Hodinky s GPS Garmin Forerunner 245 šedé

4 790 Kč

8580598

Hodinky pro běžce (na 10 km, půlmaraton i maraton).

Sledují vaše statistiky a výkony. Zpracovávají vaše tréninky a cíle.

Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

MĚŘENÍ PARAMETRŮ

Rychlost, vzdálenost, kalorie, tempo, délka kroku.

KOUČINK

Tréninkové programy Garmin Coach i vytváření vlastních tréninků.

VÝDRŽ

Výdrž 24h v režimu GPS a 7 dní v režimu hodinek.

KONEKTIVITA

Bezpečnostní funkce (detekce nehody).

VODĚODOLNOST

Vodotěsnost 5 atm. vhodné na plavání.

Technické informace

Analýza výkonnosti

Jaký tréninkový objem je pro vás vhodný?Hodinky Forerunner 245 vám poskytují informace o vašich trénincích a době potřebné k odpočinku. Díky tomu jsou vaše tréninky efektivní. Sledují vaše VO2 max. a měří, jak vaše tréninky ovlivňuje teplota a nadmořská výška. Čím je vaše hodnota VO2 max. vyšší, tím je lepší vaše výkonnost.

Možnosti tréninků

Vytvořte si tréninky na míru nebo si je zdarma stáhněte v aplikaci. Na tréninkových plánech pracovali profesionální trenéři a díky tomu vám pomohou ke splnění vašich vlastních cílů. Díky této funkci hodinky predikují předpokládaný čas závodu.

Analýza techniky běhu

Hodinky Forerunner 245 jsou kompatibilní s příslušenstvím HRM-Run, HRM-Tri nebo Running Dynamics Pod (v prodeji zvlášť), díky čemuž máte přístup k důležitým datům pro analýzu tréninku jako kadence, délka kroku, kontakt se zemí či vertikální oscilace. Můžete tak pracovat na zlepšení vaší techniky.

Buďte stále připojeni

Hodinky můžete propojit s vaším smartphonem a číst si SMS, e-maily a další notifikace na hodinkách. V případě potřeby můžete využít bezpečnostní funkce (detekce nehod). Stačí si tedy jen nazout boty a v klidu vyrazit na trénink.

Sdílení a výzvy

Synchronizujte vaše aktivity v aplikaci Garmin Connect. Můžete tak sdílet vaše tréninky s přáteli nebo v různých skupinách. Stačí se jen přihlásit z počítače nebo telefonu do aplikace Garmin Connect™ Mobile.

Monitorování denní aktivity a spánku

Hodinky Forerunner 245 monitorují vaši denní aktivitu a spánek. Tím se vám do ruky dostávají informace, díky kterým můžete optimalizovat váš trénink. Mají zabudovaný pulzní oxymetr. Tento snímač měří nasycení krve kyslíkem. Informace o nasycení kyslíkem vám pomůže posoudit, jak se vaše tělo přizpůsobuje vysokým nadmořským.

Obsah balení

Hodinky Forerunner 245. Kabel na dobíjení a přenos údajů. Dokumentace.

Hodnocení zákazníků

Načítání