Kožené cvičky na moderní tanec vel. 41-42

349 Kč

8518673

Kožené cvičky pro tanečnice na moderní tanec.

Hledáte doplňky ke svému tanečnímu úboru? Tyto kožené cvičky jsou velmi měkké a pohodlné. Umožňují chodidlu přirozený ohyb a zajišťují dobré zpevnění.

Barva:

Černá

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

PRUŽNOST

Hlavní materiál podporuje ohyb chodidla.

SNADNÉ OBLÉKÁNÍ/NAZOUVÁNÍ/UMÍSTĚNÍ

Gumová část na nártu pro snadné nazouvání.

ODOLNOST

Hlavní kožený materiál i podešev jsou velmi odolné.

Technické informace

Cvičky na moderní tanec

Tyto moderní taneční boty s podešví jsou doporučovány pro začátečníky. Nabízejí dobré zpevnění chodidla a v porovnání s cvičením naboso mají lepší skluz. Tyto cvičky se nosí bez ponožek a jsou ideální obuví na tréninky tance.

Jak oddělit boty od ostatního oblečení?

Ve oddělení tance prodejen Decathlon najdete praktickou a elegantní tašku pro přenos věcí na hodiny tance. Tato prostorná taška vám umožní uložit vaše taneční vybavení přehledným způsobem.

Jakou velikost vybrat?

Pokud váháte při výběru mezi dvěma velikostmi, doporučujeme zvolit tu větší. To samé platí pokud máte vyšší nárt, zde také zvolte větší velikost.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Podešev 100% Hověží kůže Svršek 100% Hověží kůže Podšívka 100% Polyester

Pokyny pro uživatele

Nevhodné na venkovní použití.

TESTY

Výrobek prošel testem stálosti tvaru a barev. Tyto testy probíhaly v nezávislé laboratoři a potvrdily vysokou kvalitu oblečení.

Schváleno

Výrobek testovali rekreační i profesionální tanečníci. Nosily jej při tanečních hodinách a pak s námi sdílely pozitivní i negativní názory. Díky nim jsme zjistili, v čem můžeme cvičky ještě vylepšit. Názor uživatelů je pro nás velmi důležitý, protože chceme vyhovět požadavkům našich zákazníků. Produktová manažerka Caroline navíc u každého nového výrobku provádí testy všech velikostí, aby vám výrobek co nejlépe seděl.

Obrázky

Kožené cvičky na moderní tanec vel. 41-42

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi