Freeridové in-line brusle MF500 Light khaki

2 499 Kč

8738741

Ideální na jízdu po městě i slalom. Brusle jsou univerzální, snadno ovladatelné a odolné.

Freeride, freeskate, freestyle... Brusle MF500 se nikde neztratí a umožní vám v pohodlí poznávat jízdu v novém terénu. Součástí balení je i brzda, kterou je nutné namontovat.

Barva:

Šedá khaki

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

POHODLÍ

Botička se silnou vrstvou pěny, vnitřní strana z nylonu a lycry.

KVALITA SKLUZU

Ložiska ABEC7. Kolečka 86A freeride 80 (či 76) mm.Rám z extrudovaného hliníku.

DRŽENÍ NA NOZE

Pevné brusle s trojím systémem utažení (2 mikrometrické přezky a tkaničky).

Ovladatelnost

Rám z extrudovaného hliníku, délka 243 mm pro 80mm kolečka nebo 231 mm pro 76mm.

ODOLNOST VŮČI ODŘENÍ

Výztuhy: odnímatelné výztuhy po stranách.

Technické informace

Jaké tyto freeridové brusle nabízí zpevnění?

Vysoký skelet (vrchní plastová část botičky, také „spoiler“) byl vyvinut s jediným cílem – poskytnout vysoké zpevnění. Proto byl skelet vytvarován z kompozitu s 15% příměsí skelného vlákna. A pro (ještě lepší ) zpevnění mají brusle 2 mikrometrické přezky a tkaničky.

Jsou tyto brusle univerzální nebo jsou pouze na freeride?

Špičkové univerzální brusle s vynikající kvalitou skluzu (ABEC7 a kolečka 80 mm nebo 76 mm ve vel. 36 až 38) a ovladatelností (krátký a odolný rám vás podrží při všech skocích a slidech). Podle velikosti nohou se odvíjí i velikost koleček:vel. 36 až 38: 76 mm / vel. 39 až 46: 80 mm. Tím je zajištěna vynikající ovladatelnost u každého páru. Rám se může lehce posunou doprava či doleva, podle toho, jakému typu jízdy se věnujete.

Jaký mají brusle systém brzd?

Brzdu lze namontovat na levou i na pravou nohu (v balení je zvlášť). Náhradní úchyt na brzdu je k dispozici v servisu prodejny Decathlon. Náhradní brzdový špalík najdete na prodejně v oddělení kolečkových bruslí nebo na internetu.

Co je to extrudovaný hliník?

Extruze je termomechanický výrobní proces, při kterém stlačený materiál prochází skrze formu, která materiálu dá požadovaný tvar. Extrudovaný díl (zde rám) tak není složení ani vyřezávaný a je díky tomu pevnější a také přesněji vytvarován.

Jak brusle udržovat a opravovat?

Náhradní součástky k in-line bruslím lze zakoupit v prodejnách nebo v servisu Decathlon.

Jak prodloužit životnost bruslí?

V zájmu prodloužení životnosti in-line bruslí můžete po projetí vodou, prachem nebo pískem odmontovat kolečka a vysušit je pomocí suchého hadříku odmastit ložiska. Rady a instruktážní videa naleznete na YouTube: https://www.youtube.com/user/oxelo/videos.

Jak prodloužit životnost koleček?

Je běžné měnit pozici koleček bruslí vzhledem k tomu, že jejich opotřebení není stejnoměrné. Důvod? Při bruslení (kroku, zatáčení a ještě výrazněji při rozjezdu) jsou často brusle nakloněny směrem dovnitř. Pro nižší opotřebení gum pravidelně měňte umístění koleček (ideálně po párech).

Jaká je nosnost těchto bruslí?

Brusle jsou v souladu s normou EN 13843, třída A (norma pro in-line brusle). Tato norma se vztahuje na kolečková sportovní zařízení – in-line brusle s nosností mezi 20 a 100 kg (tělesné hmotnosti). Tato evropská norma stanovuje bezpečnostní požadavky, metody testování, označení bruslí a veškeré informace, jež je výrobce povinen sdělit zákazníkovi, aby při standardním používání výrobku nedošlo ke zranění uživatele či jiných osob.

Kolik brusle váží?

3,150 kg pár ve velikosti 43.

Jak probíhá testování našich výrobků?

Všechny naše in-line brusle byly laboratorně testovány. Pomocí těchto testů ověřujeme, že výrobky splňují evropské normy pro používání in-line bruslí. Ale provádíme i testy opotřebení. Laboratorní testy jsou doplněny testy v praxi. U některých z nich se provádí měření, jiné se opírají o pocit hodnotitelů. Výsledek: výrobek je otestován a schválen pro prodej.

Záruka

2 roky. Nevztahuje se na součástky podléhající opotřebení (kolečka, ložiska, brzdy).

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Boty ILS 100% Termoplastický polyethylen Kolečka ILS 50% Polyuretan , 50% Polykarbonát Manžeta ILS 100% Termoplastický polyethylen Nůž 85% Hliník , 10% Acetát , 5% Polyamid Svršek 90% Polyesterová pryskyřice , 10% Polyuretan Podšívka 100% Polyester Přezky 50% Polyuretan , 50% Polyamid Podešev 100% Ethylenvinylacetát Adaptační kroužek 100% Ocel

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Skladujte na suchém místě. Nesušte v těsné blízkosti zdroje tepla nebo ohně.

Obrázky

Freeridové in-line brusle MF500 Light khaki
Freeridové in-line brusle MF500 Light khaki
Freeridové in-line brusle MF500 Light khaki
Freeridové in-line brusle MF500 Light khaki
Freeridové in-line brusle MF500 Light khaki
Freeridové in-line brusle MF500 Light khaki
Freeridové in-line brusle MF500 Light khaki
Freeridové in-line brusle MF500 Light khaki

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi