Gumové hřejivé holínky Renfort 300

1 499 Kč

Holínky na lov za chladného počasí.

V odolných a hřejivých holínkách s 4mm neoprenovou podšívkou nepocítíte při chůzi chlad v žádném terénu. Poddajné holínky, které se snadno nazouvají.

Otázky a odpovědi
Velikost: průvodce velikostí
Naše služby:
  • Výměna a vrácení do 90 dnů zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 2500 Kč (standardní zásilky)

Klíčové vlastnosti

Odolnost vůči agresivní vegetaci

Materiál a zpracování zvyšují odolnost proti proděravění a oděru.

Hřejivost

4mm neoprenová podšívka zajistí nohám tepelný komfort.

Protiskluzové vlastnosti

Podešev s 5mm vzorkem, drážky zlepšující přilnavost.

Tlumení došlapu

Tlumení v patě (Cushion System) absorbuje nárazy při došlapu.

Snadné použití

Polovysoký svršek, výstupek ke snadnému vyzouvání na patě.

Technické informace

Odolné holínky s dlouhou životností

Svršek hřejivých holínek Sibir 300 je z vícevrstvého přírodního kaučuku odolného proti poškrábání a protržení vegetací, zesílení ve špičce a podešev ze 100% kaučuku. Chůze nebo naháňka lesem, planinou, podrostem nebo náročným terénem tak nepůsobí žádné problémy ani v husté a agresivní trnité vegetaci.

Holínky s izolační neoprenovou podšívkou navržené tak, aby byly nohy v teple

Protože myslíme zejména na pohodlí lovce, vyvinuli jsme tyto hřejivé holínky. Proč? Protože jsme chtěli nohu izolovat od chladu a vlhkosti prostřednictvím 4mm neoprenové podšívky. Zejména při aktivním lovu, až budete za psy následovat koroptve, bažanty nebo zajíce a ostatní drobnou zvěř, nebo na čekané na vysokou, budete mít nohy vždy chráněné, takže si loveckou vášeň užijete bez omezení.

Pohlcování nárazů do paty: inovační systém podporující chůzi

Model disponuje systémem Cushion System: jedná se o systém, který absorbuje otřesy při chůzi. Jak? Díky tlumení integrovanému v patě. Noha je tak méně traumatizována a tolik se neunavíte: CS chrání nohu pohlcováním a rozptylem nárazů při došlapu. Konkrétně to znamená, že umožňuje dlouhou chůzi bez omezení, takže si užijete pocit lehkosti a dynamiky.

Další zajímavé vlastnosti loveckých holínek

Model je nižší než klasické holínky a je opatřen vnitřní absorpční a antibakteriální stélkou. Podešev s 5mm vzorkem a vroubkováním lépe přilne k povrchu a brání hromadění bláta v podešvi při chůzi. Velmi praktický model, který se snadno nazouvá a vyzouvá (polovysoký svršek s výstupkem k usnadnění vyzouvání na zadní straně). K regulaci pocení využijte absorpční ponožky.

Ideální výrobek do nižších teplot

Pohodlné holínky, které se příjemně nosí, když na podzim a v zimě klesne teplota. Výborně se osvědčily zejména při naháňce v zátopovém terénu (hájky a pláně atd.). Pokud si chcete vzít ještě teplé ponožky, doporučujeme zakoupit o číslo větší model.

Rady k údržbě

Dobře víme, že už se těšíte, jak si holínky vyzkoušíte a budete je nosit. Pečujte o ně a po každém nošení je vyčistěte vodou a mýdlem s neutrálním Ph (vyhněte se používání tvrdých kartáčů a abrazivních houbiček). Pak je otřete hadrem a nechte uschnout v dobře větrané místnosti v dostatečné vzdálenosti od tepelných zdrojů. Ukládejte je rovně, nepřehýbejte je, guma se tak v místě přehybu nepoškodí a nepopraská.

Správná ochrana holínek

K celoroční ochraně doporučujeme nanést na holínky několikrát za rok sprej na obuv vyrobený na bázi silikonu (renovační přípravky k dostání přímo v prodejně). Silikon vytvoří ochrannou vrstvu mezi vnějším prostředím a gumou, což prodlouží životnost výrobku. Holínky ukládejte nepřehnuté na suchém, tmavém a větraném místě.

Doplňující informace k velikostem: hmotnost, celková výška, vnitřní výška holínek

39: 1,35 kg. Celková výška 27,5 cm. Vnitřek 23,5 cm.
40: 1,42 kg. Celková výška 28 cm. Vnitřek 24 cm.
41: 1,48 kg. Celková výška 28,5 cm. Vnitřek 24,5 cm.
42: 1,56 kg. Celková výška 29 cm. Vnitřek 25 cm.
43: 1,63 kg. Celková výška 29,5 cm. Vnitřek 25,5 cm.
44: 1,69 kg. Celková výška 30 cm. Vnitřek 26 cm.
45: 1,79 kg. Celková výška 30,5 cm. Vnitřek 26,5 cm.
46: 1,86 kg. Celková výška 31 cm. Vnitřek 27 cm.

Obvod lýtka vel. 42: 41 cm.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Svršek 100% Kaučuk - Přírodní kaučuk - Latex Podešev 100% Kaučuk - Styren-butadienová pryž (SBR) - Latex Podšívka 100% Polyamid

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Uchovávejte na suchém a tmavém místě.

Pokyny pro uživatele

Udržujte mimo dosah ohně.

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi