Lovecké kalhoty nepromokavé Renfort 900

2 299 Kč

8667207

Kalhoty na veškeré lovecké aktivity v lese za deštivého počasí.

Kalhoty navržené ze dvou typů materiálu, které lovce chrání před vegetací, přizpůsobí se každému počasí a kopírují pohyby lovce.

Barva:

Tmavě břidlicová

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

ODOLNOST

Díky materiálu použitému v oblastech vystavených agresivní vegetaci.

VODĚODOLNOST

Kalhoty z nepromokavých materiálů s nepropustnými spoji.

PRODYŠNOST

Prodyšné boční průduchy.

VOLNOST POHYBU

Díky všitým dílům v místech největšího namáhání.

Opravy

Pořiďte si také voděodolnou nažehlovací záplatu, která je v prodeji pod kódem 8604724.

Technické informace

Odolnost oblečení: údaj, který musejí všichni lovci zohlednit

Samozřejmě se jinak loví v křovinách Baie de Somme, a jinak v Piemontu a Pyrenejích nebo v Novém Akvitánsku. Lovci, psi, a způsob jakým se seznamují s revírem, se liší podle biotopu, ale všichni mají jednu společnou potřebu. Všichni chtějí oblečení odolné proti vegetaci, kdy v zarostlém prostoru, kde se větve vzájemně překrývají a je obtížné se prodírat kupředu, volně projdou.

Kalhoty navržené lovci pro lovce, kteří se pohybují v obtížném terénu

Prozkoumejte půdu, zkuste najít odraz nebo stopu, která by prozradila blízkost křovin, které si oblíbila zvěř, a dokázat její přítomnost vám usnadní i oblečení. Po důkladných testech v terénu jsme se rozhodli zesílit přední část nohavic dvojitou vrstvou velmi odolného materiálu, který ochrání před trny a ostny. Po lovu už nenajdete žádnou potrhanou látku na stehnech.

Neobávejte se deště ani vody odkapávající ze stromů: kalhoty Renfort 900 jsou nepromokavé

V časných ranních hodinách a zejména v zimě je rosa úplně všude. Zvěř se často zdržuje v obtížně přístupném prostředí hustého podrostu, který má často bažinatý charakter. Máte-li se pohybovat v prostředí vodních par, ze kterých se pernatá vznese, nesmíte se obávat hustých křovin ani vodních kapek, které mohou vše rychle promočit. Ale žádný strach. Kalhoty jsou nepromokavé a švy nepropustné. Problém nepředstavuje ani silný déšť.

Několik důležitých technických údajů o stupni nepromokavosti tohoto oděvu

S nepromokavostí 5 000 mm poskytují kalhoty vyšší úroveň nepromokavosti. Odolnost tkaniny se měří tlakem vody vyjádřeným v milimetrech vodního sloupce (zkouška vycházející z normy ISO 811). Čím vyšší je tlak, tím nepropustnější je tkanina. Celé kalhoty, jejich kapsy a švy procházejí testem nepromokavosti po dobu 2 hodin použitím 60 litrů vody. Takže kalhoty ve finále chrání uživatele před intenzivnějším deštěm při 12 cm srážek během 3 hodin.

Prodyšné a větruodolné kalhoty navržené tak, aby odváděly teplo, chrání ve všech klimatických podmínkách

Zvěř se pohybuje v obtížně přístupném prostředí, kde se dokáže dobře skrývat. Lovci musejí intenzivně pátrat po řadu hodin a často ujdou i desítky kilometrů, než natrefí na vhodný cíl. Počítejte, že se zapotíte. Prodyšné oblečení, ve kterém se nehromadí teplo, je proto podmínkou. Kalhoty navržené k lovu tak mají průduchy na bocích, které lze zipem upravit a regulovat tak teplotu při námaze.

Svoboda a volnost každého pohybu: ano, tyto kalhoty ji zaručí. Předkládáme několik odůvodnění

Prodírání hustým dubovým lesem a křovinatým podrostem se těžko snáší. Musíte často překonávat překážky, pokleknout anebo se chránit před větvemi. Nosit oděv vhodný na takový pohyb je proto naprosto zásadní. Pružný materiál v zadní části kalhot usnadní ohýbání pod větvemi a prodírání.

Snadno se oblékají a mají několik kapes na doklady a lovecké potřeby

Na spodním lemu kalhot navrhli designéři suchý zip. Proč? Kalhoty upravíte podle bot. Stejně tak zip na spodní straně nohavic usnadní oblékání kalhot. A konečně kalhoty nabízejí několik nepropustných kapes na doklady a jiné potřeby (lovecký lístek, povolenku k lovu, lovecký zápisník atd.).

Cože? Stále jsme vás nepřesvědčili? Tak ještě pár upřesnění

Lov pernaté znamená úspěšně a s nadšením ji sledovat uprostřed křovin, březových hájků a hloží. Nedokážete prostě přestat. Oděv, který nosíte, proto musí dokonale padnout. Z toho důvodu mají lovecké kalhoty Renfort 900 pružný pas (aby se optimálně přizpůsobily tělesné konstituci uživatele) a háček, kterým kalhoty uchytíte ke tkaničkám bot (viz video), takže se nebudou vyhrnovat.

Hmotnost

Velikost S: 0,896 kg.
Velikost M: 0,928 kg.
Velikost L: 0,966 kg.
Velikost XL: 1,026 kg.
Velikost 2XL: 1,062 kg.
Velikost 3XL: 1,110 kg.

Velikost / délka k rozkroku / délka nohavice bez pásku

S / 79,4 cm / 98,3 cm.
M / 80,2 cm / 99,8 cm.
L / 81 cm / 101,3 cm.
XL / 81 cm / 102,9 cm.
2XL / 82,1 cm / 105,5 cm.
3XL / 82,2 cm / 107 cm.

Protržené oblečení si opravte sami

Oblečení jste si roztrhli? Poradíme s opravou.
Venku se může roztrhnout.
Dobrá zpráva je, že se opravit dá. Na poškozenou část totiž stačí nalepit zažehlovací záplatu, látka už se dál netrhá a nepárají se z ní žádné nitě. Stačí záplata, nůžky a žehlička a je hotovo.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 100% Polyamid Vložka 100% Polyester Materiál střední části 92.8% Polyester , 7.2% Elastan Membrána 100% Polyuretan Kapsa 100% Bavlna Druhá podšívka 100% Polyester Brzda 100% Polyuretan

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - velmi šetrný postup

Nebělte bělicími prostředky

Sušte v bubnové sušičce při nižší teplotě

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Obrázky

Lovecké kalhoty nepromokavé Renfort 900
Lovecké kalhoty nepromokavé Renfort 900
Lovecké kalhoty nepromokavé Renfort 900
Lovecké kalhoty nepromokavé Renfort 900
Lovecké kalhoty nepromokavé Renfort 900

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi