Lovecké nepromokavé boty X-Hunt Boartrack Gore-Tex Vibram

5 499 Kč
8664977

Nepromokavé boty Gore-tex Vibram na lov a myslivost v agresivním prostředí. Intenzivní chůze v náročném terénu s hustou trnitou vegetací

Ze spolupráce mezi firmami Asolo a Solognac vzešel model s membránou Gore-tex, podešví Vibram a svrškem odolným proti perforaci z materiálu Schoeller, vhodný na intenzivní lov v lesním biotopu.

Velikost: průvodce velikostí
Naše služby:
  • Výměna a vrácení do 90 dnů zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 2500 Kč (standardní zásilky)

Klíčové vlastnosti

ODOLNOST

Extrémně odolný materiál a obsádka po obvodu chrání v neprostupné vegetaci.

VODĚODOLNOST

S Gore-texovou membránou bez obav z deště.

PŘILNAVOST

S podešví Vibram Master z materiálu Mont překonáte všechny překážky.

TLUMENÍ DOŠLAPU

PU podpatek vynikajícím způsobem tlumí došlap.

DRŽENÍ NA NOZE

Se zpevněním kotníku ve vysokého svršku zdoláte ten nejstrmější terén.

OHYB CHODIDLA

Vnitřní stélka z tuhé EVA pěny výborně kontroluje stabilitu.

HMOTNOST

1,22 kg/pár ve velikosti 42.

Technické informace

Spolupráce Asolo a Solognac

Specialista na outdoorovou obuv Asolo a specialista na lov a myslivost Solognac se spojili, aby navrhli sortiment jedinečných bot se zcela mimořádnými vlastnostmi. Gore-texová membrána, podešev Vibram, odolný materiál svršku, kvalitní šití a povrchová úprava z nich dělají špičkovou loveckou obuv. Navíc všechny modely několik měsíců testovali profesionální lovečtí průvodci po celé Francii.

Gore-tex a Vibram

Membrána Gore-tex Performance Comfort a podešev Vibram Master představují referenční materiál segmentu. S prodyšnou nepromokavou membránou budou vaše nohy v suchu v dešti i během namáhavého výstupu a materiál a vyzkoušený a osvědčený design podešve Vibram Master Mont vás provedou strmými terény za každé teploty.
Materiál Schoeller je odolný proti perforaci a nepoškodí ho trní ani jiná agresivní vegetace.

Údržba

Boty vyžadují velmi jednoduchou péči. Boty jednoduše umyjete mýdlovou vodou, nepoužívejte krém na boty ani čisticí prostředky. Po usušení je případně nastříkejte nepropustným sprejem, čímž obnovíte vodoodpudivost kůže. Pokud chcete zachovat poddajnost svršku, nesušte boty v blízkosti tepelných zdrojů.

Asolo

Firma Asolo založená v roce 1975 v severní Itálii je průkopníkem výroby bot na turistiku a horolezectví. Jako první navrhla turistické boty v kombinaci materiálu Cordura a kůže, v roce 1980 pak nabídla jako první nepromokavou botu se slavnou membránou Gore-tex. Tak začala její historie. Dnešní Asolo je uznávané za to, jak důmyslně snoubí tradici, kvalitu výroby a inovaci.

Vibram

Výrobou podešví se zabývá od roku 1937 a prostřednictvím vulkanizace kaučuku vyvinula s podporou firmy Pirelli první podešev pro horolezeckou obuv. Vznikl tak název Vibram a díky vynikající přilnavosti vyráběných podešví značka velmi rychle vstoupila do povědomí. Náročné provozování horolezectví umožňuje společnosti Vibram rozvíjet skutečně odborné znalosti. Mont je dnes uznávaný jako nejpřilnavější materiál v teplém i chladném počasí.

Gore-Tex

V roce 1958 založili pan a paní Goreovi ve své garáži v Newarku v Delaware společnost Gore. Pomohl jim vědecký objev, díky kterému vznikl materiál odolný ve velmi nepříznivých povětrnostních podmínkách a nenasákl vodu. Tak se zrodila technologie Gore-tex. Používá se na bundy nebo nepromokavé rukavice. V roce 1981 materiál použili i na kombinézy astronautů. Rychle se stal leaderem outdoorového trhu a značka neustále inovuje, aby umožnila venkovní vyžití za každého počasí.

Schoeller Keprotec

Dobrodružství firmy Schoeller začalo v roce 1868 ve Švýcarsku. Specializovala se na tkaní technických materiálů a vyvíjela textil pro sportovní průmysl, pracovní trh, motorové sporty a armádu. Silná touha po inovacích je základem její dokonalosti. Partner první volby při výrobě bot odolných proti agresivní vegetaci. Původcem tkaniny Keprotec je svět motocyklů, ale osvědčila se i v horolezectví a je neuvěřitelně odolná.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Svršek: Schoeller K-Tech nepromokavý + broušená kůže 1,6–1,8 mm. Podšívka: Gore-Tex Performance Comfort Footwear. Stélka: Lite 2. Podrážka: Asolo/Vibram Master + mezipodešev mikroporézní jednohustotní + dvoubarevná vložka z PU v patě.

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Ukládejte na suchém a větraném místě. Pokud mají boty pořádně vyschnout, uvolněte tkaničky a vytáhněte jazyk.

TESTY

Boty několik měsíců intenzivně testovali lovečtí průvodci po celé Francii.

Obrázky

Lovecké nepromokavé boty X-Hunt Boartrack Gore-Tex Vibram
Lovecké nepromokavé boty X-Hunt Boartrack Gore-Tex Vibram
Lovecké nepromokavé boty X-Hunt Boartrack Gore-Tex Vibram
Lovecké nepromokavé boty X-Hunt Boartrack Gore-Tex Vibram

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání