GPS NAVIGACE ETREX 20X

4 799 Kč

Určeno na orientaci v přírodě během horských treků (obsahuje přednahrané mapy).

Nejznámější přenosná GPS s vysokým rozlišením, přednahranými mapami (24 zemí západní Evropy) a barevným displejem.

Doručení domů
Dostupné
Bezplatné vyzvednutí za 1 hodinu na prodejně
Naše služby:
  • Výměna a vrácení do 90 dnů zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 2500 Kč (standardní zásilky)

Klíčové vlastnosti

Univerzální využití

GPS s mapami TOPOACTIVE západní Evropa (23 zemí).

Výdrž

Až 25 hodin. 2 baterie AA (nejsou součástí balení).

Odolnost

Odolnost vůči nárazům, dešti a pádu do vody (IPX7).

Snadné použití

Barevný displej a joystick.

Konektivita

Přenos údajů přes USB. Kompatibilní se službami Garmin Basecamp a Garmin Express

Technické informace

Vytyčte si trasu

Navigace eTrex 20x je vybavena optimalizovaným 2,2palcovým displejem s 65 000 barvami a antireflexní technologií. Vysoce odolná navigace eTrex 20x je vodotěsná. Odolné pouzdro odolá prachu, nečistotám, vlhkosti i vodě.

Vyrazte za svým cílem

S navigací eTrex 20x se dostanete úplně všude. Využijte držáku do auta a map City Navigator NT® pro pohodlnou hlasovou navigaci, či odolný držák na motorku či terénní čtyřkolku. Navigaci lze přichytit i na loď a využít ji při rybolovu či plachtění.

Vždy víte, kde jste

Řada eTrex přijímá signály GPS i GLONASS. Pro určení polohy využívá 24 satelitů. Čas pro určení polohy se díky tomu zkrátí o 20 %.
Navigace je vybavena vysoce citlivým GPS přijímačem kompatibilním s EGNOS a s technologií HotFix, dokáže tak velmi rychle a přesně spočítat vaši GPS pozici a udržet ji i v hustém porostu či v údolí.

Stažené mapy Garmin TopoActive

Mapa Garmin TopoActive Western Europe pokrývá 23 zemí: Andorra, Rakousko, Belgie, Dánsko, Finsko, Francie, Německo, Island, Irsko, Lichtenštejnsko, Lucembursko, Malta, Monako, Nizozemí, Norsko, Portugalsko, San Marino, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Spojené království, Vatikán.
Mapa podává důležité informace např. na turistiku či cyklistiku, umožňuje vám cestu z bodu A do bodu B a zobrazuje i změnu nadmořské výšky*.

Prožijte nezapomenutelné okamžiky!

Navigace eTrex 20x je kompatibilní se soubory GPX hledání ukrytých pokladů a nabízí řadu tipů, kam můžete vyrazit ve volném čase. Na stránkách Geocaching.com se můžete podívat na umístění pokladů a stáhnout si skrýše této hry. ETrex 20x Navigace je schopna pojmout řadu kešek, včetně informací o jejich lokalitě, terénu a další rady a popisy.

Naplánujte si příští cestu

Připravte si své výlety v aplikací BaseCamp™. Software slouží ke správě mapových podkladů v navigaci, importu a exportu trasových bodů či celých tras, umožňuje vytváření Garmin Adventures, které následně můžete sdílet s rodinou, přáteli a dalšími lovci pokladů. BaseCamp zobrazuje topografické údaje ve 2D či 3D, při spárování s BirdsEye poskytuje i satelitní snímky.

Popis a funkce

Rozměry: 5,4 × 10,3 × 3,3 cm,
formát zobrazení (šířka × výška): 3,5 × 4,4 cm; uhlopříčka 5,6 cm. Rozlišení displeje (šířka × výška): 240 × 320 pixelů,
typ zobrazení: barevný (65 000 barev) TFT transflektivní displej o úhlopříčce 2,2". Hmotnost: 141,7 g s bateriemi. Baterie: 2 baterie AA (nejsou součástí balení); NiMH, či Li-ion. Výdrž baterie: až 25 h. Index voděodolnosti: IPX7.
Vysoce citlivý přijímač: ano,
propojení s PC: USB, fotoaparát: ne.

Mapy a paměť

Základní mapa: ano. Stažené mapy: Garmin TopoActive západní Evropy, možnost stažení dalších map: ano, integrovaná paměť: 3,7 GB, vč. nahraných map. Slot na paměťové karty: microSD™ (není v balení). Personalizované body zájmu (možnost přidat zájmové body): ano.
Waypointy: 2 000.
Itineráře: 200.
Záznam trasy/aktivity: 10 000 bodů, 200 uložených tras.

Funkce pro outdoorové aktivity

Automatický popis cesty (funkce detailního itineráře): ano (s dokoupením map pro detailní zobrazení trasy),
režim pro geocaching: ano, kompatibilita s Custom maps: ano, informace o poloze slunce/měsíce: ano, tabulka přílivu a odlivu: ano (při dokoupení BlueChart),
upravitelná datová pole: ano, zobrazení JPEG: ano.

Obsah balení

Navigace eTrex 20x, USB kabel a manuál.

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání