Isotonický nápoj ISO 500 ml citrónový

34 Kč
68 Kč/L

965915

Výrobek je určen na doplňování tekutin při zátěži trvající do 3 h.

Energetický nápoj bohatý na minerály a vitamíny.

Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

PODPORA HYDRATACE

Díky složení (obsahu sacharidů a elektrolytů).

ENERGETICKÁ HODNOTA

Přísun 85 až 100 kcal (dle příchuti) v jednom nápoji (viz níže).

SNÍŽENÍ ÚNAVY

Vitamíny B6 a C přispívají ke snížení únavy.

SNADNÉ POUŽITÍ

Sportovní uzávěr pro snadné pití při sportu.

Složení

Přírodní ovocná příchuť a přírodní šťávy.

Technické informace

Doporučená konzumace

Doporučujeme vám vypít 1 láhev nápoje na 1 h fyzické aktivity. Součástí zdravého životního stylu je vedle pravidelné fyzické aktivity také pestrá a vyvážená strava.

Věděli jste to?

Při výrobě jsou použita výhradně přírodní barviva, proto je možné, že se může zabarvení nápoje časem mírně změnit. To však nemá žádný vliv na chuť.

Původ

Nápoj byl vyroben ve Francii.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

S přírodní minerální vodou, ochucený. Zdroj vitamínů B1, B6, C a magnézia. Citrónová příchuť. Složení: přírodní minerální voda (88 %), sirup z invertního cukru, ovocná šťáva z citronového koncentrátu (3 %) a limetky (1 %), okyselující látka: kyselina citronová, citrát sodný (0,2 %), uhličitan hořečnatý, přírodní citrusová příchuť s jinými přírodními příchutěmi, barviva: beta-karoten, konzervanty: sorbát draselný a dimethyl dikarbonát, vitamíny: kyselina L-askorbová (C), thiaminmononitrát (B1), pyridoxin hydrochlorid (B6). Složení: přírodní minerální voda (88 %), sirup z invertního cukru, ovocná šťáva z citronového koncentrátu (3 %) a limetky (1 %), okyselující látka: kyselina citronová, citrát sodný (0,2 %), uhličitan hořečnatý, přírodní citrusová příchuť s jinými přírodními příchutěmi, barviva: beta-karoten, konzervanty: sorbát draselný a dimethyl dikarbonát, vitamíny: kyselina L-askorbová (C), thiaminmononitrát (B1), pyridoxin hydrochlorid (B6).

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Uchovávejte na suchém, chladném a tmavém místě. Chraňte před nízkými teplotami. Zkonzumujte nejlépe před datem uvedeným na láhvi, do jednoho dne od otevření.

TESTY

Výrobky jsou v každé fázi výroby testovány nejen odborníky, ale také spotřebiteli, aby zcela odpovídaly jejich potřebám.

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi