Házenkářské boty H500 Faster bílé

1 299 Kč

8605382

Boty pro pokročilé házenkáře a házenkářky na tréninky dvakrát až třikrát týdně.

V botách H500 Faster si užijete rychlou a dynamickou hru. Boty mají propracovaný a moderní vzhled!

Barva:

Bílá / Okrová / Vínová

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

PROTISKLUZOVÉ VLASTNOSTI

Poddajná pryžová podešev poskytuje stabilitu při rychlém pohybu po hřišti.

TLUMENÍ DOŠLAPU

Technologie Kalensole zajišťuje vynikající tlumení.

DRŽENÍ NA NOZE

Botička a výztuhy skvěle zpevňují nohu.

Technické informace

Náš tým má tu čest vám představit

Po roce a půl vývoje, od nákresů až po uvedení do prodeje, máme tu čest vám představit model H500 Faster. Na projektu se nás podílelo pět. A dnes máme před sebou výsledek: ultra lehké a vysoce pohodlné boty.

Boty H500 Faster, které jsou lehké, dynamické a pohodlné

Proč jsme zvolili název H500 Faster? Protože jsme vám chtěli nabídnout dynamickou, lehkou a pohodlnou obuv, která vám umožní rychlý pohyb po hřišti. Jak to? Zejména díky provedení botičky a síťovinového, ekologického a vysoce odolného svršku. Boty jsou skvělou volbou na dynamický a rychlý pohyb po hřišti a hbitý protiútok.

Pro stabilní došlap

Boty H500 Faster byly vyvinuty tak, aby za každých podmínek zajišťovaly stabilní došlap. Přilnavost jim propůjčuje pryžová podešev. Ke stabilitě však zejména přispívá zpevnění chodidla. Zpevnění zaručuje provedení botičky a postranní pásky plnící funkci výztuh. Noha je tak skvěle zpevněná při jakékoli změně směru.

Lepší odraz díky technologii Kalensole

Boty se odlišují i tím, že jsou vybaveny technologií Kalensole. Co to znamená? Znamená to, že odolají běhu až 1 000 km a udrží si stejnou kvalitu tlumení došlapu. Tlumení v těchto botách zajišťuje pružná pěnová mezipodešev a podešev z EVA pěny. Boty tak perfektně tlumí nárazy při dopadu i při výskocích spojených se střelbou na branku.

Boty testovaly a schválily budoucí házenkářské jedničky

Boty H500 Faster jsme vyvíjeli ve spolupráci s milovníky házené, neocenitelnou pomocí nám také byla spolupráce s 25 budoucími profesionálními hráči. Právě profesionální hráči mají na boty specifické požadavky. A jak dopadly testy v terénu? Mladým házenkářům přišly boty maximálně pohodlné a skutečně velmi lehké.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Podešev 70% Butadienový kaučuk , 30% Ethylenvinylacetát Svršek 90% Polyester , 10% Termoplastický polyuretan Podšívka 50% Polyuretan , 50% Polyester

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi