Fitness náramek ONCOACH 900 HR na běh (velikost M) černý

1 199 Kč −16%
999 Kč
*Od 7. 5. 2022 až do vyčerpání zásob

Náramek pro běžce, aby si mohli měřit srdeční rytmus na zápěstí a svou každodenní uběhnutou vzdálenost.

Běháte pro dobrý pocit a/nebo abyste se zlepšili? Měřte si tep na zápěstí, při běhu se méně zadýcháte a můžete optimalizovat výdej kalorií.

Otázky a odpovědi
Barva: Černá
Velikost: průvodce velikostí
S
Doručení domů
Dostupné
Bezplatné vyzvednutí za 1 hodinu na prodejně
Naše služby:
  • Výměna a vrácení do 90 dnů zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 2500 Kč (standardní zásilky)

Klíčové vlastnosti

Měření parametrů

Tepová frekvence, kroky, vzdálenost (chůze, běh, povrchové plavání), kalorie.

Koučink

Zóny srdeční námahy (zahřátí, komfort, vytrvalost, odolnost).

Konektivita

Bezdrátová synchronizace s aplikací Decathlon Connect (iOS a Android).

Dobrá viditelnost

Při aktivitě trvale aktivní displej čitelný i na slunci.

Výdrž

Životnost baterie: 4 dny (režim sledování denní aktivity a spánku).

VODĚODOLNOST

5 ATM, lze nosit i při povrchovém plavání.

Technické informace

Snadný způsob měření

Při běhu stačí přejet po dotykovém displeji náramku ONCOACH 900 HR a můžete přecházet od jedné informace ke druhé: Hodinky. Překonaná vzdálenost (v km nebo v mílích). Okamžitá rychlost (v km/h, mílích/h, min/km nebo min/míle). Průměrná rychlost (v km/h, mílích/h, min/km nebo min/míle). Počet kroků. Spálené kalorie. Tepová frekvence (v bpm). Kardio zóna (zahřátí, komfort, vytrvalost, odolnost).

Pro dýchání bez obtíží

Také často na konci tréninku sotva popadáte dech? Náramek ONCOACH 900 od Decatlonu vám umožní nalézt si takové tempo, aby se váš tep nepohyboval v prahových hodnotách. Náramek měří vaši tepovou frekvenci a ukazuje intenzitu vaší námahy. V zóně komfort si můžete při běhu povídat. Ve vytrvalostní zóně je výkon vyšší, ale dýcháte bez obtíží. V zóně odolnost už snadno ztrácíte dech.

Spalování kalorií

Běháte, abyste zůstali štíhlí? Zóna komfort je nejzajímavější, protože při ní spalujete především tuk a omezuje se při ní zadýchávání. V rámci této zóny se vaše tělo nenachází ve stresu. Má tak čas na spalování kalorií, které přeměňuje na energii pro svaly.

Měřte své každodenní aktivity

Náramek ONcoach 900 HR měří každý den: počet kroků, vzdálenost (v km nebo v mílích), kalorie, aktivní dobu. Informace máte kdykoliv k dispozici na dotykovém displeji. Pokud chcete znát další podrobnosti, stačí otevřít aplikaci Decathlon Connect. Tepová frekvence vám každý den prozradí dopad vaší každodenní aktivity na výdej kalorií.

A když dostanete chuť udělat pro sebe víc?

Na hlavní obrazovce hodinek se zobrazují údaje o vaší každodenní aktivitě. Informace se doplňují postupně v průběhu dne podle vašich aktivit. Cíl, nastavený jako výchozí, odpovídá doporučením Světové zdravotnické organizace, tj. 30 minut aktivity každý den po desetiminutových úsecích. Můžete si samozřejmě nastavit i svůj vlastní cíl podle počtu kroků, kalorií nebo překonané vzdálenosti.

Každá aktivita se počítá

Fitness náramek ONCOACH 900 HR počítá během dne automaticky chůzi, běh nebo jízdu na kole. V aplikaci Decathlon Connect se zaznamenává každý okamžik vaší denní aktivity, když jste šli, běželi nebo jeli na kole.

Zjistěte, jak v noci spíte, abyste mohli lépe fungovat ve dne

Náramek ONCOACH 900 HR odhaduje čas strávený v jednotlivých fázích spánku: lehký spánek, hluboký spánek nebo bdění. Tyto 3 fáze rozliší chytrý náramek ONCOACH 900 HR díky analýze množství pohybů. Měření spánku se spustí automaticky, nemusíte nic nastavovat. Můžete tak sledovat, zda změny, které do svého způsobu života zavedete (sportovní aktivity, stravování atd.), mají pozitivní vliv na kvalitu spánku.

Trvale čitelný displej

Displej je stále aktivní a je dobře vidět i v plném slunci. Jedním pohledem tak zjistíte kolik je hodin nebo všechny praktické informace, aniž byste museli cokoliv mačkat. V noci se displej podsvítí při každém vašem podnětu.

Jednoduchá navigace

Náramek ONcoach 900 HR je vybavený dotykovým displejem, který usnadňuje ovládání jednotlivých náhledů.

Funguje i jako hodinky on-line

Zobrazení hodiny a data: vyberte si ze 3 režimů (město, sport a analogový) podle vašeho vkusu. Budík. Zobrazení oznámení z telefonu.

Sledujte svoje pokroky na aplikaci Decathlon Connect

V aplikaci Decathlon Connect najdete zdarma podrobné informace o svých sportovních a každodenních aktivitách i o průběhu spánku a den za dnem můžete sledovat, jaké děláte pokroky: přehled veškerých sportovních aktivit, křivka rychlosti a kardio, křivka každodenní aktivity s počtem kroků hodinu po hodině, detailní informace o spánku během noci (lehký a hluboký spánek). Kumulované vzdálenosti a spálené kalorie za týden a za měsíc.

Automatická bezdrátová synchronizace

Náramek ONCOACH 900 HR využívá technologii Bluetooth, která umožňuje automatickou synchronizaci údajů v telefonu ihned po otevření aplikace Decathlon Connect (k dispozici pro Android 5 a vyšší a iOS 10 a vyšší).

Jak se počítá vzdálenost?

Chytrý náramek ONCOACH 900 HR registruje každý váš krok prostřednictvím 3D rychloměru. Uběhnutá vzdálenost se počítá po každém kroku v závislosti na vaší výšce, rytmu běhu a pohybu vašeho zápěstí. Pokud na nějakém úseku, který znáte, zjistíte odchylku, můžete vzdálenost upřesnit podle skutečné vzdálenosti. Hodinky napříště své výpočty upřesní, abyste měli přesnější výsledky.

Tepová frekvence na zápěstí: jak to funguje?

Při sportu bije vaše srdce rychleji. Průtok krve žilami se zrychluje. Zelené světlo na spodní straně umožní náramku ONcoach číst průtok krve a v důsledku toho vaši tepovou frekvenci. Tato technologie je do náramku plně integrovaná: Nepotřebujete žádný kardio pás.

Tepová frekvence na zápěstí: technologie Philips

Snímač tepové frekvence na zápěstí umožňuje zjednodušit hodinky a učinit jejich nošení pohodlnější. Naše oddělení výzkumu a rozvoje už déle než 2 roky testuje různé způsoby měření tepové frekvence na zápěstí.
Zvolili jsme nejnovější technologii optického snímání tepové frekvence Philips, abychom v hodinkách nabídli nejspolehlivější snímače tepu na trhu.

Jak jsou vypočítávány zóny mého úsilí?

Zóny vašeho úsilí (zahřátí, komfort, vytrvalost, odolnost) jsou vypočítávány automaticky na základě vaší maximální tepové frekvence, která je hodinkami zohledňována s ohledem na váš věk a pohlaví. Zahřátí: 50 až 60 % max. tepové frekvence. Komfort (či základní vytrvalost): 60 až 70 % max. tepové frekvence. Vytrvalost: 70 až 80 % max. tepové frekvence. Odolnost: 80 až 90 % max. tepové frekvence. Těžká odolnost: 90 až 100% max. tepové frekvence.

Jak náramek ONcoach 900 HR nosit?

Aby bylo možné zaručit optimální tepovou frekvenci, musí se náramek ONCOACH 900 HR nosit na zápěstí za vyčnívajícím zápěstním kloubem.
Snímač musí být ve styku s pokožkou. Řemínek proto musí být natěsno, nicméně ne tak, aby vám to nebylo nepříjemné. Výkon kardio optiky se zhorší, bude-li náramek příliš volný.

Hodí se kardio optika náramku ONcoach 900 HR na všechny sporty?

Technologie kardio snímače náramku ONcoach 900 HR je optimální k provozování sportovních aktivit s opakovaným pohybem jako je běh, chůze nebo kolo. U sportů s nesynchronizovanými pohyby, jako jsou fitness sporty, posilování, raketové a kolektivní sporty mohou nastat chyby v měření.

Funguje kardio optika náramku ONcoach 900 pro všechny typy pleti?

Technologie kardio snímače náramku ONcoach 900 HR je koncipovaná pro všechny barvy pleti a jakoukoliv míru ochlupení. U tmavé nebo tetované kůže je přenos světla kůží slabší. Snímač se proto přizpůsobí tak, že dodává více světla a upravuje tak citlivost světelného snímače.

Je váš telefon kompatibilní?

Abychom uspokojili co nejvíce zákazníků, vytvořili jsme samostatný tým, který se stará, aby byla naše aplikace kompatibilní s maximálním počtem typů telefonů. Jistě je vám jasné, že to znamená spoustu práce. Vyvinuli jsme i nástroj, který vám umožní zjistit, jestli váš telefon je, nebo není kompatibilní: https://decathlon.ttpx.fr/?lang=fr.

Výdrž a dobíjení

Baterie fitness náramku 900 HR vydrží 4 dny. Dobíjí se USB kabelem, který je součástí balení.

Záruka a poprodejní servis

Decathlon poskytuje na své výrobky dvouletou záruku.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Čočky 100% Polymethylmethakrylát Popruh 100% Silikon Ložnice 100% PCBA Přezky 100% Ocel Hlavní část 100% Akrylonitrilbutadienstyren

TESTY

Decathlon testuje své výrobky v reálných podmínkách. Testy jsou prováděny pod dohledem odborníků. Všechny tyto testy umožňují vedoucím výroby, specialistům a celému týmu rozvíjet a koncipovat technické výrobky, které zajistí spokojenost uživatelů.

Návod k použití

Více informací o tomto výrobku naleznete ZDE

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi