Kolečkové brusle FIT500

1 999 Kč

8561743

Ideální kolečkové brusle na zlepšování techniky a dlouhé projížďky. Jsou pohodlné, výkonné a snadno ovladatelné.

U tohoto modelu vám doporučujeme zvolit o jednu větší velikost než obvykle.

Barva:

Ocelově šedá

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

POHODLÍ

Poloměkká bota s 3D síťovinou, pohodlné polstrování a tlumení v patě.

KVALITA SKLUZU

Kolečka o průměru 80 mm a tvrdosti 80A, ložiska ABEC 7 pro pohodlnou jízdu.

DRŽENÍ NA NOZE

Tuhý a vysoký skelet, tkaničky, mikrometrická přezka a suchý zip na nártu.

KOMBINOVATELNOST

Hliníkový rám je kompatibilní s 84mm kolečky. Vyměnitelný brzdový špalík.

Technické informace

Velikost

U tohoto modelu vám doporučujeme zvolit o jednu větší velikost než obvykle.

Pohodlí a zpevnění

Poloměkká botička s 3D síťovinou poskytuje dobré pohodlí a omezuje kondenzaci páry uvnitř brusle. Nové pěnové polstrování a tlumení na úrovni paty zajišťuje pohodlí při bruslení. „Skořepina“ (horní část brusle) je pevná a dobře zpevňuje kotník. V kombinaci se třemi způsoby utažení (tkaničky, mikrometrická přezka a utahovací pásek) tento systém zaručuje, že se kotník v brusli nebude pohybovat.

Je nutné vybírat mezi kvalitou jízdy a ovladatelností?

S bruslemi Oxelo nikoliv. Brusle Fit poskytují velmi dobrou kvalitu skluzu díky hliníkovému rámu (zajišťuje dobrý přenos energie při jízdě), ložiskům ABEC 7 a novým 80mm kolečkům z gumy o tvrdosti 80 A. Spojení hliníkového rámu a 80mm gumových koleček poskytuje skvělý kompromis mezi odrazem a kvalitou skluzu. Do rámu se rovněž vejdou kolečka o průměru 84 mm.

Jak brusle udržovat a opravovat?

Náhradní součástky k in-line bruslím lze zakoupit v prodejnách nebo v servisu Decathlon. Součástky, jež lze vyměnit: 80mm kolečka s tvrdostí 80 A nebo 84 A, ložiska ABEC 7 nebo ABEC 9. Brzdové špalíky vhodné na pravou i levou brusli.

Jak prodloužit životnost bruslí?

V zájmu prodloužení životnosti in-line bruslí můžete po projetí vodou, prachem nebo pískem odmontovat kolečka a vysušit je pomocí suchého hadříku odmastit ložiska. Rady a instruktážní videa naleznete na YouTube: https://www.youtube.com/user/oxelo/videos.

Jak prodloužit životnost koleček?

Je běžné měnit pozici koleček bruslí vzhledem k tomu, že jejich opotřebení není stejnoměrné. Důvod? Při bruslení (kroku, zatáčení a ještě výrazněji při rozjezdu) jsou často brusle nakloněny směrem dovnitř. Pro nižší opotřebení gum pravidelně měňte umístění koleček (ideálně po párech).

Jaká je nosnost těchto bruslí?

Brusle jsou v souladu s normou EN 13843, třída A (norma pro in-line brusle). Tato norma se vztahuje na kolečková sportovní zařízení – in-line brusle s nosností mezi 20 a 100 kg (tělesné hmotnosti). Tato evropská norma stanovuje bezpečnostní požadavky, metody testování, označení bruslí a veškeré informace, jež je výrobce povinen sdělit zákazníkovi, aby při standardním používání výrobku nedošlo ke zranění uživatele či jiných osob.

Kolik brusle váží?

2,7 kg pár ve velikosti 39.

Jak probíhá testování našich výrobků?

Všechny naše in-line brusle byly laboratorně testovány. Pomocí těchto testů ověřujeme, že výrobky splňují evropské normy pro používání in-line bruslí. Ale provádíme i testy opotřebení. Laboratorní testy jsou doplněny testy v praxi. U některých z nich se provádí měření, jiné se opírají o pocit hodnotitelů. Výsledek: výrobek je otestován a schválen pro prodej.

Záruka

Dva roky kromě součástek, které podléhají opotřebení (kolečka, ložiska, brzdy).

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Boty ILS 100% Polypropylen Manžeta ILS 100% Polypropylen Tělo 100% Hliník Svršek 75% Polyester , 25% Polyuretan Kolečka ILS 50% Polyuretan , 50% Polypropylen Podšívka 100% Polyester Podešev 100% Termoplastický polyuretan Přezky 50% Termoplastický polyuretan , 30% Polyamid , 20% Polykarbonát Ložiska 100% Ocel

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Skladujte na suchém místě. Nesušte v blízkosti ohně. Zamezte přímému kontaktu se zdrojem tepla.

Pokyny pro uživatele

Nevhodné na in-line hokej a agresivní jízdu.

Obrázky

Kolečkové brusle FIT500
Kolečkové brusle FIT500
Kolečkové brusle FIT500
Kolečkové brusle FIT500
Kolečkové brusle FIT500
Kolečkové brusle FIT500

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi