Horské elektrokolo Stilus E-All Mountain 27,5+ V2 modré

94 999 Kč

Horské elektrokolo určené na all-mountain jízdu.

Díky motoru BOSCH Performance Line CX 2020 zvládnete i jízdu po těch nejnáročnějších stezkách. Mysleli jsme především na jeho ovladatelnost, proto má moderní geometrii a odpovídající komponenty.

Barva: Tmavě modrá / Zářivě oranžová
Velikost: průvodce velikostí
Naše služby:
  • Výměna a vrácení do 90 dnů zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 2500 Kč (standardní zásilky)

Klíčové vlastnosti

Razance

Nový motor Bosch Performance Line CX S točivým momentem 85 Nm.

Výdrž

Díky baterii BOSCH POWERTUBE 625 Wh můžete jet až 5 h s převýšením až 2000 m.

Plynulý chod pedálů

Výpomoc při šlapání až o 340 % zajišťuje plynulou a dynamickou jízdu.

Pohodlí jízdního kola

Užijte si jízdu na kole: pohodlný posed, zdvih 160 mm, pláště 27,5+.

Kontrola trajektorie

Vidlice ROCKSHOX 35 se zdvihem 160 mm a tlumič ROCKSHOX Deluxe se zdvihem 150 mm

Brzdná síla

Přesné a výkonné čtyřpístkové hydraulické brzdy SRAM GUIDE RE 200 mm / 200 mm.

Technické informace

Dá se jízda na horském elektrokole považovat za sport?

Ano! Abyste jeli dopředu, musíte šlapat do pedálů.
Elektrický pohon vám při šlapání pomáhá o +40 až +340 %, zejména při jízdě do kopce. Díky tomu si jízdu na horském kole můžete užít delší dobu. Jakmile přestanete šlapat, vypne se i činnost motoru.
Elektrickou asistenci však můžete zapnout i při vedení kola za chůze, kdy kompenzuje vyšší hmotnost kola.

Jakou velikost zvolit?

Kolo je k dostání v několika velikostech: S: 160–170 cm, M: 171–180 cm,
L: 181–190 cm,
XL: 191–200 cm. Pokud se nacházíte na rozmezí dvou velikostí, vybírejte takto:
pokud chcete kolo, které se bude lépe ovládat a poskytne vám pohodlnější posed (se vzpřímenými zády), zvolte menší velikost.
Pokud chcete kolo na sportovnější jízdu s předkloněnou jízdní pozicí, která zaručuje větší výkon při šlapání, zvolte větší velikost.

Stabilní a skladný rám

Celoodpružený rám z hliníku 6061 s úspornou geometrií hlavního rámového trojúhelníku. Úhel hlavového složení 66 °. Geometrie zadní stavby s čepem je určena pro 150mm zdvih zadního tlumiče. Klasický metrický tlumič Trunnion. Akumulátor je zcela integrován.

Motor s točivým momentem 85 Nm

Motor BOSCH PERFORMANCE LINE CX (jehož točivý moment je zvýšený ze 75 Nm na 85 Nm ve verzi 2021) je lehčí a skladnější než předchozí model a nabízí plynulý a dynamický chod a elektrickou asistenci i šlapání až do 340 %. Řada snímačů zlepšuje jeho přesnost a kvalitu elektrického pohonu a napomáhá jeho preciznímu chodu. Vypnutí motoru při rychlosti nad 25 km/h je také daleko plynulejší.

Software BOSCH 2021

Ve verzi pro rok 2021 má motor točivý moment až 85 Nm a díky aktualizaci softwaru i nové funkce ovládání motoru a vylepšený režim eMTB. Díky přirozenému, intuitivnímu a zároveň výkonnějšímu ovládání je naprostou jedničkou ve své kategorii.

Články baterie Bosch

Horské kolo Stilus AM V2 je vybaveno baterií BOSCH POWERTUBE s kapacitou 625 Wh, která má výdrž až 5 h a zvládne převýšení 2000 m (v závislosti na terénu a režimu).

Uzamčení baterie

Montáž/demontáž baterie zabere jen 15 sekund: 1. Posuňte ochranný kryt směrem dolů.
2. Otočte klíčem.
3. Zatlačte na hliníkovou páčku na svrchní části baterie. Hotovo! Baterie je chráněna před otřesy a pronikáním vody či bláta.

Displej

Kolo je vybaveno displejem PURION, což minimalistický počítač, který na řídítkách nijak neruší. Při jízdě získáte veškeré informace pouhým pohybem palce, obě ruce můžete nechat na řídítkách. Pět režimů zajišťuje optimální elektropohon do každých podmínek.

5 režimů elektropohonu

Horské kolo Stilus je vybaveno 5 režimy elektropohonu: Eco, Tour, eMTB, Turbo a Walk.
Režim Eco je nejúspornější,
režim Tour umožňuje univerzální použití,
režim eMTB se přizpůsobí terénu, i když má trochu vyšší spotřebu,
režim Turbo je určený pro dynamické rozjezdy. Na nejnáročnějších úsecích můžete využít režimu Walk a tlačit kolo vedle sebe.

Vyšší točivý moment

Výkonnější než kdy předtím: točivý moment navýšený na 85 Nm má zásadní vliv na chování při jízdě. Zejména při pomalém tempu šlapání umožňuje snazší zrychlení a rozjezd do kopce. Díky tomu vás nezradí ani v náročném stoupání.

Režim E-MTB zajišťuje perfektní ovládání

Kolo je připraveno i do nejnáročnějšího terénu: vylepšený režim eMTB zajišťuje ještě lepší kontrolu v náročném terénu bez potřeby změnit režim pohonu. Motor citlivěji reaguje na intenzitu šlapání cyklisty, zejména při jízdě v pomalém tempu, a spouští se velmi plynule.

Extended Boost

Jedinečný výkon v horském terénu: Extended Boost (v režimu BOOST) je funkcí umožňující pohodlně překonávat kořeny, schody či kameny, a to i při stoupání. Díky této funkci tak můžete snadno a hbitě překonat i ten nejnáročnější terén.

Odpružení Rockshox

Přední odpružená vidlice ROCKSHOX 35 se 160mm zdvihem.
S novými kluzáky Burly o průměru 35 mm je pevnější a lépe se ovládá a díky vzduchové pružině DebonAir ™ (která snižuje tření) tlumí otřesy i vyšší zatížení. Tlumič ROCKSHOX Deluxe Select se 150mm zdvihem: nastavitelné pružinové tlumení DebonAir™ nabízí stejně rovnoměrné tlumení jako šroubovitá pružina po celou dobu zdvihu.

Jednopřevodník


Převody SRAM SX, jednopřevodník 1 × 12 pro nižší hmotnost, vyšší přesnost, rychlost řazení a větší odolnost. Kazeta: SRAM Eagle 11–50 (11-13-15-17-19-22-25-28-32-36-42-50). Pastorek s 50 zuby umožňuje snadno vyjet i velmi prudké kopce. Speciální páčka One-Click pro elektrickou asistenci. U modelu 2021 jsme zkrátili kliky pro lepší ovladatelnost kola v náročném terénu.

Kola 27,5 " SunRingle Duroc 40

Zvolená kola byla vyvinuta speciálně pro toto elektrokolo: 36mm ráfky (šířka mezi výběžky), 32 drátů vpředu a vzadu, odolné a stabilní pláště o šířce 2,6 ". Pevné osy ve formátu BOOST 12 × 148 vzadu a 15 × 110 vpředu zajišťují pevnost kola.
Hliníkové náboje se zapouzdřenými ložisky. Tubeless Ready: Kola jsou vybavena pásky do ráfků. Potřebujete pouze ventilky PRESTA a těsnicí roztok.

Pláště Schwalbe

Pláště SCHWALBE Smart SAM 27,5 × 2,6 ".
Pláště s moderním a vyváženým profilem umožňují pohodlnou jízdu a optimální přilnavost na bočnicích pro jízdu v terénu. Jsou ideální na suchý povrch. Pozor, nejsou Tubeless Ready!

Hydraulické kotoučové brzdy

S novým modelem Guide RE od SRAM máte brzdy zcela pod kontrolou. Čelisti se 4 písty a páčka SwingLink zajišťují lepší kontakt destiček a větší kontrolu nad brzděním.
Někteří jezdci mají rádi okamžité zabrzdění při krátkém stisknutí páčky, jiní preferují delší záběr. Způsob brzdění si proto můžete nastavit podle svých preferencí.

Řídítka, představec

Krátký hliníkový představec 50 mm pro přesnější ovládání. Hliníková řídítka o průměru 35 mm a délce 760 mm jsou odolná a dobře se ovládají. Rise 20 mm.

Teleskopická sedlovka

Kolo je vybavené teleskopickou sedlovkou: 100 mm ve velikosti S,
125 mm ve velikosti M,
150 mm ve velikosti L a XL.
Díky tomu můžete snížit své těžiště a užít si sjezd nejnáročnějších pasáží. Vaše jízda bude efektivnější a bezpečnější.

Než nasednete na kolo...

Před první jízdou máme pro vás několik rad: 1)
Při jízdě na horském kole hrozí zvýšené riziko pádu, proto nezapomeňte na helmu a další ochranné vybavení.
2)
Píchnout můžete kdykoliv, vozte s sebou pro každý případ opravnou sadu na kolo.
3)
Pokud se nechcete zastavovat kvůli pití, opatřete si cyklistickou láhev a držák na rám nebo batoh s hydrovakem a můžete pít za jízdy.

Hmotnost

S : 25.1 kg
M : 25.6 kg
L : 26 kg
XL : 26.4 kg

Koncepce a technologie výrobku

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Kolo skladujte na suchém a mírně vytápěném místě, mimo dosah korozivních látek a slaného prostředí. Baterii nikdy neskladujte vybitou a nabíjejte ji alespoň jednou za 6 měsíců.

Pokyny k údržbě

Po použití opláchněte čistou vodou..

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání