Kempinková svítilna BL 200 dobíjecí 200 lumenů

799 Kč
8584584

Kempinková svítilna BL 200 pohodlně osvítí prostor pro čtyři osoby. Vhodná k osvětlení vnějších prostor nebo stanu. Ideální na kempování i bivakování.

Co bylo při vývoji naším cílem? Vytvořit svítilnu na kempování a pobyt v přírodě. Je velmi výkonná (200 lumenů) a poskytuje dlouhou výdrž a odolnost, a to i v dešti.

Otázky a odpovědi
Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

VÝKON

3 režimy: 15 (červený), 100, 200 lm, 360° svícení pro rovnoměrné osvícení.

VÝDRŽ

7 h v režimu 200 lm, 17 h v režimu 100 lm, 28 h v režimu 15 lm (červené světlo).

MOŽNOST DOBÍJENÍ

Dobíjecí baterie s USB kabelem, indikátor baterie.

SNADNÉ POUŽITÍ

Snadné zavěšení díky háčku, změna režimu svícení otočením.

VODĚODOLNOST

Svítilna třídy IPX4: odolá dešti.

Skladnost

Svítilna je vysoká 15,3 cm a má průměr 11 cm.

HMOTNOST

Hmotnost: 315 g.

Technické informace

Napájení

Baterie má kapacitu 2500 mA. Akumulátor lze dobíjet přes micro USB port. Lze jej dobíjet ze zásuvky, autozapalovače nebo přes jakékoliv standardní USB (včetně solárních panelů). Nabíjecí kabel micro USB je součástí balení. Adaptér do zásuvky však se svítilnou dodáván není. Využít můžete například nabíječku ke smartphonu.

Doba nabíjení

Plné nabití ze zásuvky 220 V zabere 220 min. Ukazatel úrovně nabití. Svítilna začne blikat, když zbývá pouze 10 % baterie.

Snadné použití

Abychom zabránili nechtěnému rozsvícení svítilny v batohu, vybavili jsme tuto svítilnu otočným zapínáním. Svítilnu tak lze snadno rozsvítit i v noci. Červené světlo poskytuje jemnější svícení, které příliš neoslňuje.

Doporučení pro optimální osvětlení

Pokud zavěsíte svítilnu barevnou částí nahoru, můžete využít 360° rozptylu světla (například k osvětlení skupiny lidí). Červené světlo poskytuje jemnější svícení, které příliš neoslňuje. Tento mód je v noci velmi praktický.

Naše vize životního prostředí

Protože víme, že je třeba se chovat zodpovědně, abychom naši přírodu ochránili, Quechua podniká kroky na snížení dopadu výroby produktů na životní prostředí. Dnes tento výrobek ještě není vyroben ekologicky šetrným způsobem, ale každý den pracujeme na tom, aby stále více výrobků takovým způsobem vyrobených bylo. Chceme, aby byly ekologicky vyrobené, opravitelné a odolné. To jsou hlavní vlastnosti, které od nových výrobků chceme.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 100% Polypropylen Base 100% Akrylonitril butadien styren Tělo 100% Baterie - LiPo elektrický obvod 100% PCBA

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Skladujte na suchém a čistém místě.Pokud víte, že svítilnu nebudete delší dobu používat, nechte ji úplně vybít a poté nabijte na maximum a nabitou uložte.

TESTY

Vývojové centrum značky Quechua se nachází ve francouzském městě Passy na úbočí masivu Mont Blanc v Horním Savojsku.
Díky této jedinečné poloze se zde mohou členové našich vývojových týmů (designéři, produktoví manažeři, inženýři...) setkávat přímo s milovníky outdoorových sportů.
Je to skvělý způsob, jak s využitím veškerého našeho know-how navrhovat výrobky na kempování, které budou maximálně funkční.

Schváleno

Aby výrobky Quechua odpovídaly vašim požadavkům, jsou testovány ve volné přírodě, tedy v podmínkách, které při kempování můžete potkat i vy.
Naše týmy a skupina uživatelů (našich partnerů, ambasadorů a zákazníků) je zkoušeli po celou dobu jejich vývoje až do zahájení prodeje.

Obrázky

Kempinková svítilna BL 200 dobíjecí 200 lumenů
Kempinková svítilna BL 200 dobíjecí 200 lumenů
Kempinková svítilna BL 200 dobíjecí 200 lumenů
Kempinková svítilna BL 200 dobíjecí 200 lumenů
Kempinková svítilna BL 200 dobíjecí 200 lumenů

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi