Lovecké nepromokavé boty Crosshunt 500 V2 hnědé

2 799 Kč
8560076

Univerzální nepromokavé kožené boty s podešví Vibram do každého terénu k pravidelnému pohybu zvlněným terénem s mírně trnitou vegetací.

Vynikající přilnavost podešve Vibram, pohodlí koženého svršku a výborné zpevnění v každé situaci, to jsou hlavní znaky kvalitních bot.

Otázky a odpovědi

Barva:

Kaštanová / Černá / Tmavě břidlicová

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

ODOLNOST

Obsázka s podšitím na přední straně, dvojitý steh, pravá kůže 1,8 až 2 mm.

VODĚODOLNOST

Nohy zůstanou v suchu: nepropustný materiál a nepromokavá prodyšná membrána.

TLUMENÍ DOŠLAPU

Dlouhé vycházky bez pocitu únavy s podešví z polyuretanové pěny.

PŘILNAVOST

Podešev Vibram oceníte na každém povrchu, suchém i mokrém.

POHODLÍ

Pohodlí domácích bot díky vnitřní stélce z polyuretanové pěny.

Snadná údržba

Pokud má kožená obuv dlouho vydržet, musí se pravidelně ošetřovat krémem.

HMOTNOST

680 g/bota ve velikosti 43.

Technické informace

Péče o kůži

Celý svršek je z kůže 1,8 až 2 mm, která je při lovu a myslivosti vysoce odolná a boty z ní hlavně dlouho vydrží. S prasklinami koženého povrchu je konec. Pokud budete boty pravidelně ošetřovat krémem a sušit je v dostatečné vzdálenosti od radiátorů nebo krbu, užijete si je dlouhé roky.
1/ Prach z bot odstraňte kartáčem. Případně použijte vodu a mýdlo.
2/ Naneste krém na kůži Nikwax.

Vyrobeno v Evropě

Boty jsme vymysleli ve Francii, ve spolupráci s výrobním týmem je nechali navrhnout v Itálii a ušít u partnerského dodavatele v Rumunsku.
Také většina použitého materiálu je původem z Evropy.

Odolnost, přilnavost, zpevnění

Je to jednoduché: věnujete se lovu a myslivosti nebo jednoduše aktivitám v přírodě, chodíte v polích i v lese, občas se vydáte do hor a docela často překonáváte agresivní vegetaci. Takže potřebujete něco bytelného a ať je to vidět. Pak je to hotová věc. Vysoký 7" (17,8 cm) kožený svršek o síle 1,8 až 2 mm, všitá obsázka po celém obvodu a v přední části zdvojená a podešev Vibram, která všechno překoná.

Nepromokavost

Protože udržet nohy v suchu celou dobu je mnohem lepší. Ale je to i největší vada bot do terénu mimo obvyklé trasy. Proto návrháři na problému neustále pracují. Tentokrát použili pod koženou vrstvu prodyšnou nepromokavou membránu, která brání pronikání vody (déšť, rosa), ale nikoliv potu. Laboratorně jsme je testovali ponořené na 50 000 ohybů, což představuje cca 20 km nebo 8 hodin chůze, aniž by nabraly vodu.

Návleky a nepromokavé kalhoty

I když neprší, může být tráva nasáklá vodou. Takže si nezapomeňte vzít návleky, případně nepromokavé kalhoty. Jinak se voda vsákne do kalhot, pak do ponožek a nohy budou hned mokré. Kvůli pohodlí také myslete na správné ponožky, například ACT 500 Solognac, a také si ostříhejte nehty na nohou, mohly by totiž vnitřek bot poškodit a voda by se pak mohla dostat dovnitř.

Historie spolupráce

Boty jsme celé navrhli ve spolupráci s platformou Decathlon: https://cocreation.decathlon.fr/, spolu s více jak 150 uživateli.
Pomocí dotazníků jsme vybírali materiály, celkovou stavbu, vlastnosti a design bot několik měsíců. Nakonec boty po celý rok testovali někteří uživatelé. Takže jste je vlastně udělali vy. A je to dobrá práce!

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Svršek 80% Hověží kůže - Full grain , 20% Polyamid Podešev 60% Polyuretan , 40% Syntetický kaučuk Podšívka 100% Polyester

Pokyny pro uživatele

Nehodí se na hon a do křovinatého terénu.

TESTY

Abychom vlastnosti bot ověřili v terénu a za každého počasí, trvalo testování desítkou spolutvůrců a 5 loveckých průvodců téměř 1 celý rok. Výsledkem jsou nové boty Crosshunt 500.

Obrázky

Lovecké nepromokavé boty Crosshunt 500 V2 hnědé
Lovecké nepromokavé boty Crosshunt 500 V2 hnědé
Lovecké nepromokavé boty Crosshunt 500 V2 hnědé
Lovecké nepromokavé boty Crosshunt 500 V2 hnědé
Lovecké nepromokavé boty Crosshunt 500 V2 hnědé
Lovecké nepromokavé boty Crosshunt 500 V2 hnědé

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi