Nafukování a pohodlí
Abyste zajistili dlouhou životnost matrace, je důležité matraci nenafukovat přespříliš. Při sezení na matraci byste pod sebou měli cítit zem. Položíte-li se na matraci, tlak vašeho těla se rozloží po celé délce a matrace vám poskytne optimální pohodlí. Můžete použít pumpu s manometrem, jako je například Quechua 5,2 l (7 PSI). Optimální nafouknutí je na 0,3 až 0,5 PSI.
Velikost nafouknuté matrace
Pozor: uvedená délka se může lišit o ±10 % v závislosti na tlaku uvnitř matrace.
Kompatibilita
Matrace Air Seconds je kompatibilní s našimi ručními i nožními pumpami na nafukování matrací. Ventilek matrace Seconds není kompatibilní s elektrickou pumpou.
Naše vize pro životní prostředí
Protože víme, že je třeba se chovat zodpovědně, abychom naši přírodu ochránili, Quechua podniká kroky na snížení dopadu výroby produktů na životní prostředí. Dnes tento výrobek ještě není vyroben ekologicky šetrným způsobem, ale každý den pracujeme na tom, aby stále více výrobků takovým způsobem vyrobených bylo. Chceme, aby byly ekologicky vyrobené, opravitelné a odolné. To jsou hlavní vlastnosti, které od nových výrobků chceme.