Samorozkládací stan 2 Seconds | 2 osoby

1 799 Kč
8492461

Spontánní víkendový výlet? Pořiďte si náš ikonický stan pro dva, který postavíte během pár minut. Navíc ho můžete už postavený přenášet.

Velkorysý obytný prostor, snadné sestavení. Stan se postaví velmi rychle, návodný systém vám pomůže s balením.

Otázky a odpovědi

Barva:

Světle petrolejová

Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

SNADNÁ MONTÁŽ / DEMONTÁŽ

Samonosná konstrukce. Systém rozložení 2 Seconds. Návod na sbalení.

Prostor

Ložnice 120 × 210 cm. Maximální užitná výška: 98 cm.

SNADNÝ PŘENOS

Rozměry obalu: Ø 65 × 7 cm. 23,2 l. Hmotnost: 2,9 kg.

SNÍŽENÍ TEPLOTY

Tropiko a zadní odvětrávání. Nedisponuje technologií Fresh.

ZASTÍNĚNÍ

Nedisponuje technologií Black.

VĚTRUODOLNOST

Odolnost proti větru o rychlosti 50 km/h (stupeň 6): testován ve větrné komoře.

VODĚODOLNOST

Nepromokavost: tropiko > 2 000 mm, podlážka > 2400 mm.

Opravy

Náhradní díly jsou k dostání na e-shopu nebo v servisech Decathlon.

Technické informace

Stavění a balení stanu

Rychlé postavení. Stan je samonosný. Po sestavení jej můžete přenášet a najít tak to nejlepší místo. Pokud je bezvětří, není ani nutné použít kolíky. Jednoduchý systém sbalení.

Kompatibilita s karimatkami a matracemi

Do ložnice doporučujeme samonafukovací nebo běžné karimatky o max. šířce 60 cm.

V tomto stanu nedoporučujeme používat nafukovací matrace vyšší než 6 cm. Výrazně by zmenšily obyvatelný prostor a zvýšily pravděpodobnost kondenzace.

Odvětrávání stanu

Aby mezi ložnicí a tropikem neustále proudil vzduch a omezila se tak přirozená kondenzace na vnitřní straně, je stan vybaven odvětráváním na stropě.

Nepromokavost stanu

Všechny naše stany jsou testovány v laboratoři i v terénu, aby byla jejich nepromokavost ověřena.
Při testování jsou stany postaveny pod sprchu, kterou proteče 200 l vody za hodinu. Test trvá 3 hodiny. Tropiko z polyesteru se zátěrem z PU (2 000 mm), polyethylenová podlážka s gramáží 120 g/m², všechny švy jsou nepropustné a tepelně zatavené.

Odolnost vůči větru

Všechny naše stany jsou testovány ve větrném tunelu na otočné desce, abychom otestovali všechny strany stejně. Správně postavený stan s napjatými lanky musí zůstat obyvatelný i ve větru o síle 50 km/h- u země (stupeň 6).

Obsah balení

1 ložnice, 1 nepromokavé tropiko, 9 kolíků, 7 výztužných lanek, 1 obal.

Ekologická výroba

Protože víme, že je třeba se chovat zodpovědně, abychom naši přírodu ochránili. Quechua podniká kroky na snížení dopadu výroby produktů na životní prostředí. Ložnice stanu je nebarvená, látka nebyla nijak barevně upravována. Takovým látkám je ponechána jejich přirozená barva. Barvení totiž představuje extrémní ekologickou zátěž.K dokonale šetrné výrobě nám ještě malý krůček zbývá, ale usilovně pracujeme na tom, aby byl výrobek vyroben ekologicky ze 100 % do roku 2026.

Záruka

Kempingový stan je určen ke krátkodobému outdoorovému použití (4 týdny za rok) při vašich výletech do kempů nebo volné přírody. Dlouhodobé několikatýdenní vystavení UV paprskům může poškodit textilní části stanu. Stany nespadají do kategorie „zahradní nábytek“ a nejsou určeny k permanentnímu stání v exteriéru. Pro optimální garanci životnosti stanu je třeba jej složit, když jej nepoužíváte.
Záruka 3 roky. Více informací o záruce na stan: https://support.decathlon.cz/zaruka-stanu-decathlon.

Nevyhazujme, opravujme!

Naše výrobky vám dělají společnost při kempování.
Postupem času stárnou a některé části se opotřebují, rozbijí nebo se mohou ztratit.
Abychom vám usnadnili případnou opravu, nabízíme náhradní díly (pruty, tropiko, ložnice...) a jejich výměnu se snažíme udělat co nejjednodušší. Nevyhazujme, opravujme!

Vývoj výrobků: naše know-how

Vývojové centrum značky Quechua se nachází ve francouzském městě Passy na úbočí masivu Mont-Blanc. Díky této jedinečné poloze se zde mohou členové našich vývojových týmů (designéři, produktoví manažeři, inženýři...) setkávat přímo s milovníky kempování. Je to skvělý způsob, jak s využitím veškerého našeho know-how navrhovat výrobky, které budou maximálně funkční.

Kde se stany vyrábí?

Vznikají v našem mezinárodním centru na úbočí hory Mont Blanc ve Francii. Výroba poté probíhá u našich dodavatelů v Číně, Vietnamu a Bangladéši. Ti mají pro výrobu stanů veškeré potřebné know-how a my s nimi úzce spolupracujeme.
A je to právě vztah s našimi obchodními partnery založený na vzájemné důvěře, který umožňuje výrobu funkčních výrobků vysoké kvality.

Pracovní podmínky u našich dodavatelů

Požadujeme, aby dodavatelé dodržovali náš kodex chování. Dodavatelé často sídlí v rozvojových zemích, kde naše zakázky pomáhají vytvářet pracovní místa. Prostřednictvím auditů a vlastních týmů na pracovišti dohlížíme na to, aby měli zaměstnanci pracovní prostředí založené na respektu, osobním rozvoji a ochraně životního prostředí.

Záruka

3 roky. Opravitelnost: všechny naše stany si lze nechat opravit v servisech Decathlon.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Vnější plášť 100% Polyester Vnitřní materiál 100% Polyester Podlážka 100% Polyethylen Prut 100% Skelné vlákno Obal 100% Polyester

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Uložení: po použití či čištění vždy nechte řádně vyschnout, zabráníte vzniku plísní a nepříjemného zápachu.

Pokyny pro uživatele

Šířka prostoru na spaní: maximálně 60 cm na osobu.

TESTY

Naše partnerské laboratoře, stejně jako naše laboratoře, přispívají k inovacím a vývoji našich stanů Quechua. Rozsáhlé analýzy a experimenty nám umožňují garantovat technicitu stanů (odolnost vůči větru, nepromokavost, dlouhou životnost).

Schváleno

Aby výrobky Quechua odpovídaly vašim požadavkům, jsou testovány v podmínkách, které při kempování nebo ve volné přírodě můžete potkat i vy.
Naše týmy a skupina uživatelů (našich partnerů, ambasadorů a zákazníků) je zkoušely po celou dobu jejich vývoje až do zahájení prodeje. To nám umožňuje garantovat kvalitu stanu.

Pokyny k údržbě

Neperte

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Obrázky

Samorozkládací stan 2 Seconds | 2 osoby
Samorozkládací stan 2 Seconds | 2 osoby
Samorozkládací stan 2 Seconds | 2 osoby
Samorozkládací stan 2 Seconds | 2 osoby
Samorozkládací stan 2 Seconds | 2 osoby
Samorozkládací stan 2 Seconds | 2 osoby

VIDEO

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi