitřní stélka a vložka pod patou z EVA pěny umožní pohodlně zdolávat lesní terén. Záhyby vedle jazyka brání vnikání kamínků a nečistot. Hrubý vzorek podešve dobře přilne ke každému povrchu a bláto se z něj snadno odstraní. S důvěrou se můžete vydat mimo vyšlapané cesty.

Údržba

Není nic jednoduššího než péče o tyto boty. Boty jednoduše umyjete mýdlovou vodou, nepoužívejte krém na boty ani čisticí prostředky. Po usušení je případně nastříkejte impregnačním sprejem, kterým obnovíte vodoodpudivost kůže. Pokud chcete zachovat pružnost materiálu, nesušte boty v blízkosti intenzivních tepelných zdrojů.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Svršek 60% Polyester , 30% Hovězí kůže - štípaná , 10% Polyuretan Podešev 100% Podšívka 90% Polyester , 10% Ethylenvinylacetát

TESTY

Testováno a schváleno zaměstnanci Národní lesní agentury Francie (ONF), lovci a jinými pracovníky, kteří výrobek testovali po dobu několika měsíců.

Obrázky

Lovecké nízké boty Crosshunt 100 hnědé
Lovecké nízké boty Crosshunt 100 hnědé
Lovecké nízké boty Crosshunt 100 hnědé

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi