Hodinky GPS Forerunner 735 XT se snímačem tepové frekvence na zápěstí černé

7 399 Kč −32%
4 999 Kč
. *Od 24. 6. 2021 až do vyčerpání zásob

Určeny pro všestranné sportovce na běh, triatlon i další sporty.

Hodinky s GPS pro všestranné sportovce, kterým poskytnou veškeré potřebné údaje při tréninku i během závodu.

Doručení domů
Dostupné
Bezplatné vyzvednutí na prodejně

Klíčové vlastnosti

Měření parametrů

Měření parametrů

Sledování aktivity, GPS, zápěstní snímač tepu, výškoměr, tréninkové funkce.

Koučink

Koučink

Vyhodnocení tréninku a analýza dat.

Výdrž

Výdrž

24 h v režimu Ultra Trac.

Voděodolnost

Voděodolnost

Vhodné na plavání (5 atm nebo 50 m).

Konektivita

Konektivita

Automatické stahování údajů, sledování v reálném čase a chytrá oznámení.

Technické informace

Váš věrný průvodce celým dnem

Hodinky s GPS pro všestranné sportovce, kterým poskytnou veškeré potřebné údaje při tréninku i během závodu. Jsou malé a pohodlné, využijete je jak na sport, tak i na běžné nošení. Mohou zaznamenávat vaše každodenní aktivity: počítat kroky, spálené kalorie a analyzovat spánek.

Běh, plavání, cyklistika, triatlon

Hodinky jsou určeny na celou řadu sportů: běh (venku i na běžeckém páse), jízda na kole (venku i na trenažéru), plavání (venku i v bazénu), běžky, veslování (venku i na trenažéru), trail, turistika, fitness a další. Automaticky přecházejí mezi jednotlivými sporty (např. při triatlonu), stačí zmáčknout jediné tlačítko.

Garmin Elevate – tep na zápěstí

Hodinky jsou vybaveny technologií pro měření tepové frekvence na zápěstí Garmin Elevate. Můžete si měřit a zaznamenávat tepovou frekvenci, aniž byste byli odkázáni na hrudní pás. Zóna tepové frekvence a počet tepů za minutu se zobrazují barevně v reálném čase.

Trénujte své srdce

Měření tepu na zápěstí je pro běžce nezbytným pomocníkem. Hodinky Forerunner 735XT dokáží analyzovat i došlap (Running Dynamics), fyziologické údaje (laktátový práh, Stress Score, VO2 Maxatd.).

Strava Live Segment

Hodinky Forerunner 735XT jsou první hodinky kompatibilní se službou Strava Live Segments. Můžete využít 60-denní zkušební dobu Strava Premium. Když se zaregistrujete, budou se segmenty Strava běh a cyklistika automaticky synchronizovat s hodinkami, abyste měli k dispozici veškeré informace v reálném čase.

Zůstaňte ve spojení

Ideální řešení pro sportovce: chytrá oznámení, automatické stahování přes Garmin Connect3 a sledování v reálném čase (LiveTrack). Telefon můžete při sportu nechat doma.

Sledování v reálném čase LiveTrack

Díky LiveTrack mohou vaši blízcí v reálném čase sledovat vaši polohu. Ovládání tohoto modelu je ještě o něco jednodušší. Když aktivujete automatické zapínání, už nemusíte dál na nic myslet a jen se věnovat sportu. LiveTrack automaticky zjistí, kde jste začali. Už nemusíte hledat telefon.

Jazyk

Zařízení podporuje český jazyk.

VIDEO

Hodnocení zákazníků

Načítání

Podobné produkty