Lovecká zástěna skládací maskovací

1 999 Kč

Se zástěnou ze smyček se rychle přizpůsobíte většině biotopů.

Sháníte zástěnu, kterou za pár vteřin snadno rozložíte a složíte? Navíc takovou, která se pohodlně přenáší? Pak je tento model určený pro vás: je nastavitelný, přizpůsobivý a snadno se s ním pracuje.

Otázky a odpovědi
Barva: Maskování
Doručení domů
Dostupné
Bezplatné vyzvednutí na prodejně

Klíčové vlastnosti

Rychlost akce

Rychlost akce

Zástěnu smontujete a demontujete za pár vteřin.

Možnost nastavení

Možnost nastavení

3 nohy (z toho 2 nastavitelné) pomáhají přizpůsobit zástěnu povrchu terénu.

Nízká hmotnost

Nízká hmotnost

Hliníková konstrukce je praktická a lehká. Váží 2,10 kg.

Univerzální využití

Univerzální využití

Do přepravního obalu 2v1 se vejdou při lovu i náboje.

Stabilita

Stabilita

3 stanové kolíky zlepší stabilitu, když fouká.

Maskování

Maskování

Věrohodné maskování s průstřihy 3D usnadňují cirkulaci vzduchu.

Obrázky

Lovecká zástěna skládací maskovací
Lovecká zástěna skládací maskovací
Lovecká zástěna skládací maskovací
Lovecká zástěna skládací maskovací
Lovecká zástěna skládací maskovací
Lovecká zástěna skládací maskovací

Technické informace

Zástěna ideální k rychlé instalaci při odchytu ptáků

Představujte si: jdete na odchyt ptactva, potřebujete se dobře skrýt a být pro ptačí oči neviditelný. Nechcete se však zdržovat budováním vlastního úkrytu. Jak takovou situaci vyřešit? Vezměte si sebou zástěnu, kterou si složíte a umístíte, kam budete chtít (na kraj lesa, do pole i jinam). Za pár vteřin máte instalaci hotovou.

Lehké, snadno přenositelné příslušenství pro snadný lov

Tím spíš, že často trvá několik minut, než se i se zástěnou dostanete na místo lovu. S tímto skladným, skládacím a lehkým modelem s hliníkovou konstrukcí nebude přeprava žádný problém: pohodlně a bez námahy ji přenesete pomocí pevného popruhu. Díky 3 přezkám na horním konci, uprostřed a na dolním konci pouzdra k ní bez obav připevníte i sedák. Zkrátka a dobře 2v1. Mazané!

Snadná manipulace, zástěnu složíte a rozložíte za pár vteřin

I díky nízké hmotnosti (sotva 2,10 kg) se zástěna rychle a jednoduše instaluje. Snadnost použití (montáž/demontáž) je ostatně jednou z hlavních výhod výrobku. Po vyjmutí z pouzdra rozložíte 2 nohy tak, aby zástěna vytvořila trojúhelník. Pak mezi sebou propojíte obě hliníkové tyče vložením rovné části do oranžové zasunovací rukojeti. Potom oběma trubkami zatáhnete na maximum vlevo a vpravo směrem nahoru (až uslyšíte cvaknutí).

Přemístit se s rozloženou zástěnou? Není nic jednoduššího

Pak nastavíte obě 2 zadní nohy a zástěnu vyrovnáte podle terénu na požadovanou výšku. Pokud fouká silný vítr, upevníte zástěnu třemi kolíky k zemi, aby byla stabilnější. A máte ji smontovanou za méně než 30 vteřin. Při skládání zástěny postupujte stejně, ale v opačném sledu. A nezapomeňte! Snadno uchopitelná oranžová rukojeť vám pomůže přemístit se i se zástěnou o několik metrů a rychle se přesunout na místo přeletu ptactva.

Maskovací zástěna lovce dokonale zamaskuje

Funkční lovecká zástěna je technicky nejdokonalejší z celé výrobní řady. Oceníte ji zejména při odchytu ptáků. Je opařená věrohodným maskovacím vzorem s 3D efektem znázorňujícím větve stromů a listy v nejrůznějších barvách. Splynutí s okolím je tak naprosto dokonalé. Díky několika laserovým výřezům ve tvaru listí navíc zástěnou snadno profukuje vítr, takže dokonale napodobuje přirozený pohyb listí.

Další výhody tohoto loveckého „štítu“

Při lovu ptáků můžete vystřílet spoustu nábojů. Proto návrháři zařídili, aby se v obalu na zástěnu daly nosit nové náboje i prázdné nábojnice. Jak ukazuje instruktážní video, obal se přichytí klipem na konstrukci: do dvou oddílů, které unesou značnou zátěž, tak můžete uložit celé krabičky s náboji.

Pár doplňujících technických údajů

Rozměry složené zástěny:
výška: 113 cm.
Rozměry rozložené zástěny:
výška: 172 cm.
Šířka u země: 120 cm.
Šířka nahoře: 160 cm.
Kromě papírového návodu uvnitř balení je navíc návod k montáži a demontáži natištěný na přepravním obalu. Není tedy důvod, abyste si se zástěnou nevěděli rady.

VIDEO

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi

Podobné produkty