Lovecká nepromokavá bunda Renfort 540 zelená

3 299 Kč

8555786

Bunda na všechny lovecké aktivity za deštivého počasí.

Určená zejména k lovu v lesním podrostu, dobře ochrání před agresivní vegetací. Pohodlná a hřejivá vnitřní podšívka ze síťoviny. 1 kapsa na úlovek + 6 běžných kapes.

Barva:

Tmavě zelená / Černé olivy

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

ODOLNOST

Materiál a zpracování odolnější proti vegetaci a protržení.

VODĚODOLNOST

Ochrání při bouři, tj. cca při 30 cm srážek během 3 hodin.

ODVĚTRÁVÁNÍ

Větrací zipy v podpaží odvádějí pot.

PRODYŠNOST

Membrána a vnitřní zpracování (síťovina) přispívají k prodyšnosti.

Kapsy

2 kapsy na ruce, 2 dolní, 1 náprsní kapsa, 1 vnitřní kapsa a 1 kapsa na úlovek.

SNADNÉ POUŽITÍ

2 klipsy na upevnění výcvikového obojku.

Technické informace

Bunda k lovu v lesním podrostu odolná proti agresivní vegetaci

Všichni příznivci lovu v lesním podrostu mají jednu společnou potřebu. Všichni chtějí pevné oblečení odolné proti vegetaci, ve kterém v zarostlém prostoru bez úhony volně projdou. Z toho důvodu bunda zvlášť dobře odolává v trnitých křoviscích a v agresivní vegetaci. Zvolený materiál a zejména jeho šití tak z bundy činí oblečení odolné proti vegetaci a protržení: 2 zásadní potřeby při lovu v lesním podrostu.

V nepromokavé lovecké bundě můžete v lovu pokračovat i v silném dešti

Stupeň nepromokavosti 5 000 mm poskytuje bundě Inverness 540 zvýšenou ochranu. Odolnost tkaniny se měří tlakem vody vyjádřeným v milimetrech vodního sloupce (zkouška vycházející z normy ISO 811). Čím vyšší je tlak, tím nepropustnější je tkanina. Materiál s nepromokavostí 5 000 mm je tak odolný proti tlaku 5 000 mm vody: to odpovídá velké tříhodinové bouři (30 cm srážek).

Větrací zipy v podpaží k lepší ventilaci

Je určená zejména pro lovce pernaté, ale oceníte ji i na lovu drobné zvěře, když se prodíráte náročným terénem. Funkční bunda opatřená bočními průduchy v podpaží na zip lépe větrá. Za chůze při aktivním lovu i v jednoduchém prodyšném tričku pod bundou totiž vždycky oceníte pocit, že tělo větrá a lépe odvádí pot.

Materiál bundy je prodyšný a rádi vysvětlíme proč

Prodyšnost je měřena na základě RET (Résistance Evaporative Thermique). Čím je odpor nižší, tím tkaninou proniká více vodních par produkovaných lidským organismem a materiál je proto prodyšnější. Kompletní RET materiálu je 12 m/².Pa/W. Jinak řečeno, je lovecká bunda Inverness 540 vysoce prodyšné oblečení, což oceníte, když při sledování stopy nachodíte za psy spousty kilometrů.

Další informace k prodyšnosti modelu

Mimo prodyšnosti použitého materiálu jsme v Solognacu vyvinuli technická řešení (větrací zipy atd.), která zlepšují celkovou vzdušnost našich výrobků. Jistě si povšimnete, že vnitřek bundy ze síťoviny lépe odvádí pot a je prodyšnější. Kalhoty tak poskytují dodatečný komfort, což není při chůzi na několik desítek kilometrů při lovu zanedbatelné.

Funkční a praktický výrobek s mnoha kapsami

Bunda má skvělou úložnou kapacitu: 2 kapsy na ruce s nepropustným zipem, 2 kapsy na ruce na spodní straně (každá na 5 nábojů a s nepropustným zipem), 1 nepropustná náprsní kapsa (na zip a chráněná 3cm klopou) a jedna vnitřní zapínací kapsa na zip. Vzadu vše doplňuje snadno přístupná kapsa na úlovek (zipy ze dvou stran a nahoře). Dá se úplně celá rozepnout a snadno ji tak vyčistíte.

Pár slov ke kapuci

K lovecké bundě jsme navrhli i odepínací kapuci. Dokonale padnoucí kapuci s tvarovatelným kšiltem oceníte zejména v dešti a za bouře. Pružnou šňůrkou s brzdičkami ji snadno upravíte na výšku i do hloubky tak, aby kopírovala pohyby hlavy. Jak se odepíná? Dvěma druky na pravé a levé straně a suchým zipem vzadu.

Něco navíc

2 úchyty na hrudníku slouží k zavěšení až dvou dálkových ovladačů na výcvikový obojek. Límec i kapuce jsou z relativně měkkého materiálu, takže jsou pohodlnější a nedráždí kůži na krku. U hlavního zipu na přední straně chráněného légou s druky jsme použili dva jezdce, takže větrání je možné z horní i dolní strany.

Doporučené doplňkové výrobky

Pokud se chcete proti dešti a agresivní vegetaci kompletně vybavit, oblékněte si kalhoty Inverness 540. Představují dokonalý doplněk celé soupravy.

Hmotnost

Velikost S: 1,220 kg.
Velikost M: 1,255 kg.
Velikost L: 1,300 kg.
Velikost XL: 1,395 kg.
Velikost 2XL: 1,450 kg.
Velikost 3XL: 1,5 kg.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 100% Polyamid Hlavní materiál – vrchní část 100% Polyamid Vložka 100% Polyester Druhá podšívka 100% Polyamid Brzda 100% Polyuretan Hřejivá podšívka 100% Polyester Vnější materiál 80% Polyamid , 20% Elastan

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Před uložením oblečení s nepromokavou úpravou se vždy ujistěte, že je dokonale suché. Po použití nechte pořádně uschnout.

Pokyny pro uživatele

Ukládejte mimo dosah ohně.

TESTY

Bundu testovaly pracovní týmy Solognac v Cestas (Francie), ale také nezávislí uživatelé v Dordogne, Camargue a ve Španělsku.

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - velmi šetrný postup

Nebělte bělicími prostředky

Sušte v bubnové sušičce při nižší teplotě

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Obrázky

Lovecká nepromokavá bunda Renfort 540 zelená
Lovecká nepromokavá bunda Renfort 540 zelená
Lovecká nepromokavá bunda Renfort 540 zelená
Lovecká nepromokavá bunda Renfort 540 zelená
Lovecká nepromokavá bunda Renfort 540 zelená
Lovecká nepromokavá bunda Renfort 540 zelená
Lovecká nepromokavá bunda Renfort 540 zelená

VIDEO

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi