Jistítko Jul 2

849 Kč

Poloautomatické jistítko určené na jištění a zachycení pádu.

Z nerezové oceli odolné vůči oděru. Perfektně rozprostírá tření lana, aby se příliš nezahřálo, tím se výrazně prodlužuje jeho životnost.

Doručení domů
Dostupné
Bezplatné vyzvednutí za 1 hodinu na prodejně
Naše služby:
  • Výměna a vrácení do 90 dnů zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 2500 Kč (standardní zásilky)

Klíčové vlastnosti

Snadné použití

Poskytuje dobrý kompromis mezi plynulým prokluzem a účinným brzděním.

Kompatibilita

Určeno na lana o průměru 8,9 mm až 11 mm.

Odolnost vůči odření

105 g. Nerezová ocel.

Technické informace

Princip brzdění

Díky své geometrii spolehlivě tlumí pád, jelikož se jistítko otočí směrem nahoru a zabrzdí lano. K odblokování stačí palcem brzdu stlačit směrem dolů. Jistítko se nachází mezi klasickým jistítkem a jistítkem s asistovanou brzdicí silou. Pozor, mějte ruku vždy na laně.

Pokyny k použití

Doporučujeme použít karabinu HMS Bruce Steel FG, HMS Strike FG nebo HMS Strike Slider FG. Pokud zvolíte jinou, ujistěte se, že má zámek typu HMS (tvar hrušky), pokud možno s antitorzní ochranou, a zkontrolujte, že je jisticí systém v kontaktu se širokou stranou karabiny. Úzká nebo špičatá karabina v kontaktu se systémem nemusí mít dostatečné brzdící efekt.

Čištění a údržba

Čištění: špinavé výrobky umyjte vlažnou vodou (pokud je to nutné, použijte šetrné mýdlo) a nechte uschnout (ale nepřibližujte ke zdrojům tepla). Nepoužívejte chemické přípravky.
Pro více informací viz návod k použití.

Uskladnění a přenos

Výrobek skladujte na temném, suchém a chladném místě. Zabraňte jakémukoliv kontaktu s chemikáliemi. Pro více informací viz návod k použití.

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání