Koloběžka se stojánkem Mid 7 šedo-modro-bílá

1 499 Kč

Ideální na krátké jízdy po městě. Koloběžku vyvinul náš tým tak, aby mladým jezdcům (s výškou od 125 do 175 cm) poskytovala maximum pohodlí a zábavy.

Skladná lehká koloběžka s velkými kolečky, ideální na vyjížďky na krátké vzdálenosti. Dostanete se třikrát dál a třikrát rychleji než pěšky.

Otázky a odpovědi
Barva: Světle modrá / Bílá
Doručení domů
Dostupné
Bezplatné vyzvednutí na prodejně

Klíčové vlastnosti

Kvalita skluzu

Kvalita skluzu

Dvě kolečka o prům. 175 mm z PU gumy. Ložiska ABEC 5. Brzda na zadním kolečku.

Obrázky

Koloběžka se stojánkem Mid 7 šedo-modro-bílá
Koloběžka se stojánkem Mid 7 šedo-modro-bílá
Koloběžka se stojánkem Mid 7 šedo-modro-bílá
Koloběžka se stojánkem Mid 7 šedo-modro-bílá
Koloběžka se stojánkem Mid 7 šedo-modro-bílá

Technické informace

Jaká jsou bezpečnostní pravidla pro použití koloběžky MID 7?

Stejně jako u skateboardu a bruslí je pro bezpečné použití koloběžky vhodné nosit ochranné vybavení (přilbu a chrániče kolen a loktů). Doporučujeme před každou projížďkou i po ní zkontrolovat stav koloběžky a ověřit, že žádná součástka není povolená nebo poškozená. Upozorňujeme, že kolečka a ložiska jsou díly podléhající opotřebení. Součástky pravidelně kontrolujte a v případě potřeby je vyměňte.

Jak koloběžku udržovat?

Kolečka a ložiska jsou díly podléhající opotřebení. Součástky pravidelně kontrolujte a v případě potřeby je vyměňte.Náhradní díly lze objednat v servisu každé prodejny Decathlon. Zde je rovněž možné nechat koloběžku opravit. Rady a návody na údržbu naleznete na youtube kanálu Oxelo.

Pro koho je koloběžka MID 7 určená?

Pro všechny, co měří přibližně mezi 125 a 175 cm. A to je hodně lidí! Právě to je tajemstvím koloběžky MID 7 – je výškově nastavitelná a skvěle vybavená, je prostě univerzální. Ať už na krátké cesty po městě nebo vyjížďky s rodinou – tato koloběžka Decathlon se vám dokáže přizpůsobit při jakékoliv příležitosti. Dostanete se s ní všude průměrně třikrát rychleji než pěšky.

Je koloběžka praktická při použití ve městě?

Spíše ano. Tuto koloběžku lze složit (rozměry po složení: 90 cm) a velmi snadno lze nastavit její výšku. Díky popruhu ji v případě potřeby můžete snadno přenášet na rameni. Díky velkým kolečkům (175 mm) s ní můžete překonávat překážky jako obrubníky a blatníky (vpředu i vzadu) vás za deště ochrání před odstřikující vodou.

Na jaké cesty je koloběžka MID 7 určená?

Koloběžka MID 7 je určena pro cesty dlouhé maximálně 2 km. Na delší cesty se hodí lépe vybavené koloběžky, např. s většími kolečky. Co se týče max. nosnosti, je koloběžka vhodná pro dospělé s hmotností do 100 kg.

Při dešti ale všechno schytají kalhoty, nebo ne?

Vůbec ne, zadní blatník v případě deště chrání před odstřikující vodou.

Jak probíhá testování našich výrobků?

Všechny naše koloběžky byly laboratorně testovány. Díky testům ověřujeme, že koloběžky splňují evropské normy týkající se koloběžek, a dále zde provádíme testy opotřebení, např. koloběžku speciální stroj 10 000krát složí a rozloží. Laboratorní testy jsou doplněny testy v praxi. U některých z nich se provádí měření, jiné se opírají o pocit hodnotitelů. Výsledek: výrobek je otestován a schválen pro prodej.

Záruka

2 roky kromě součástek, které podléhají opotřebení (kolečka, ložiska, rukojeti a brzdy).

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Konstrukce 100% Ocel Rukojeť 100% Kaučuk - termoplastická guma

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Skladujte na suchém a tmavém místě.

Pokyny pro uživatele

Nevhodná na akrobacii a skoky. Max. 100 kg.

TESTY

Koloběžka vyhovuje požadavkům evropské normy EN 14619 o koloběžkách.

Pokyny k údržbě

Před každým použitím i po něm zkontrolujte stav koloběžky. Zaměřte se především na uvolněné díly a praskliny. Kolečka a ložiska jsou díly podléhající opotřebení. Součástky pravidelně kontrolujte a v případě potřeby je vyměňte. Opravu, údržbu a veškeré náhradní díly zajišťuje servis, který naleznete v každé prodejny Decathlon.

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi

Podobné produkty