Lovecké kalhoty odolné prodyšné Bois 900

2 299 Kč

8589292

Odolné a prodyšné kalhoty Renfort Bois 900 s výztuhami do podrostu na lov a myslivost za suchého počasí.

V kalhotách navržených pro lov v těch nejagresivnějších biotopech zhotovených se specifickými vysoce odolnými výztuhami v celé délce proniknete vegetací bez popíchání.

Barva:

Černé olivy

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

ODOLNOST

Zesílení od spodní části nohavic až k rozkroku optimálně chrání.

ODVOD POTU

Boční větrací zipy zlepšují prodyšnost.

VOLNOST POHYBU

7% podíl elastanu v hlavním materiálu neomezuje pohyb.

Kapsy

3 kapsy na zip k bezpečnému přenášení potřeb.

ANATOMICKÁ PŘIZPŮSOBIVOST

Pružný pas je při nošení pohodlný.

Vodoodpudivost

Vodoodpudivý materiál chrání při mrholení.

Opravy

Pořiďte si také voděodolnou nažehlovací záplatu, která je v prodeji pod kódem 8798300.

Technické informace

Kalhoty zesílené až k rozkroku vysoce odolným materiálem ochrání v té nejagresivnější vegetaci

Zesílený materiál od spodní části nohavic až k rozkroku je vyrobený z Dynamonous by Toray (93 % polyester, 7 % DuPontTM Kevlar®) 269,2 g/m² s vysokou odolností proti protržení a oděru vegetací ve vysoce agresivním biotopu. DuPontTM a Kevlar® jsou vlastnictvím společnosti DuPont Nemours, Inc.

Čím to je, že zesílení zaručuje trvalou ochranu?

Kalhoty jsou zesílené v celé šedo-černé části. Tímto modelem jsme dali zpětnou vazbu uživatelům, kteří si přáli zesílení výše než po kolena. Ano, výztuhy jsou extrémně odolné: museli jsme po nich přejet cca 1 000krát brusným papírem, než jsme v nich vytvořili díru. Můžete se v nich vypravit do houští s hustou a trnitou vegetací a riziko, že se popícháte, je mnohem nižší.

Prodyšnost: důležitá vlastnost těchto kalhot

Zejména lov ptactva je synonymem pro dlouhé hodiny chůze, než se vám podaří vytoužené ptáky vyplašit. Počítejte, že se zapotíte. Kalhoty jsou však opatřené bočními větracími průduchy na zip, takže jsou prodyšnější a lépe odvádějí pot. Jak? Stačí zatáhnout levý a/nebo pravý zip na zadní straně stehna a objeví se materiál ze síťoviny se stovkou mini otvorů vyhotovených laserem. Díky síťovině tak při námaze vzduch snáz cirkuluje a větrání je účinnější.

Další vychytávky, na které jsme se soustředili

Pas: je pružný, takže se přizpůsobí vaší velikosti. Elastan: v použitém materiálu je jeho obsah 7 %. Jedná se o roztažitelné vlákno, které se vrací do původního tvaru bez ohledu na aktivitu, kterou se zabýváte. Pohodlí, které tento pružný a elastický materiál nabízí, není nutné nijak prokazovat. Můžete se v nich pohybovat houštím bez obavy z protržení nebo pochodovat dlouhé hodiny, aniž byste na nohou pocítili jejich odpor. Model se plně přizpůsobí vašim pohybům.

Pár kapes, do kterých se vejdou všechny vaše nezbytnosti

Jste zvyklí mít peněženku, lovecké doklady a klíče od auta vždy na dosah? Pro zvýšení bezpečí mají kalhoty 2 kapsy na zip speciálně uzpůsobené k tomuto účelu (zip má pojistku proti otevření). Na pravém boku je další plochá kapsa na zip (aby do ní nepronikla vegetace), například na telefon nebo další příslušenství jako píšťalka, baterie do kamery, pokud si výpravu natáčíte, nebo zápisník.

A jak je to s vodoodpudivostí?

Když na lov vyrážíte za úsvitu, běžně se setkáte s rosou. Pokud není materiál vodoodpudivý nebo nepromokavý, látka kapky vsakuje. Prodíráte-li se mokrou vegetací, může se stát, že najednou máte nohy mokré. Materiál tohoto modelu je plně vodoodpudivý. Konkrétně to znamená, že kapky vody stečou po povrchu a nevsáknou se. A to je ideální vlastnost, když začne mrholit.

Všimli jste si tohoto detailu?

Obě nohavice kalhot jsou na spodní vnitřní straně opatřené gumičkou s háčkem. Zaháknete ji za tkaničky bot (pokud nejste v holínkách) tak, aby byly neustále napnuté: vegetace se tak nedostane dovnitř a kalhoty se přesto v pohybu přizpůsobí, třeba když musíte pokleknout nebo se naopak hodně rozkročit. Obléknout oděv vhodný na takový pohyb je proto naprosto zásadní.

Další vychytávky, na které se návrháři soustředili

Do spodní části nohavic je všitý svislý boční zip, který můžete rozepnout, třeba když si chcete usnadnit oblékání. Jsou tu i druky, kterými nohavice přitáhnete k tělu. A konečně je tu záhyb v rozkroku, díky kterému snáz překonáte překážky, větve a malé bystřiny.

Hmotnost

Velikost S: 0,705 kg. Velikost M: 0,745 kg.
Velikost L: 0,775 kg. Velikost XL: 0,815 kg.
Velikost 2XL: 0,855 kg.

Velikost: Délka k rozkroku / Délka nohavice bez pásku

S: 81,5 cm / 100,5 cm.
M: 82,2 cm / 102 cm.
L: 83 cm / 103,5 cm.
XL: 84 cm / 105,9 cm.
2XL: 85 cm / 108,2 cm.

Opravitelnost

Oblečení jste si roztrhli? Nevíte jak ho spravit?
Dobrá zpráva je, že se opravit dá. Na poškozenou část totiž stačí nalepit zažehlovací záplatu, látka už se dál netrhá a nepárají se z ní žádné nitě. Stačí záplata, nůžky a žehlička a je hotovo.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní látka: vnitřní vrstva 50% Polyamid , 43% Polyester , 7% Elastan Vnější vrstva 93% Polyester , 7% Aramid Hlavní podšívka 100% Polyester Kapsa 100% Bavlna

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Skladujte na suchém a větraném místě.

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - běžný postup

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Obrázky

Lovecké kalhoty odolné prodyšné Bois 900
Lovecké kalhoty odolné prodyšné Bois 900
Lovecké kalhoty odolné prodyšné Bois 900
Lovecké kalhoty odolné prodyšné Bois 900
Lovecké kalhoty odolné prodyšné Bois 900

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi