Hydrovak 2 l

329 Kč

2l hydrovak na snadné doplňování tekutin při delších vyjížďkách na horském kole (až 3 h).

Zasuňte jej do batohu a můžete vyrazit! Široký otvor usnadňuje plnění a čištění. Náustek v úhlu 45° se snadno vkládá do úst.

Otázky a odpovědi
Velikost: průvodce velikostí
2 LITRY
Doručení domů
Dostupné
Bezplatné vyzvednutí za 1 hodinu na prodejně
Naše služby:
  • Výměna a vrácení do 90 dnů zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 2500 Kč (standardní zásilky)

Klíčové vlastnosti

OBJEM

Objem 2 l umožňuje hydrataci až na 3h vyjížďkách.

Snadná údržba

Snadné plnění a čištění díky velkému otvoru na podélné zapínání.

PODPORA HYDRATACE

Díky uzavíratelnému náustku hadička nekape.

POHODLÍ V ÚSTECH

Pohodlné pití díky dobře přístupnému silikonovému náustku.

ODOLNOST VŮČI PRODĚRAVĚNÍ

Nový hydrovak, pružnější a odolnější. Testován v laboratoři.

Technické informace

Kompatibilita

Tento 2l hydrovak je kompatibilní s batohy: Batoh na horské kolo EXPL 7 L (kód: 8644841, 8644842, 8644843, 8644844, 8644845),
Batoh na horské kolo ST 900 (kód: 8300158),
Batoh XC LIGHT (kód: 8528735)

Praktický hydrovak

Hydrovak o objemu 2 l pojme množství tekutin dostatečné zhruba na 3h vyjížďky. Díky širokému otvoru se dobře a rychle plní. Při zavírání musíte slyšet přezku zaklapnout, jen tak je zajištěna nepropustnost hydrovaku.

Nastavitelný náustek i hadička pro pohodlnější použití

Hadičku můžete ustřihnout a zkrátit ji na délku, která vám bude vyhovovat. Jak na to: odšroubujte náustek a hadičku ponořte do horké vody, aby změkla. Poté ji ustřihněte či uřízněte na vhodnou délku a nasaďte náustek zpět. Náustek má systém zavírání on/off (otočením o 180 °), aby při přenosu nekapala z hadičky voda. Při jízdě hadička nekape, i když je náustek otevřený. Pro zlepšení průtoku tekutiny sevřete náustek v ústech a nadechněte se.

Složení, rozměry a údržba

Zaručujeme, že materiál hydrovaku neobsahuje BPA (bisfenol A), v souladu s platnými francouzskými normami. Rozměry hydrovaku jsou 35,5×17 cm, hadička měří 100 cm.
Aby hydrovak déle vydržel, doporučujeme jej nepřekládat, neplnit jej horkými nápoji a nenosit jej obráceně nebo pověšený za hadičku.

Proč a jak vysát z hydrovaku vzduch?

Aby v hydrovaku při jízdě nešplouchala voda a abyste zlepšili její průtok hadičkou, doporučujeme před tím, než vyrazíte na vyjížďku, vypustit z hydrovaku přebytečný vzduch. Stačí obrátit naplněný vak dnem vzhůru, aby se vzduchové bublinky dostaly k ústí hadičky, a poté je nasát. Díky tomu si užijete jízdu bez nepříjemných zvuků v batohu.

Jak správně čistit hydrovak?

Abyste při pití necítili nepříjemnou pachuť plastu, před prvním použitím hydrovak 3krát důkladně vypláchněte čistou vodou. Po každém použití hydrovak důkladně vypláchněte. Můžete použít čisticí sadu (kód: 5935596). Po každém umytí nechte otevřený hydrovak pořádně vyschnout. Pokud plastová pachuť přetrvává, zkuste prázdný suchý hydrovak vložit na noc do mrazáku, mělo by to pomoci.

Testováno, schváleno a vyrobeno ve Francii!

Abychom ověřili kvalitu tohoto hydrovaku, podrobili jsme jej testování v naší laboratoři. Neshledali jsme žádné závady při testech přetlakování a roztržení a navíc jsme zjistili, že odolnost vůči proděravění se zvýšila o 74 %.Tyto hydrovaky vyrábíme ve Francii a můžeme díky tomu dohlížet na kvalitu při celém procesu výroby (co se týče vodotěsnosti a dlouhé životnosti).

Prodloužení životnosti výrobku

Tipy, jak prodloužit životnost hydrovaku, naleznete na našich stránkách poprodejního servisu.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Deflektor 100% TERMOPLASTICKÝ POLYURETAN Šnorchl 100% TERMOPLASTICKÝ POLYURETAN Obal 100% AKRYLONITRIL BUTADIEN STYREN Přehazovačka 100% TERMOPLASTICKÝ POLYURETAN Odnímatelná zip-out podšívka 100% POLYPROPYLEN Kotoučové brzdy 100% TERMOPLASTICKÝ POLYURETAN Šňůrka 100% POLYPROPYLEN

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Hydrovak neskládejte, aby nepopraskal. Skladujte na plocho.

Pokyny pro uživatele

Voda -20 až 40°C. Neplňte mlékem a alkoholem. Nepatří do mikrovlnky.

TESTY

Všechny naše výrobky a používané materiály odpovídají platným normám (francouzským a evropským) pro styk s potravinami, tzn. že neobsahují bisfenol A (BPA).

Schváleno

Všichni v týmu Rockrider jsme šťastní, že vám můžeme nabídnout hydrovak, který dlouho vydrží a bude vám věrným společníkem na vašich budoucích vyjížďkách.

Pokyny k údržbě

Perte v ruce

Návod k použití

Více informací o tomto výrobku naleznete ZDE

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi