Lovecká nepromokavá bunda Renfort 900 fluo-hnědá

3 999 Kč

864135

Nepromokavá bunda na lov zvěře v nenáročném terénu za deštivého počasí.

Bunda ze 3 různých materiálů opatřená fluorescenčními prvky se doporučuje k lovu ptactva, lovce chrání před vegetací. Je nepromokavá, odolná a prodyšná.

Barva:

Zářivě oranžová OOP

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

DOBRÁ VIDITELNOST

Bunda s fluorescenčními všitými díly je v lesním biotopu lépe vidět (OOP).

ODOLNOST

Díky materiálu použitému v oblastech vystavených agresivní vegetaci.

VODĚODOLNOST

3 hodiny bez namočení v nepromokavé bundě.

ODVĚTRÁVÁNÍ

34cm mechanické průduchy zajišťují dobrou prodyšnost.

VOLNOST POHYBU

Specifický materiál všitý do oblastí namáhaných při střelbě.

Kapsy

4 vnější kapsy na zip. 2 vnitřní kapsy na zip. 1 kapsa na úlovek na zip.

Technické informace

Přiléhavý střih

Střih této bundy je přiléhavý, navrhli jsme ji tak, aby se dala nosit přes spodní vrstvu, přestože je přiléhavá k tělu, použité strečové prvky poskytují volnost pohybu.

Lovecká bunda s osvědčením OOP zvyšuje bezpečnost při myslivosti

Po řadu sezón je tato hnědá nepromokavá bunda Renfort 900 mezi lovci jednoznačným vítězem. Názory na ní byly vždy téměř jednotné: chtěli totiž fluorescenční verzi. Výsledkem práce našich návrhářů se proto stala nepromokavá bunda Renfort 900 s všitými oranžovými fluorescenčními díly.

Odolnost oblečení: základní požadavek při lovu

Ptáci v Bretani se neloví stejně jako v italských křovinách nebo ve Skotsku. Lovci, jejich psi a způsob vnímání okolí se liší podle jednotlivých biotopů, ale všichni příznivci lovu mají jedno společné. Všichni chtějí oblečení odolné proti vegetaci, ve kterém v zarostlém prostoru, kde se větve vzájemně překrývají a je obtížné se prodírat kupředu, volně projdou. Tuhle bundu oceníte v každém prostředí.

Bunda navržená lovci pro lovce, kteří se pohybují v obtížně přístupném prostředí

V zarostlém terénu je oblečení často podrobováno tvrdé zkoušce. Po zmapování nejvíce namáhaných oblastí vystavených trnům a křoviskům jsme se rozhodli zesílit paže, předloktí a spodní část bundy jedním z našich nejodolnějších materiálů. Prodírat se nepropustnou rostlinnou hradbou za psy je teď mnohem jednodušší.

Prodyšná a větruodolná bunda odvádí teplo a chrání před povětrnostními vlivy

Příznivci lovu jsou neustále podrobováni zkoušce: intenzivně po řadu hodin pátrají často i desítky kilometrů, než natrefí na vhodný cíl. Často se přitom i zapotí. Prodyšné oblečení, ve kterém se nehromadí teplo, je proto podmínkou. Bunda má 34cm boční průduchy v podpaží, kterými lze regulovat teplotu při zvýšené námaze.

Žádné obavy z deště ani vlhkosti odkapávající z větví: fluorescenční zesílená bunda 900 je nepromokavá

Při lovu musíte dokázat držet tempo se psy. Divoké ptactvo se často skrývá v zarostlém a vlhkém podrostu. Pokud se má vznést, nesmíte se obávat hustého křoví a vodních kapek, které mohou vše rychle promočit. Ale žádný strach. Bunda je nepromokavá: déšť ani vlhké porosty už nepředstavují problém.

Několik důležitých technických údajů o stupni nepromokavosti tohoto oděvu

S nepromokavostí 5 000 mm poskytuje bunda vyšší úroveň nepromokavosti. Odolnost tkaniny se měří tlakem vody vyjádřeným v milimetrech vodního sloupce (zkouška vycházející z normy ISO 811). Čím vyšší je tlak, tím nepropustnější je tkanina. Celá bunda, její kapsy a švy procházejí testem nepromokavosti po dobu 2 hodin použitím 60 litrů vody. Bunda ve finále chrání uživatele před intenzivnějším deštěm odpovídajícím 12 cm za 3 hodiny.

Není nic snazšího, než vak vyčistit

Pes čenichá, zrychlí a zamrzne v pohybu. Pernatá je určitě blízko. Takže jestli se objeví a jestliže budete mít štěstí a trefíte ji, pak určitě využijete vak na úlovek zabudovaný do zad bundy, který zapnete zipem po stranách. Navíc vak snadno vyčistíte po otevření vodorovného zipu v celé šířce, díky kterému ho úplně otevřete.

Něco navíc

Klíče už nikdy neztratíte, protože si je připevníte na karabinu v přední levé horní kapse. Výcvikový obojek pro psa snadno upevníte klipem na poutko umístěné na hrudníku. A nezapomeňte: kapuci nepromokavé hnědo-fluorescenční lovecké bundy Renfort 900 upravíte šňůrkou tak, aby při lovu nepřekážela. Když neprší, můžete ji odepnout.

Cože? To vám nestačí? Tak tady ještě další informace

Bunda určená k lovu pernaté vám umožní nosit náboje bez nutnosti nosit na opasku nábojové pouzdro. Jak? Pomocí speciálních poutek všitých dovnitř kapsy na zip. Umístíte do nich 7 nábojů do levé a 7 nábojů do pravé kapsy, tj. dohromady 14 nábojů. Je opatřena i kapsou na úlovek, kterou lze kompletně otevřít, takže se dobře čistí.

Hmotnost

Velikost S: 1,132 kg.
Velikost M: 1,186 kg.
Velikost L: 1,212 kg.
Velikost XL: 1,250 kg.
Velikost 2XL: 1,310 kg.
Velikost 3XL: 1,380 kg.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 100% Polyamid Vložka 100% Polyester Všitý díl 100% Polyester Druhá podšívka 100% Polyamid Přední část pasu 92.8% Polyester , 7.2% Elastan Brzda 100% Polyuretan

Pokyny pro uživatele

Výrobek není vhodný na lov spárkaté zvěře.

TESTY

Hnědou fluorescenční bundu 900 jsme vylepšili díky vaší zpětné vazbě na hnědou bundu 900. Průduchy v podpaží jsou delší než u předchozího modelu (34 cm oproti 25 cm). Díky zpětné vazbě je nyní bunda 900 opatřená odnímatelnou kapucí. Třetím a nijak zanedbatelným zlepšením jsou fluorescenční všité díly. V názorech na toto téma se všichni shodli, takže současný model je v lese bezpečnější, protože je lépe viditelný.

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - velmi šetrný postup

Nebělte bělicími prostředky

Sušte v bubnové sušičce při nižší teplotě

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Obrázky

Lovecká nepromokavá bunda Renfort 900 fluo-hnědá
Lovecká nepromokavá bunda Renfort 900 fluo-hnědá
Lovecká nepromokavá bunda Renfort 900 fluo-hnědá
Lovecká nepromokavá bunda Renfort 900 fluo-hnědá
Lovecká nepromokavá bunda Renfort 900 fluo-hnědá
Lovecká nepromokavá bunda Renfort 900 fluo-hnědá

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi