Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Krypton 100 chromové

3 499 Kč

8760567

Brusle jsou vhodné na fitness bruslení, jsou pohodlné, zpevňují a mají skvělé jízdní vlastnosti!

Pro pohodlnou jízdu na in-line bruslích. Stylové a lehké fitness in-line brusle.

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

POHODLÍ

Výkonné fitness brusle pro začátečníky a pokročilé. Rám Trinit.

Technické informace

Technické informace

Držení na noze - Pevné brusle s trojím systémem utažení ( mikrometrická přezka, pásek na suchý zip 45° a tkaničky). 4/5
Kvalita skluzu - Ložiska ABEC7 Wicked z karbonové oceli Pro. Rám z ADC10 hliníku 3D casted. 4/5
Ovladatelnost - Rám Trinity 3 kolečka - Elite 8,1" (205 mm) / 9,1" (231 mm) z ADC10 hliníku 3D casted. Kolečka PS Phuzion 3×100 mm / 83A HR High Rebond.

Jak jsou brusle chráněny proti nárazům?

Plastový skelet. Zdrsněné zóny v přední části ochrání brusle při slidech nebo v případě pádu.

Jaký mají brusle systém brzd?

Brzdu lze namontovat na levou i na pravou nohu. Náhradní úchyt na brzdu je k dispozici v servisu prodejny Decathlon. Náhradní brzdový špalík najdete na prodejně v oddělení kolečkových bruslí nebo na internetu.

Jak brusle udržovat a opravovat?

Náhradní součástky k in-line bruslím lze zakoupit v prodejnách nebo v servisu Decathlon.

Jak prodloužit životnost bruslí?

V zájmu prodloužení životnosti in-line bruslí můžete po projetí vodou, prachem nebo pískem odmontovat kolečka a vysušit je pomocí suchého hadříku odmastit ložiska. Rady a instruktážní videa naleznete na YouTube: https://www.youtube.com/user/oxelo/videos.

Jak prodloužit životnost koleček?

Je běžné měnit pozici koleček bruslí vzhledem k tomu, že jejich opotřebení není stejnoměrné. Důvod? Při bruslení (kroku, zatáčení a ještě výrazněji při rozjezdu) jsou často brusle nakloněny směrem dovnitř. Pro nižší opotřebení gum pravidelně měňte umístění koleček (ideálně po párech).

Jaká je nosnost těchto bruslí?

Brusle jsou v souladu s normou EN 13843, třída A (norma pro in-line brusle). Tato norma se vztahuje na kolečková sportovní zařízení – in-line brusle s nosností mezi 20 a 100 kg (tělesné hmotnosti). Tato evropská norma stanovuje bezpečnostní požadavky, metody testování, označení bruslí a veškeré informace, jež je výrobce povinen sdělit zákazníkovi, aby při standardním používání výrobku nedošlo ke zranění uživatele či jiných osob.

Jak probíhá testování našich výrobků?

Všechny naše in-line brusle byly laboratorně testovány. Pomocí těchto testů ověřujeme, že výrobky splňují evropské normy pro používání in-line bruslí. Ale provádíme i testy opotřebení. Laboratorní testy jsou doplněny testy v praxi. U některých z nich se provádí měření, jiné se opírají o pocit hodnotitelů. Výsledek: výrobek je testován a schválen pro prodej.

Hodnocení zákazníků

Načítání