SUBEA

Hadice k regulátoru tlaku MP Hyperflex 66 cm s opletem černá

699 Kč
Buďte první, kdo napíše hodnocení
Kód : 8502965

Určeno na výměnu hadice regulátoru tlaku.

Pružná a odolná hadice k potápěčskému regulátoru tlaku. Vhodná na všechny typy prvních a druhých stupňů regulátoru tlaku.

Barva: Černá

Online objednávka

Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 h

Získejte +69 bodů za nákup tohoto produktu  

  Naše služby:

  • Výměna a vrácení do 365 dní zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 1700 Kč
   (nevztahuje se na produkty marketplace a nadrozměrné zásilky)

  Klíčové vlastnosti

  KOMBINOVATELNOST

  Pružná a odolná hadice k regulátoru tlaku. Délka 66 cm.

  ODOLNOST

  Oplet z pleteného nylonu (odolnost a poddajnost) + dvě redukce hadice.

  Technické informace

  Technické údaje

  Délka: 66 cm. Napojení na 1. stupeň: přípojka do 3/8 UNF. Stažení pomocí plochého klíče 9/16 (evropská velikost 13/14). Připojení 2. stupně: přípojka do 9/16 UNF. Stažení pomocí plochého klíče 11/16 (evropská velikost 17/18).

  Materiál hadice

  Hadice je vyrobena z termoplastického polyuretanu (TPU) a antibakteriálního polyetheru. Vnější nylonový potah zaručuje pružnost a odolnost. Umožňuje větší flexi než klasické gumové hadice. Brání pocitu tlačení na ústa.

  K čemu slouží hadice pro střední tlak?

  Středotlaká hadice, jinak také LP (Low Pressure), slouží k přenosu vzduchu z láhve (natlakovaného) přes první stupeň až k druhému stupni regulátoru. Vyměňovaný vzduch má obvykle tlak 8 až 10 barů.

  Rady k připevnění

  Doporučujeme vám hadici na 1. stupni příliš neutahovat. 1. stupeň je většinou vyroben z měkké slitiny chromované mosazi a mohl by se poškodit. Těsnění hadice zajistí nepropustnost spoje. Připojení k 2. stupni probíhá přes válcový vystouplý konektor (samec) vybavený těsnícím kroužkem.
  Pro zvýšení životnosti promazávejte spoje pomocí silikonového oleje.

  Výměna opotřebených hadic

  Postupné tlakování regulátoru způsobuje trhliny a oslabuje hadici. Toto obvykle neviditelné opotřebení ovlivní výkon vašeho regulátoru. V nejhorším případě se vaše hadice zlomí, k čemuž nejčastěji dochází v místě připojení.
  Proto stav hadic pravidelně kontrolujte a poškozené hadice vyměňte za nové.
  Hadice vyměňujte nejpozději jednou za 5 let.

  Kontrola regulátorů tlaku

  Každé dva roky Subea doporučuje provést kontrolu regulátoru tlaku a jednou za rok kontrolu vizuální. Tyto kontroly musí provést autorizovaný servis Subea.
  Kontrolu doporučujeme i po obzvláště bohaté sezóně (nad 100 ponorů) nebo po delší době nečinnosti.V rámci této kontroly bude ověřen stav hadic a provedena jejich případná výměna.

  Údržba regulátorů tlaku

  Při čištění a promazávání regulátoru tlaku nepoužívejte rozpouštědla ani výrobky na parafínové bázi. Nepoužívejte aerosolové spreje, protože mohou poškodit plastové součástky.
  Pro zvýšení životnosti promazávejte spoje pomocí silikonového oleje.

  Záruka

  2

  Hmotnost

  0.14 kg

  Koncepce a technologie výrobku

  Složení

  Ochranná pokrývka: 100.0% Termoplastický polyuretan Nýt: 100.0% Mosaz

  RADY PRO SKLADOVÁNÍ

  Uchovávejte mimo dosah zdrojů ozonu. Skladujte na suchém místě mimo dosah zdrojů tepla a přímého slunečního záření.

  Pokyny pro uživatele

  Před použitím je třeba výrobek nechat zkontrolovat odborníkem.

  TESTY

  Naším technickým partnerem je centrum Planet Ocean (pětihvězdičkové potápěčské centrum Padi), které se nachází u Centra vodních sportů u Decathlonu ve francouzském městě Hendaye. Centrum celoročně používá vybavení Subea.
  Jeho instruktoři se podílejí na vývoji potápěčských výrobků Subea: společně s našimi designéry, produktovými manažery a inženýry výrobky vytvářejí a za pomoci potápěčů v centru (od začátečníků až po instruktory) celoročně testují jejich životnost.

  Schváleno

  Všechny regulátory tlaku rovněž nezávisle na značce Subea testovala v praxi (při statických, dynamických a biomechanických pokusech) organizace DAN Europe.
  *DAN Europe (Divers Alert Network Europe) je mezinárodní nezisková zdravotnická a výzkumná organizace pečující o bezpečí a zdraví potápěčů.

  Hodnocení zákazníků

  Otázky a odpovědi