Leash na zápěstí k bodyboardu 100 černý

119 Kč

8580671

Leash pro začátečníky na uvázání bodyboardu, aby ho neztratili. K připevnění na zápěstí. Do vln menších než 1 m.

Leash na bodyboard pro začátečníky, který se upevňuje na zápěstí.

Barva:

Černá

Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

ANATOMICKÁ PŘIZPŮSOBIVOST

Vhodný na jakoukoliv velikost zápěstí, zapínání na suchý zip.

SNADNÉ POUŽITÍ

Lze navléknout a svléknout jednou rukou.

UNIVERZÁLNÍ VYUŽITÍ

Vhodný pro začátečníky a úplné začátečníky.

Technické informace

Výrobky rozdělujeme do 4 skupin podle úrovně uživatelů: Úplní začátečníci, začátečníci, pokročilí a zkušení.

- Úplní začátečníci: Pohybují se v pěně u břehu do výšky 50 cm, nemají ploutve a odrážejí se nohama ode dna. Chtějí si především užít zábavu při zkoušení nového sportu (nejčastěji na bodyboardu s úchyty). Začátečníci: zvládnou malé obloučky ve vlnách vyšších než 1 m, plavou s ploutvemi. Chtějí se v tomto sportu zdokonalit. Pokročilí: Jsou rychlejší a začínají s různými triky ve vlnách do 150 cm. Zkušení: Pohybují se ve všech typech vln a ovládají i akrobatické triky.

Jak používat leash na bodyboard pro začátečníky

Tento leash se připevňuje na bodyboard pomocí zabudovaného šroubovacího úchytu (plugu). V případě nepřítomnosti plugu lze tento zakoupit zvlášť. Pro připevnění leashe k plugu provlečte smyčku otvorem plugu a druhý konec leashe (řemínek) pak provlečte touto smyčkou. Poté dejte řemínek na zápěstí, druhou rukou utáhněte pásek a připevněte pomocí suchého zipu. Vhodný i na bodyboardy s madly. V tom případě připevněte leash k madlu.

Rozměry

Délka lanka:75 cm mezi přivazovací smyčkou k bodyboardu a řemínkem.

Rady k použití

Stav leashe před vstupem do vody vždy pečlivě zkontrolujte. I malinké trhliny mohou snížit jeho odolnost. Není vhodný do vln nad 80 cm. V tom případě radši zvolte leash 500 nebo leash 900, které jsou odolnější a pro větší volnost pohybu se připevňují na paži.

Pravidla bezpečnosti a chování ve vodě 1. část

Bodyboard je nádherný sport, vyžaduje však respektování určitých pravidel. 1- Informujte se o místě, kde jej chcete provozovat, a předem si jej prohlédněte: jaké jsou zde proudy, útesy, přiliv a odliv, výška vln, počet lidí ve vodě...
2- Nepřeceňujte své schopnosti a raději zvolte místo, které poskytuje jednodušší podmínky, než místo s podmínkami nad vaše síly.
3/ Nepodceňujte náležité vybavení: leash, ploutve, neoprenová kombinéza, prkno v dobrém stavu.

Pravidla bezpečnosti a chování ve vodě 2. část

4/ Dodržujte pravidlo přednosti na vlně: první jede ten, kdo je nejblíže místu jejího vzedmutí. 5/ Po sjíždění z vlny se vyhýbejte místu nájezdu na vlnu, abyste se nepletli do trasy jinému uživateli.
6/ Pokud vám sahá hladina vody nad boky, používejte ploutve. 7/ Pokud ploutve nepoužíváte, raději se bodyboardingu věnujte na hlídaných úsecích pláže. 8/ Nejezděte sami, ale ve více osobách.

Značka RADBUG

RADBUG je značka, která se v rámci skupiny Decathlon věnuje vývoji vybavení na bodyboarding a bodysurfing. Naším cílem je zprostředkovat krásu těchto sportů co největšímu počtu uživatelů. Pocit hladkého klouzání na mořských vlnách je čirý, opojný a návykový. Nabízíme jednoduché a inovativní výrobky pro začátečníky i pokročilé, aby si tyto pocity mohl vychutnat opravdu každý.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Vložka 100% Polyester Popruh 100% Polyester Pěna 100% Kaučuk - Chloropren (CR)

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Po použití opláchněte a nechte oschnout ve stínu.

Pokyny pro uživatele

Do vln menších než 1 m.

TESTY

Vyvinuto a testováno našimi týmy ve francouzském městě Hendaye. Kvalita a odolnost materiálů byla testována v laboratoři.

Pokyny k údržbě

Perte v ruce

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi