Hodinky s GPS SUUNTO 9 PEAK PRO černé

11 999 Kč

8828107

Odolné a zároveň stylové hodinky na běh, trailový běh nebo triatlon.

Nejvýkonnější hodinky řady Suunto. Ultra tenké, odolné. Hodinky na trail i k moři.

Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

MĚŘENÍ PARAMETRŮ

4 souběžné systémy GPS, vodotěsnost 100M (vhodné na plavání, šnorchlování).

KOUČINK

Intervalové tréninky, tréninková zátěž.

KONEKTIVITA

Propojení a synchronizace s více než 200 partnerskými službami, z toho například Strava.

VÝDRŽ

40 h / 70 h / 300 h v režimu GPS, až 21 dní v režimu chytrých hodinek.

VODĚODOLNOST

Vodotěsnost 100M, měří hloubku až do 10 m.

Technické informace

Odolnost a styl

Hodinky Suunto 9 Peak Pro s neuvěřitelnou výdrží baterie byly testovány podle amerických vojenských standardů a jsou nejvýkonnější z řady Suunto.
Zároveň jsou elegantní a lehké.

Uživatelské rozhraní

Díky novému výkonnějšímu procesoru hodinky Suunto 9 Peak reagují rychleji než dříve. Došlo také k přepracování uživatelského rozhraní, aby bylo ještě intuitivnější a přehlednější pro každodenním používání i sportovní trénink.

Výdrž a baterie

Model Suunto 9 Peak Pro má nejvýkonnější baterii z hodinek této kategorie. Vydrží až 300 h podle režimu GPS. Až 40 h v nejvýkonnějším režimu GPS.
Nový čip GPS zachytí 4 systémy GPS nebo 32 satelitů současně. Je výkonnější a umožňuje přesnější zjištění polohy, tempa a vzdálenosti, a to i při běhu v prostředí, kde se signál může ztrácet (velká města, husté lesy atd.).

Odolné a elegantní

Hodinky byly testovány podle americké vojenské normy (odolnost vůči prachu, nárazům, tlaku atd.) Vodotěsné do 100M, vyrobené z nejkvalitnějších materiálů jako safírové sklo nebo nerezová ocel. Odolné, ale zároveň tenké a elegantní.

Dobrodružství na souši i pod vodou

Více než 95 sportovních režimů na všechna vaše dobrodružství v horách i cvičení v posilovně. Díky aplikaci Suunto zůstanete na správné cestě při jakékoliv aktivitě. Speciální režim šnorchlování vás doprovodí při aktivitách pod hladinou. Hodinky jsou vodotěsné do 100M.

GPS, kardio, tréninky

Naplánujte si jednoduché i složitější tréninky nebo využijte tréninků v aplikaci Suunto. S udržením tempa pomůže funkce Ghost runner. Sledujte stav své kondice a regenerace, máte tak přehled, zda máte dostatek sil na další výzvu.

Vyrobeno ve Finsku

Model Suunto 9 Peak se vyrábí v Evropě za použití 100% obnovitelné energie. Hodinky jsou odolné a opravitelné, díky tomu se snižuje produkce odpadu a dopad na životní prostředí. Pro změření dopadu hodinek na životní prostředí bylo vypočítáno množství emisí CO2e, které hodinky vyprodukují za dobu své životnosti. Emise modelu činí 7,49 kg, 100 % emisí kompenzujeme pomocí programu Tree Nation.

Lepší zážitek díky aplikaci Suunto a SuuntoPlus™

Aplikace Suunto vám pomůže s plánováním a analýzou tréninků a sportovních aktivit. Hodinky lze spárovat s více než 200 sportovními aplikacemi jako Strava, Komoot nebo TrainingPeaks. V aplikaci naleznete SuuntoPlus™ Store, kde si můžete hodinky přizpůsobit pomocí nových funkcí. Vytvořte si hodinky, které vám budou vyhovovat.

Koncepce a technologie výrobku

TESTY

Hodinky prošly testy nárazů, pádu, mrazů/tání, ponoření.
Hodinky testujeme tak, jako Finsko testuje nás. A to nemilosrdně.

Schváleno

Testovány a schváleny podle americké vojenské normy.
Luneta z nerezové oceli, safírové sklo, pouzdro je z polyamidu vyztuženého skleněnými vlákny, silikonový řemínek.

Obrázky

Hodinky s GPS SUUNTO 9 PEAK PRO černé
Hodinky s GPS SUUNTO 9 PEAK PRO černé

Hodnocení zákazníků

Načítání