Lovecké boty nepromokavé X-Hunt Land Gore-tex Vibram

3 499 Kč
8664975

Nepromokavé boty Gore-tex Vibram na lov a myslivost v rovinatém prostředí. Pravidelný pohyb lehce zvlněným terénem s mírně trnitou vegetací.

Ze spolupráce mezi firmami Asolo a Solognac vzešel model s membránou Gore-tex, podešví Vibram a svrškem Cordura a zesílením z broušené kůže vhodný na pravidelný lov spíš v rovném terénu.

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

ODOLNOST

Zesílení na špičce a použité materiály chrání v mírně trnitém biotopu.

VODĚODOLNOST

S Gore-texovou membránou bez obav z deště.

PŘILNAVOST

S podešví Vibram Megagrip překonáte každou překážku.

TLUMENÍ DOŠLAPU

Podešev a vnitřní stélka z EVA pěny je při chůzi pohodlná.

DRŽENÍ NA NOZE

Se zpevněním kotníku ve vysokého svršku zdoláte každý strmý terén.

OHYB CHODIDLA

Pohodlná chůze zbavená únavy s poddajnou podešví.

HMOTNOST

1,1 kg/pár ve velikosti 42.

Technické informace

Spolupráce Asolo a Solognac

Specialista na outdoorovou obuv Asolo a specialista na lov a myslivost Solognac se spojili, aby navrhli sortiment jedinečných bot se zcela mimořádnými vlastnostmi. Gore-texová membrána, podešev Vibram, odolný materiál svršku, kvalitní šití a povrchová úprava z nich dělají špičkovou loveckou obuv. Navíc všechny modely několik měsíců testovali profesionální lovečtí průvodci po celé Francii.

Gore-tex a Vibram

Membrána Gore-tex Extended Comfort a podešev Vibram Megagrip představují referenční materiál na trhu. S prodyšnou nepromokavou membránou zůstanou nohy v suchu v dešti i během namáhavé chůze a materiál a vyzkoušený a osvědčený design testované a vyzkoušené podešve Vibram Megagrip přilne stejně v suchém jako mokrém terénu.
V odolném materiálu Cordura překonáte i mírně trnitý biotop.

Údržba

Boty vyžadují velmi jednoduchou péči. Boty jednoduše umyjete mýdlovou vodou, nepoužívejte krém na boty ani čisticí prostředky. Po usušení případně obnovte vodoodpudivé vlastnosti kůže impregnačním sprejem. Pokud chcete zachovat poddajnost svršku, nesušte boty v blízkosti tepelných zdrojů.

Asolo

Firma Asolo založená v roce 1975 v severní Itálii je průkopníkem výroby bot na turistiku a horolezectví. Jako první navrhla turistické boty v kombinaci materiálu Cordura a kůže, v roce 1980 pak nabídla jako první nepromokavou botu se slavnou membránou Gore-tex. Tak začala její historie. Dnešní Asolo je uznávané za to, jak důmyslně snoubí tradici, kvalitu výroby a inovaci.

Vibram

Výrobou podešví se zabývá od roku 1937 a prostřednictvím vulkanizace kaučuku vyvinula s podporou firmy Pirelli první podešev pro horolezeckou obuv. Vznikl tak název Vibram a díky vynikající přilnavosti vyráběných podešví značka velmi rychle vstoupila do povědomí. Náročné provozování horolezectví umožňuje společnosti Vibram rozvíjet skutečně odborné znalosti. Megagrip je dnes uznávaný jako nejpřilnavější materiál na suchém i vlhkém povrchu.

Gore-Tex

V roce 1958 založili pan a paní Goreovi ve své garáži v Newarku v Delaware společnost Gore. Pomohl jim vědecký objev, díky kterému vznikl materiál odolný ve velmi nepříznivých povětrnostních podmínkách a nenasákl vodu. Tak se zrodila technologie Gore-tex. Používá se na bundy nebo nepromokavé rukavice. V roce 1981 materiál použili i na kombinézy astronautů. Rychle se stal leaderem outdoorového trhu a značka neustále inovuje, aby umožnila venkovní vyžití za každého počasí.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Svršek: Broušená kůže 1,6–1,8 mm nepromokavá a materiál Cordura. Podšívka: Gore-Tex Extended Comfort Footwear. Stélka: Lite 2 Podrážka: Asolo/Vibram Duo Radiant a MegaGrip (guma a mezipodešev EVA).

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Ukládejte na suchém a větraném místě. Pokud mají boty pořádně vyschnout, uvolněte tkaničky a vytáhněte jazyk.

TESTY

Boty několik měsíců intenzivně testovali lovečtí průvodci po celé Francii.

Obrázky

Lovecké boty nepromokavé X-Hunt Land Gore-tex Vibram

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání