Kempingová dobíjecí svítilna BL230 230 lumenů

849 Kč
8492469

Dobíjecí svítilna BL 230 pohodlně osvítí prostor pro čtyři osoby. Vhodná k osvětlení vnějších prostor nebo stanu. Ideální na kempování i bivakování.

Co bylo při vývoji naším cílem? Vytvořit svítilnu na kempování a pobyt v přírodě. Je velmi výkonná (230 lumenů) a poskytuje dlouhou výdrž a odolnost, a to i v dešti.

Otázky a odpovědi
Barva: Tmavě petrolejová / Chladně cedrová
Doručení domů
Dostupné
Bezplatné vyzvednutí za 1 hodinu na prodejně
Naše služby:
  • Výměna a vrácení do 90 dnů zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 2500 Kč (standardní zásilky)

Klíčové vlastnosti

VÝKON

4 režimy: Svítilna červené (15 lm) / 80 lm / 230 lm. Baterka: 40 lumenů.

VÝDRŽ

230 lumenů: 4 h. 80 lumenů: 13 h. 15 lumenů: 24 h. Baterka 40 lumenů: 48 h.

MOŽNOST DOBÍJENÍ

Dobíjecí baterie s kabelem USB typu C. Ukazatel stavu nabití.

SNADNÉ POUŽITÍ

Snadné zavěšení: nastavitelný popruh. Změna režimu svícení pomocí tlačítka.

VODĚODOLNOST

Svítilna třídy IPX4: odolá dešti.

Skladnost

Svítilna je vysoká 9,7 cm a má průměr 7,2 cm.

HMOTNOST

Nízká hmotnost: 150 g.

Vizuální účinnost

1 červené světlo, 2 žlutá, 1 bílé (režim baterky).

Technické informace

Napájení

Baterie má kapacitu 3400 mA. Akumulátor lze dobíjet přes micro USB port. Lze jej dobíjet ze zásuvky, autozapalovače nebo přes jakékoliv standardní USB (včetně solárních panelů). Nabíjecí kabel micro USB typu C je součástí balení. Adaptér do zásuvky však se svítilnou dodáván není – využít můžete například nabíječku ke smartphonu.

Doba nabíjení

Svítilna se dobije na maximum za cca 3 hodiny (v případě připojení do sítě s napětím 220 V přes síťový adaptér). Ukazatel úrovně nabití světelně signalizuje stav baterie. Když v baterii zbývá pouze 10 %, svítilna bliká.

Ovládání

Univerzální svítilna: 1 červené světlo, 2 režimy žlutého světla na stolování, vaření, čtení a 1 režim baterky (intenzivní bílé světlo) pro svícení na cestu nebo hledání věcí. Pokud svítilna svítí déle než 5 vteřin, zhasnete ji jediným zmáčknutím tlačítka.
Abyste svítilnu znovu rozsvítili a změnili mód svícení, rychle zmáčkněte tlačítko znovu. Pokud je svítilna vypnutá a chcete rovnou režim baterky, zmáčknete tlačítko a držte jej 3 vteřiny.

Pohodlné osvětlení

Pro větší vizuální komfort jsme pro intenzity 80 a 120 lumenů zvolili teplou bílou (žlutou). Svítilna je vybavena elektronickým systémem regulace intenzity. Tzn., že svítilna bude svítit stále stejně intenzivně nezávisle na stavu baterie. Díky nastavitelnému popruhu můžete lampu pohodlně zavěsit, ať jste kdekoliv.

Tipy pro používání

Pokud zavěsíte svítilnu barevnou částí nahoru, můžete využít 360° rozptylu světla (například k osvětlení skupiny lidí). Červené světlo poskytuje jemnější svícení, které příliš neoslňuje. Tento mód je v noci velmi praktický.

Naše vize pro životní prostředí

Protože víme, že je třeba se chovat zodpovědně, abychom naši přírodu ochránili, Quechua podniká kroky na snížení dopadu výroby produktů na životní prostředí. Dnes tento výrobek ještě není vyroben ekologicky šetrným způsobem, ale každý den pracujeme na tom, aby stále více výrobků takovým způsobem vyrobených bylo. Chceme, aby byly ekologicky vyrobené, opravitelné a odolné. To jsou hlavní vlastnosti, které od nových výrobků chceme.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Opěradlo 100% AKRYLONITRIL BUTADIEN STYREN Base 100% AKRYLONITRIL BUTADIEN STYREN Baterie 100% BATERIE

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Skladujte na suchém a čistém místě.Pokud víte, že svítilnu nebudete delší dobu používat, nechte ji úplně vybít a poté nabijte na maximum a nabitou uložte.

TESTY

Vývojové centrum značky Quechua se nachází ve francouzském městě Passy na úbočí masivu Mont-Blanc.
Díky této jedinečné poloze se zde mohou členové našich vývojových týmů (designéři, produktoví manažeři, inženýři...) setkávat přímo s milovníky outdoorových sportů.
Je to skvělý způsob, jak s využitím veškerého našeho know-how navrhovat výrobky na kempování, které budou maximálně funkční.

Schváleno

Aby výrobky Quechua odpovídaly vašim požadavkům, jsou testovány ve volné přírodě, tedy v podmínkách, které při kempování můžete potkat i vy.
Naše týmy a skupina uživatelů (našich partnerů, ambasadorů a zákazníků) je zkoušeli po celou dobu jejich vývoje až do zahájení prodeje.

Obrázky

Kempingová dobíjecí svítilna BL230 230 lumenů
Kempingová dobíjecí svítilna BL230 230 lumenů

VIDEO

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi