Leash na paži 500 s plugem na bodyboard žlutý

349 Kč

8563487

Leash pro pokročilé uživatele, který brání ztrátě bodyboardu. Připevňuje se na paži, je vhodný do jakýchkoliv vln.

Pevný spirálovitý leash na bodyboard s uchycením na paži. Úchyt (plug) součástí výrobku.

Barva:

Slunečnicová žlutá

Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

ANATOMICKÁ PŘIZPŮSOBIVOST

Utažení na paži nastavitelné pomocí pásku na suchý zip.

ODOLNOST

Polyuretanový popruh o průměru 7mm.Včetně plugu (na prkna silná od 4,5 do 6 cm).

Skladnost

Spirála.

SNADNÉ POUŽITÍ

Lze na paži navléknout a svléknout jednou rukou.

Technické informace

Výrobky rozdělujeme do 4 skupin podle úrovně uživatelů: Tento výrobek je určený pro pokročilé

- Úplní začátečníci: Pohybují se v pěně u břehu do výšky 50 cm, nemají ploutve a odrážejí se nohama ode dna. Chtějí si především užít zábavu při zkoušení nového sportu (nejčastěji na bodyboardu s úchyty). Začátečníci: zvládnou malé obloučky ve vlnách vyšších než 1 m, plavou s ploutvemi. Chtějí se v tomto sportu zdokonalit. Pokročilí: Jsou rychlejší a začínají s různými triky ve vlnách do 150 cm. Zkušení: Pohybují se ve všech typech vln a ovládají i akrobatické triky.

Jak používat leash na bodyboard pro zkušené

Tento leash se připevňuje na bodyboard pomocí dodaného nebo již zabudovaného šroubovacího úchytu (plugu). Řemínek leashe si připevněte nad loket na stranu, které vám víc vyhovuje. Druhou rukou utáhněte pásek a připevněte pomocí suchého zipu. Pozn.: Řemínek tohoto leashe je příliš široký pro připevnění na zápěstí.

Konstrukce vhodná do všech podmínek: pro pokročilé

Zvolené materiály pro tento leash zaručují jeho odolnost v jakýchkoliv vlnách. Dávejte však pozor, abyste se nedostali do nebezpečných situací v případě, že by se vám leash přetrhl. Soustavně vždy před použitím stav leashe kontrolujte a zabraňte jeho delšímu vystavování UV záření. Vždy ho řádně opláchněte a skladujte na suchém místě ve stínu.

Skladnost

Spirálovitý leash je skladný a nepřekáží při pohybu. Pokud by byl příliš dlouho skladován v nataženém stavu, spirály by se uvolnily a jeho skladnost by již nebyla zaručena. Doporučujeme tedy vždy mezi jednotlivými použitími připevnit nastavitelný konec k provázku připojenému k plugu za použití pásku se suchým zipem. Tím se zabrání natažení spirály leashe v době, kdy není používán. Viz přiložený ilustrační obrázek.

Kam namontovat plug na bodyboard?

Před namontováním leashe nejdřív zvolte jeho umístění: tedy 10 až 15 cm od špičky prkna a v dostatečné vzdálenosti od ploutviček. Pokud je prkno vybaveno 2 ploutvičkami, umístěte plug do středu. Pokud má prkno jen jednu ploutvičku, musí být plug od středu vzdálený nejméně o 5 cm, a to na straně, na které budete mít leash upevněn (na pravé, pokud ho budete mít napravo, nebo naopak).

Jak správně namontovat plug leashe?

Na požadovaném místě udělejte otvor pomocí velkého křížového šroubováku směrem zespoda nahoru. (Pokud byste otvor vytvořili propíchnutím ze shora dolů, mohli byste odlepit a poškodit slick). Následně umístěte obě části plugu, šroub se nachází vespodu.
Mincí zašroubujte, dotahujte opatrně, aby nedošlo k deformaci slicku.

Pravidla bezpečnosti a chování ve vodě 1. část

Bodyboard je nádherným sportem, který však pro skutečný prožitek a bezpečnost vyžaduje respektování určitých pravidel. 1/ Informujte se a obhlédněte si místo na bodyboarding: proudy, útesy, výšku vln, počet osob ve vodě.
2/ Nepřeceňujte se a raději si zvolte snazší místo, pokud byste měli pocit, že to původní je nad vaše síly.
3/ Bodyboardingu se věnujte s náležitým vybavením: leash, ploutve a prkno v dobrém stavu a neoprenová kombinéza.

Pravidla bezpečnosti a chování ve vodě 2. část

4/ Dodržujte pravidlo přednosti na vlně: to zn. přednost toho, kdo je jí nejblíže. 5/ Po sjíždění z vlny se vyhýbejte místu nájezdu na vlnu, abyste se nepletli do trasy jinému uživateli.
6/ Pokud vám sahá hladina vody nad boky používejte ploutve. 7/ Pokud ploutve nepoužíváte, doporučujeme vám se bodyboardingu věnovat na hlídaných úsecích. 8/ Sportu se věnujte ve více osobách.

Značka RADBUG

RADBUG je značka, která se v rámci skupiny Decathlon věnuje vývoji vybavení na bodyboarding a bodysurfing. Naším cílem je zprostředkovat krásu těchto sportů co největšímu počtu uživatelů. Pocit hladkého klouzání na mořských vlnách je čirý, opojný a návykový. Nabízíme jednoduché a inovativní výrobky pro začátečníky i pokročilé, aby si tyto pocity mohl vychutnat opravdu každý.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 80% Termoplastický polyuretan , 20% Ocel Manžeta 80% Kaučuk - Chloropren (CR), 20% Polyester

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Po použití opláchněte a nechte uschnout na suchém a větraném místě.

TESTY

Vyvinuto a testováno našimi týmy ve francouzském městě Hendaye. Kvalita a odolnost materiálů byla laboratorně testována.

Schváleno

Výrobek schválil trojnásobný mistr světa v bodyboardingu Nicolas Capdeville.

Pokyny k údržbě

Neperte

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

VIDEO

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi